Ghost of Dead logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Ghost of Dead

 • Dátum vydania
  16.09.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.21%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Ghost of Dead image
Hrajte Ghost of Dead zadarmo
Ghost of Dead zadarmo

Ghost of Dead: Prehľad slotu

Medzi stovkami ‘knihy’ slotov tam, niektoré prirodzene stúpajú na vrchol hromady. Jednou z nich je ikonická Book of Dead od Play’n GO. Technicky to nemusí robiť nič, čo desiatky iných nerobia, ale spôsob, akým to išlo s rozšírením symbolov a ich prepojením do potenciálnych výhier na celej obrazovke, bol obzvlášť uspokojivý. Book of Dead silne rezonoval medzi hráčmi, ktorí majú záujem o herný štýl, ktorý začal v predchádzajúcej epoche automatov od Book of Ra.

Ghost of Dead je akýmsi pokračovateľom Book of Dead, má podobný vzhľad, aj keď ten, ktorý sa ponorí do strašidelnejšej stránky nájazdov do hrobiek ako väčšina ostatných. Zaujímavé je, že starí Egypťania nepozerali na vykrádanie hrobiek s rovnakou mierou pohŕdania ako my teraz. Aktivita zrejme zohrávala dôležitú funkciu v vtedajšej spoločnosti. Niekto by mohol povedať, že je to ako spôsob, akým Novomatic viac-menej pokrčil plecami nad hordami imitátorov, ktoré sa odvtedy vrhli a skopírovali ich ranú klasiku.

V Ghost of Dead bol faraón menom Unas vzkriesený a hľadá smrteľníkov, ktorí si zaslúžia jeho štedré dary. Inými slovami, hráči sa ocitnú v trblietavo osvetlenej podzemnej hrobke, zatiaľ čo 5-valcová herná mriežka s 10 výhernými líniami naopak žiari jasne zlatou farbou. Je tam kývnutie na Book of Dead, ale symboly boli otrasené a dávajú Ghost of Dead iný pocit, najmä vďaka Unovej nezvyčajnej striebornej maske.

Ghost of Dead, ktorý je možné hrať na akomkoľvek zariadení, poskytuje stávky od 1 p/c do 100 £/€ za zatočenie. Stávky môžu byť také nízke, pretože hráči aktivujú kdekoľvek od 1 do 10 výherných línií, aj keď to obmedzuje účinnosť symbolov rozširujúcich celý kotúč, ako uvidíte. Ako sa očakávalo, volatilita je vysoká, hodnotená na 9 z 10, zatiaľ čo RTP je premenlivé ako kedykoľvek predtým, takže dávajte pozor na predvolenú hodnotu 96,21 %, pretože ide o najštedrejšiu možnosť zo série.

Základným pravidlom je umiestniť zhodné symboly na susedné valce naprieč aktívnymi výhernými líniami, aby ste získali mince. Päť 10-A kartových symbolov, vytvorených plynulým egyptským písmom, začína výplatnú tabuľku, ku ktorým sa pridávajú Ankhovia vyššej hodnoty, hady, skarabe a masky. Tieto posledné štyri symboly majú hodnotu 60 až 1 000-násobku stávky na líniu pre kombináciu piatich druhov.

Ghost of Dead: Funkcie automatu

Na rozdiel od väčšiny automatov typu „book of“, kde je základná hra vo všeobecnosti bez funkcií, Ghost of Dead poskytuje navyše Ghost Spin. Kedykoľvek v základnej hre môže byť náhodne udelený Ghost Spin. Kráľovský alebo vysoko platiaci symbol je vybraný, aby sa stal špeciálnym rozširujúcim sa symbolom. Ak vybrané symboly pristanú na Ghost Spin, rozšíria sa tak, aby pokryli všetky pozície na svojich valcoch a zaplatili na všetkých aktívnych líniách, aj keď spolu nesusedia – ak chcete, klasická „kniha“ v miniatúrnej forme.

Ako obvykle, jeden symbol v Ghost of Dead má dvojitú úlohu: divoký a rozptylový. Toto je Canopus so šakalskou hlavou, ktorý sa objavuje na všetkých valcoch. Ako divoký nahrádza akýkoľvek iný symbol a ako rozptyl spustí 10 bezplatných zatočení, keď narazia aspoň 3. Okrem bezplatných zatočení sa vyplatí 2, 20 alebo 200-násobok stávky, keď sú viditeľné 3, 4 alebo 5. Ďalej si hráči vyberú 1 symbol z výberu 3 náhodných výplatných symbolov. Toto sa stáva rozširujúcim sa symbolom počas celého trvania bezplatných zatočení, ktoré funguje rovnako ako roztočenia Ghost Spins. Zatočenia zadarmo je možné spustiť na neurčito, keď pristanú 3 alebo viac symbolov scatter.

Alternatívne sa rozptylové symboly môžu premeniť na žiarivé verzie nazývané spektrálne rozptyly, keď sa spustia točenia zadarmo. Pristátie 3 alebo viacerých z týchto spektrálnych rozptylov odmeňuje 10 prebudených bezplatných zatočení. Tu si hráči vyberú 1 z 3 náhodných výplatných symbolov ako rozširujúci sa symbol, plus hra vyberie druhý náhodný symbol ako rozširujúci sa symbol. Rovnako ako bežné točenia zadarmo, aj Awakened Free Spins môžu byť znovu spustené bez obmedzenia, keď pristanú 3 alebo viac spektrálnych rozptylov.

Nakoniec sa Ghost of Dead môže dodávať s voliteľnou funkciou hazardu. Správne uhádnutie farby alebo farby karty lícom nadol zdvojnásobí alebo zoštvornásobí výhru. Nesprávne odhady stratia cenu. Hráči môžu hrať až päťkrát za sebou až do limitu 2 500 mincí.

Ghost of Dead: Slot Verdikt

Play’n GO prejavilo s týmto formátom značnú afinitu a vydalo hry od pomerne blízkych kópií až po ostatné s prepracovanými funkciami, ktoré vytvárajú originálne zážitky. Do žánru zavane Ghost of Dead, spektrálna verzia na rozšírenie úctyhodného rozsahu. Nielenže je tento o niečo strašidelnejší ako ostatné, ale tiež robí točenia zadarmo inak. No, trochu inak, Ghost of Dead nie je revolúcia Ra, skôr oprava alebo oprava chýb než úplná aktualizácia. Robí všetko, čo by ste očakávali od schopného slotu na „knihy“, pričom navrchu posype jednu alebo dve ďalšie funkcie.

Jednou z výhod sú náhodné Ghost Spins, ktoré miešajú základnú hru. Nie je to nič, čo by zmenilo hru, no narúša rytmus a pridáva trochu viac hĺbky a štipky napätia. Meniteľné výherné línie sú prínosom pre hráčov, ktorí chcú zo svojho bankrollu vyžmýkať čo najviac kilometrov, alebo sa chcú postaviť do hry s jednou líniou. Hlavná udalosť je pre tieto druhy hier spoľahlivá ako kedykoľvek predtým. Ak sa vám podarí aktivovať Awakened Free Spins, získate dva rozširujúce sa symboly. Mať dva môže byť lepšie ako jeden, ale ak väčšie je lepšie, hra ako Legacy of Dead môže byť tiež možnosťou. Legacy of Dead tiež z Play’n GO premení ďalší platobný symbol na expandér zakaždým, keď sa funkcia znova spustí. Potom je tu Book of Truth od TrueLab, ktorá má True Free Spins, kde je každý jeden platobný symbol expandér.

Ghost of Dead je trochu ako syrová chrumkavá pizza – získate všetky výhody bežnej „knižnej“ hry s niekoľkými doplnkami prihodenými na boku. Ghost of Dead nie je zásadná inovácia, nerobí toho veľa, čo už inde nenájdete a gambleri by sa bez nej mohli v pohode prežiť. Avšak, Play’n GO má talent na vytváranie takýchto hier a Ghost of Dead je hrateľný ako ktorýkoľvek iný dobre navrhnutý „knihový“ slot.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil