Ghost Pirates logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Ghost Pirates

 • Dátum vydania
  11.11.2013
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.28%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x730
 • Podporovaný OS
Ghost Pirates image
Hrajte Ghost Pirates zadarmo
Ghost Pirates zadarmo

Automaty Ghost Pirates

Ghost Pirates je video automat, ktorý vám priniesla spoločnosť Net Entertainment (NetEnt), ktorý predstavuje dvojaké prostredie: strašidelné a lukratívne! Symboly a grafika vyvolávajú v hráčoch pocit, že sú na mori na strašidelnej pirátskej lodi.

Video automat Ghost Pirates funguje trochu inak ako ostatné video automaty, pretože namiesto výherných línií hráte s výhernými spôsobmi. Vďaka tomu je video automat Ghost Pirates mimoriadne náročný, a teda aj pútavejší. Ghost Pirates obsahuje 5 valcov a maximálne 243 výherných spôsobov. Hra je kompatibilná s operačnými systémami Mac, Windows a Linux.

Téma

Uchopte si pásku cez oko a pošvu a vylezte na palubu tohto víťazného plavidla. Ghost Pirates zaujme vašu predstavivosť, zatiaľ čo vy točíte, aby ste vyhrali. Celkom 243 výherných kombinácií robí z tohto automatu s Scattermi a Zatočeniami zadarmo zábavu pre každého. Vychutnajte si strašidelné, pirátske symboly a vhodnú hudbu na pozadí a víťazné zvukové efekty.

Vďaka spoľahlivým stávkam a rýchlej prevádzke je Ghost Pirates obľúbeným hráčom mnohých skúsených veteránov v hrách o skutočné peniaze, pretože namiesto tradičných výherných línií ponúka zaujímavý spôsob výhry.

Hra a funkcie

Video automat Ghost Pirates sa hrá s výhernými spôsobmi namiesto výherných línií. Táto odlišná konfigurácia hry znamená, že hráči si môžu vybrať z 3, 9, 27, 81 alebo 243 spôsobov, ako vyhrať. Tieto výhry vyžadujú určité kombinácie symbolov, ktoré prebiehajú zľava doprava, aby pristáli na valcoch a vytvorili tak výherné výplaty. Tieto unikátne kombinácie nájdete v hernom rozvrhu výplat, ktorý si môžete pozrieť kliknutím na tlačidlo výplatnej tabuľky v ľavej dolnej časti hernej obrazovky.

Zatiaľ čo výherné kombinácie určujú výplaty, skutočné výhry sú určené hráčovými rozhodnutiami o stávke pred začatím točenia. Hráči si okrem množstva výherných kombinácií, na ktoré chcú staviť, môžu vybrať úroveň stávky a hodnotu mince. Ak chcete staviť maximálne, vyberte tlačidlo maximálneho stávky a všetkých 243 spôsobov výhry sa aktivuje pri aktuálnej hodnote mincí pri maximálnej stávke 50 centov na výherný spôsob. Výberom maximálnej stávky sa valce automaticky roztočia. Alebo si jednoducho vyberte svoju stávku a kliknite na tlačidlo roztočenia. Toto tlačidlo možno použiť aj na zastavenie valcov, čo podľa niektorých hráčov dáva väčšiu kontrolu nad pozíciou zastavenia alebo výsledkom generátora náhodných čísel (RNG).

Ak chcete aktivovať automatické zatočenia, vyberte funkciu automatickej hry a nastavte až 100 zatočení, ktoré sa automaticky spúšťajú na rovnakej úrovni stávky.

Je dôležité, aby bol prvý symbol výhernej kombinácie umiestnený na prvom valci. Akékoľvek výhry z výhier sa vynásobia úrovňou stávky, vďaka čomu je Ghost Pirates ešte intenzívnejší ako iné online video automaty. Viacnásobné výhry na viacerých stávkových líniách sa spočítajú, aby sa zvýšila výhra hráča.

Symboly rozptylu môžu tiež zvýšiť výhry a zvýšiť vzrušenie na palube lode Ghost Pirates. Aktivujte zatočenia zadarmo v hre, keď získate 3 alebo viac symbolov Scatter. Ak však chcete vyhrať so symbolmi Scatter, musia sa objaviť v rade zľava doprava. Výhry Scatter budú vyplatené krát multiplikátorom. Zatočenia zadarmo sa hrajú počas kola, v ktorom boli aktivované. Je možné vyhrať aj ďalšie bezplatné zatočenia.

Limity

Video automat Ghost Pirates má maximálne 243 rôznych spôsobov výhry. Hráči majú na výber z 5 rôznych množstiev, čo vytvára interaktívnejší slot. Vďaka tomu, že Ghost Pirates je ešte jedinečnejší, je skutočnosť, že hráči si môžu vybrať aj z 5 rôznych úrovní stávok. Nastaviteľné úrovne mincí poskytujú hráčom ešte viac možností stávkovania v hre Ghost Pirates. Hodnoty mincí sa pohybujú od 1 centa do 50 centov, čo dáva hráčom viacero možností stávkovania, čo dáva hráčom voľnosť pri spravovaní bankrollu alebo maximálnej stávke pri nižšej hodnote mince.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil