Golden Grimoire logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Golden Grimoire

 • Dátum vydania
  22.02.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.44%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x200
 • Podporovaný OS
Golden Grimoire image
Hrajte Golden Grimoire zadarmo
Golden Grimoire zadarmo

Sloty Golden Grimoire

Grimoár je magická kniha, ktorú možno opísať ako súkromný čarodejnícky denník. Môže obsahovať rôzne druhy okultných vedomostí, ako sú kúzla a iné magické tipy a triky, ktoré by kúzelníci mohli získať pri svojich začarovaných dobrodružstvách.

Privolá Golden Grimoire v našej recenzii tohto automatu NetEnt len dobrých nálad? Je čas zistiť, či transformácie tajomných symbolov a kolo bezplatných zatočení môžu znamenať šťastnú sériu na valcoch.

Vstúpte do Čarodejovej komnaty

Pri nahrávaní výherného automatu Golden Grimoire sa náš kontrolný tím v noci ocitol pri stole jedného takého čarodejníka. Posadiť hráča do čarodejníckeho kresla je príjemná záležitosť. Pred hráčom sa objavia kotúče a symboly, ako keby ich vyvolávali z hĺbky svojich magických znalostí.

Okolo kotúčov a symbolov zavesených vo vzduchu sú staré knihy, blikajúce sviečky a okultné artefakty. Hlavným prvkom scenérie je obrovské rozetové okno, ktoré umožňuje pohľad na hviezdy a dotyk mesačného svitu, čo celej hre dodáva záblesk mágie a tajomstva.

Tento tajomný pocit je ešte umocnený pôsobivejšími detailmi v umeleckých dielach a animáciách. Patria medzi ne tajomné symboly, ktoré sa objavujú na stenách komory v rôznych intervaloch, levitujúce predmety, ktoré signalizujú roztočenie upútavky, a strašidelné hudobné skóre.

Osem bežných výplatných symbolov má všedný charakter, ale stále má mierne magický vzhľad, pretože je zvýraznené farebným odtieňom a vždy sa javí ako plne na sebe. Na spodnom konci sú to farby kariet – diamanty, piky, palice a srdce.

Symboly vysokej hodnoty sú prepracovanejšie ikony s drahokamom, ktoré drží mystické stvorenie. Vo vzostupnom poradí podľa hodnoty sú nasledovné: fialový drahokam, ktorý drží skarabeus, modrý drahokam, ktorý drží had, zelený drahokam, ktorý drží stvorenie podobné Krakenovi a červený drahokam, ktorý drží pavúk. Stlačte päť na výplatnej línii, aby ste vyhrali 0,75- až 5-násobok svojej stávky, čo sa zdá byť extrémne nízke vzhľadom na to, že maximálna výhra v jednom zatočení je dosť mizerná 200-násobok stávky.

Záhadným symbolom, ktorý je hlavným aktérom tohto slotu, je grimoár s otáznikom. Divokým symbolom je zase zlatá lebka, ktorá sa objaví iba vtedy, keď je odhalená transformáciou tajomného symbolu, ktorá nahrádza všetky symboly okrem rozptylov. Rozptyl je umelecky navrhnutá mystická dlaždica s kľúčovou dierkou a samotným slovom cez ňu.

Transformácie tajomných symbolov vám poskytnú viac výhier

Základná hra na automate Golden Grimoire je dosť nevýrazná a ožije len na krátke kúzla, keď na valcoch dva, tri a štyri pristanú tajomné symboly. Keď sa prach usadí, všetko sa premení na náhodný výplatný symbol alebo divoký symbol.

Tu je miesto, kde hlavný platový mechanizmus v hre skočí do akcie. Ak sa odhalený symbol zhoduje so symbolom prítomným na prvom valci, spoja sa od transformovaného symbolu najviac vpravo dopredu a premenia všetky ostatné symboly v rovnakých radoch na zodpovedajúce symboly. Ak sa po transformácii objaví divoký symbol, všetky symboly až po valec dva sa zmenia na divoký symbol.

Aby hráči získali celú obrazovku rovnakého výplatného symbolu a slušnú výhru, musia trafiť celý kôp s jedným symbolom na valci 1 a plný kôš magických kníh na valci 5. Výplaty za celú obrazovku sa pohybujú od priemerných 30-násobku za symbol najnižšej výplaty až po stále mizerných 200-násobok stávky za najvyšší symbol.

V bezplatných zatočeniach vysaďte Sticky Mystery Symbols

Akcia a napätie sa zvýši o zaškrtnutie v kole bezplatných zatočení. Ako zistil náš kontrolný tím, je to najlepšia príležitosť na veľké výhry v online automate Golden Grimoire. Budete musieť trafiť rozptyl kdekoľvek na valci jeden, tri a päť v jednom točení, aby ste spustili 8 bezplatných točení, ktoré na naše zdesenie nemožno znova spustiť.

Záhadné knihy sa teraz môžu objaviť na valcoch dva až päť namiesto iba tri až päť. Všetky tajomné grimoáre, ktoré pristanú pri voľnom točení, sa zmenia na lepkavý tajomný symbol a zostanú zamknuté na mieste až do konca kola. Akékoľvek ďalšie záhadné symboly, ktoré pristanú vo voľnom točení, tiež zostanú na svojom mieste. Všetko v pohľade sa zmení pomocou rovnakého mechanizmu ako v základnej hre.

Keďže kolo nie je možné spustiť znova, naši recenzenti tvrdia, že je dôležité naraziť na lepkavé symboly hneď na začiatku, aby ste mali šancu získať mega výhru v kole točenia zadarmo na automate Golden Grimoire. Nie je to však samozrejmosťou ani pri množstve lepivých tajomných symbolov, pretože na získanie výhry budú musieť odhaliť zodpovedajúce symboly z valca 1. Bez multiplikátorov v bonusovom kole je maximálna výhra v jednom zatočení stále len 200-násobok vášho vkladu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil