Gigantoonz logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Gigantoonz

 • Dátum vydania
  27.01.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 8x8
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x4000
 • Podporovaný OS
Gigantoonz image
Hrajte Gigantoonz zadarmo
Gigantoonz zadarmo

Gigantoonz: Prehľad slotov

Problém s vytvorením nejakého diela definujúceho epochu je, čo budete robiť ďalej? Dosiahli ste vrchol svojej kariéry a už to ide z kopca, alebo zoberiete náradie, vrátite sa k rysovacej doske a vyklepete niečo ešte lepšie? Po vytvorení Reactoonz, ktorý niektorí považujú za jeden z najväčších mriežkových slotov všetkých čias, si vývojár Play’n GO vybral optimistickú druhú možnosť a vydal niekoľko pokračovaní. Cynickí ľudia medzi nami by mohli tvrdiť, že štúdio sa iba snaží zarobiť na slávne meno, a nie vytvoriť novú zmenu paradigmy, a tento argument nie je opodstatnený. Bez ohľadu na motiváciu, Play’n GO opäť prenasleduje draka Reactoonz v online mriežkovom automate s názvom Gigantoonz.

Gigantoonz kombinuje prvky predchádzajúcich dvoch hier v sérii, Reactoonz 2 a Dr Toonz, s niekoľkými viditeľnými zmenami. Jedným z nich je zväčšená herná oblasť, ktorá sa teraz hrá na mriežke s rozmermi 8×8. To však automaticky neznamená viac výhier, pretože na vytvorenie výherných zoskupení je potrebných aspoň 6 zodpovedajúcich symbolov. Vizuálne má Gigantoonz víriace elektrické pozadie z druhej časti, ale jeho usporiadanie je prehľadnejšie, prehľadnejšie a menej preplnené ako kedykoľvek predtým. Merač sledovania klastra je na ľavej strane, Quantumeter na pravej strane, a to je Gigantoonz pripravený na rachot.

Reactoonz mal zástupcu za to, že je volatilný, takže tu očakávajte viac toho istého, pretože Gigantoonz má podobnú hrateľnosť a vysoko volatilný matematický model s hodnotením 10 z 10. RTP klesol o niekoľko bodov, teraz dosahuje 96,25 % a klesá na dokonca nižšie úrovne v závislosti od konfigurácie. Roztomilé postavičky Toonz, ktoré sa dajú hrať od 20 p/c do 100 £/€ za platené drop, tvoria symboly výplaty, kde je päť jednookých nízkych výplat v hodnote 5-20x pre skupinu s veľkosťou 30+ a päť dvojokých vysokých výplat. v hodnote 50 – 1 250x za klaster výherných symbolov 30+. Výherné klastre sú odstránené z hracej plochy, aby nové symboly zaplnili mriežku. Kaskády takto pokračujú, kým nezasiahne žiadny nový víťazný klaster.

Gigantoonz: Funkcie slotu

Gigantoonz zmenšil funkcie v porovnaní s Reactoonz 2 a ponúka Mega Symboly, Quantum Wilds a štyri modifikátory z nabitého Quantumeter.

Mega symboly

Mega symboly sa objavujú vo veľkostiach 2×2, 3×3, 4×4, 5×5, 6×6 alebo 7×7. Pri vytváraní výhier sa každý mega symbol počíta ako jeden symbol, ale jeho zhluková hodnota je určená náhodným číslom až do 13. Každý výherný mega symbol zanechá na mriežke divoký symbol, keď je odstránený, a ak sa mega symbol nedá rozpadnúť , všetky priestory pod ním sú vyplnené vlastnými verziami 1×1.

Kvantová divočina

Pri akomkoľvek nevýhernom točení môže byť na valce náhodne pridaných 5 až 10 Quantum Wild. Wilds nahrádzajú všetky symboly.

Kvantumeter

Každý výherný symbol sa počíta ako 1 nabitie na Quantumeter, ale mega symboly pridávajú svoju zhlukovú hodnotu. Merač pojme až 100 nabití a pri dosiahnutí štyroch nastavených úrovní spustí 4 modifikátory. Tu sú prvé tri:

Dezintegrácia – nazbierajte 25 nábojov, aby ste odstránili všetky výskyty 4 náhodne vybraných symbolov.

Metamorphosis – nazbierajte 50 nábojov, aby ste náhodne premenili všetky výskyty jedného symbolu na iný symbol. To zahŕňa mega symboly.

Žiarenie – nazbierajte 75 nábojov, aby ste pridali 1-4 mega symboly a 2-5 Quantum Wilds na náhodných pozíciách.

Modifikátor Gargantoonz sa spustí, keď sa nazbiera 100 nábojov, pričom prebieha v dvoch krokoch:

Krok 1 – všetky mega symboly sa zmenia na mega Gargantoonz – objavia sa aspoň 3 mega Gargantoonz bez ohľadu na to, koľko mega symbolov je prítomných. Tiež sa objavia 2 až 4 1×1 veľkosti Gargantoonz. Mega Gargantoonz sa neodstraňujú výhrami.

Krok 2 – mega symboly Gargantoonz sa rozdelia na Gargantoonz s veľkosťou 1×1, ktoré sú normálne odstránené.

Gigantoonz: Verdikt slotu

Po zmiešanej reakcii, ktorú Dr Toonz a Reactoonz 2 dostali od komunity, sme išli do Gigantoonz a snažili sme sa byť čo najneutrálnejšie. Reactoonz 2 nepomohlo ani to, že vyvolal mierny zmätok ohľadom jeho víťazného potenciálu. Hra začínala na 3 000-násobku, čo bolo kupodivu menej ako originál, a potom sa zvýšila na 5 083-násobok, aby sa dohoda osladila. Pravidlá boli na papieri takmer rovnako mätúce, hoci všetko dávalo väčší zmysel v akcii. Gigantoonz je naopak menej komplikovaný. Maximálna výhra je jasne uvedená, je zaujímavé, že je o niečo nižšia ako v Reactoonz 2, zatiaľ čo hra je priamočiarejšia a je bližšie k pôvodnému slotu Reactoonz. Získajte výhry, vyplňte Quantumeter a získajte niektoré funkcie. Opakujte postup.

V rámci hlavných pravidiel je veľa nuancií, ktoré oddeľujú Gigantoonz od jeho predkov. Prvým z nich je zavedenie mega symbolov, čo je jeden z kľúčových unikátnych predajných bodov Gigantoonz z reklamného hľadiska. Doslova majú megarozmery, ale spôsob, akým je ich klastrová hodnota náhodne prideľovaná, je zvláštny, maximálny je 13. Dobré, ak menší blok prichádza s väčším číslom, lame, keď je masívny blok nedostatočne zastúpený. Ostatné funkcie fungujú dobre a vyvrcholia v potenciálne vzrušujúcom použití symbolov Gigantoonz pri dosiahnutí štvrtej úrovne na Quantumeter. Dokonca aj modifikátor žiarenia tretej úrovne je šialený a z úrovne dva na úroveň tri a ďalej je z hľadiska účinnosti pomerne veľký skok. Je zrejmé, že Gigantoonz nebude metrový progres. Ak však tlačíte veci na ich limit, potom je víťazný potenciál porovnateľný s predchádzajúcimi hrami v tomto rozsahu. Pri 4000-násobku stávky je však doteraz najnižšia. Pôjde Play’n GO späť a zvýši ante? Zatiaľ si budeme musieť počkať a uvidíme.

Hráči sa môžu cítiť inak po spustení viacerých Mega Gargantoonz na spúšti štvrtej funkcie, ale Gigantoonz nedokázal zraziť originál z prvého miesta. Existuje však množstvo plynulej a solídnej hry, vďaka čomu je Gigantoonz lákavým vstupom do radu automatov „toonz“.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil