Gold Volcano logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Gold Volcano

 • Dátum vydania
  16.07.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 8x3-4-5-6-6-5-4-3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Gold Volcano image
Hrajte Gold Volcano zadarmo
Gold Volcano zadarmo

Gold Volcano: Prehľad

Vývojár Play’n GO napína svoj mriežkový slot v hre Gold Volcano, ktorá tečie lávou. Sopky sa z času na čas objavia vo svete automatov, čo nie je divu, vzhľadom na ich surovú silu a emocionálnu odozvu, ktorú produkujú. Play’n GO si však sopky nevybral len kvôli tomu. Bez problémov integrovali tému do takmer každého aspektu hry.

Rachot začína samotnou mriežkou, ktorá má 8 stĺpcov usporiadaných do konfigurácie 3-4-5-6-6-5-4-3 vytvárajúcej hornatý tvar. Vyblednuté biele bodky nad mriežkou odkazujú na to, čo je možné počas bonusových funkcií, keď sa rozšíri. Za priehľadnou mriežkou sa nachádza samotná sopka, ktorá vyzerá dosť hrozivo.

Od strachu po údiv a všetko medzi tým, pre každého sopečného človeka tam vonku môže byť pohľad trochu znepokojujúci. Výbuch sopky počas hracieho automatu je však takmer vždy dobrá vec, takže väčšina hráčov bude dúfať, že v určitom okamihu vybuchne.

Sopky sú svojou povahou nestále entity. Buď tam sedia a nič nerobia, alebo vybuchnú a spôsobia najrôznejšie zmätky. Gold Volcano možno nie je najnestálejším automatom, ale dostal hodnotenie 7 z 10, čo je stále vysoké na merači volatility Play’n GO. Predvolená hodnota RTP je úctyhodných 96,2 %, hoci je to konfigurovateľné a môže byť ponúkané pri nižšom nastavení.

Hrateľné od 10 p/c až do 100 £/€ za točenie, hráči musia umiestniť 4 alebo viac zodpovedajúcich symbolov, ktoré sa dotýkajú vertikálne alebo horizontálne, aby vytvorili výherný klaster. Ako by ste od tohto herného štýlu očakávali, výherné symboly sa potom odstránia z mriežky, aby do medzier zapadli nové. Tento kaskádový mechanizmus pokračuje, kým sa neobjavia žiadne nové víťazné zoskupenia.

Otvorenie výplatnej tabuľky odhalí 8 bežných výplatných symbolov, ktoré sú vzhľadom na tému trochu jasné. Potom znova, aký druh symbolov založených na sopke by ste mohli použiť? Láva, lietajúce kusy magmy, oblaky jedovatého plynu?

Nie sú to prehnane lákavé snímky, takže namiesto toho dostávame diamanty, palice, srdcia a piky podľa toho, čo platí. Najvyššou výplatou sú štyri drahokamy vo fialovej, červenej, zelenej farbe a nakoniec symbol zlata. Zlaté symboly sú zďaleka najžiadanejšie – tu je dôvod. Zhluky 30+ menších symbolov majú hodnotu až 35x pre zelený drahokam. Avšak získanie 30+ zlatých symbolov má hodnotu 1 000-násobku vášho vkladu.

Gold Volcano: Vlastnosti

Nebol by to mriežkový slot bez množstva funkcií a Gold Volcano ponúka niekoľko počas základnej hry, ako aj spúšťaciu bonusovú hru. Počas základnej hry sa funkcia Dormant môže objaviť pri akomkoľvek nevýhernom točení. Po aktivácii sa aktivuje jeden z troch efektov:

 • Rumble – všetky symboly na mriežke sú zamiešané, aby poskytli novú šancu na výhru. V tomto procese sa tiež vytvorí rozptylový symbol.
 • Láva – vytvorí sa jedna extra vrstva akéhokoľvek symbolu okrem rozptylu.
 • Excavate – umiestni tri až päť divočiny na náhodné pozície na mriežke.

Zo štádia spánku prechádzame do fázy tlaku. Funkcia tlaku sa spúšťa náhodne, keď sú výherné symboly odstránené z mriežky. Divoký symbol sa vytvorí na jednom z prázdnych miest predtým, ako sa nové symboly dostanú do medzier. Divoké symboly môžu mať dokonca násobiteľ x2. Ak máte v klastri viac ako jeden divoký multiplikátor, ich hodnoty sa spolu násobia a nie sčítavajú.

Dávajte pozor na žiariaci kameň, ktorý je kľúčom k funkcii kryštalizácie. Každé 3 nazbierané rozptyly premenia jednu z nižších skupín s vysokými mzdami na zlaté symboly. Proces zberu/transformácie sa resetuje na konci každého točenia, okrem prípadu, keď sa spustí bonusová funkcia. V takom prípade sa aktuálny vývoj prenesie a neresetuje.

Keď sa v sopke vytvorí dostatočný tlak, posledným kataklizmatickým krokom je erupcia. Keď sa vyskytne 6 po sebe idúcich kaskád, prichádza do hry bonus Erupcia. Tu sa udeľuje 5 bezplatných zatočení, ktoré sa všetky hrajú na rozšírenej mriežke 8×8, kde sopka tlačí symboly zo stredových stĺpcov, aby zaplnila vonkajšie pozície. Počas bezplatných zatočení sa funkcia kryštalizácie medzi zatočeniami zadarmo neresetuje. Okrem toho sa pri 6 po sebe idúcich kaskádach udelí extra roztočenie zadarmo.

Gold Volcano: Verdikt

Gold Volcano je ďalší dobre navrhnutý mriežkový slot od tímu Play’n GO. Nemáte potuchy, čo títo chlapci urobia ďalej, aj keď nemusíte čakať príliš dlho, aby ste to zistili kvôli ich nabitému plánu vydania. Zlatá sopka je tá, ktorá skvele využíva obrovskú silu sopiek ako tému vďaka mriežkovému usporiadaniu a spôsobu rozmiestnenia symbolov. Ešte lepší je spôsob, akým sa téma integruje s funkciami – ktoré sú tiež šikovne pomenované.

Zlatá sopka nemusí byť taká volatilná ako niektoré silné mriežkové sloty, ale stále je vysoká. Toto širšie nastavenie otvára dvere pre celý rad hráčov, ktorí ocenia kombináciu hrateľnosti s prefíkanými funkciami. Ďalší atraktívny ťahák má istý potenciál. So 10 000-násobkom vkladu ponúka Volcano Gold dvojnásobok sumy, ktorú zvyčajne vidíte v titule Play’n GO.

Aby som to zhrnul, Gold Volcano je ďalším špičkovým mriežkovým slotom v rade Play’n GO. Je to trochu odlišné od toho, čo zvyčajne robia, čo je pekné vidieť a poskytuje hráčom niečo nové, aby mali trhlinu. Jeho nezvyčajné nastavenie, presvedčivá hrateľnosť a väčší než normálny potenciál poskytujú Gold Volcano množstvo intríg.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil