Golden Osiris logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Golden Osiris

 • Dátum vydania
  17.12.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x12000
 • Podporovaný OS
Golden Osiris image
Hrajte Golden Osiris zadarmo
Golden Osiris zadarmo

Golden Osiris: Prehľad slotov

Vývojár Play’n GO sa vracia do vyšliapaných krajín Egypta, aby našiel inšpiráciu pre svoj exotický tematický automat Golden Osiris. Tentoraz nie je na dohľad žiadna kniha; Namiesto toho štúdio používa nádherné snímky z tejto starobylej krajiny na umiestnenie mriežkového slotu, oblasti, v ktorej má Play’n GO hviezdny rekord a naďalej dominuje. Existuje veľa egyptských hier, ale iba niekoľko slotov na mriežku. Play’n GO využíva svoje značné odborné znalosti na nápravu nerovnováhy.

Golden Osiris má výraznú chrumkavosť, vďaka ktorej vyniká grafika hneď na začiatku. Všetko je dobre definované, od symbolov na veľkej mriežke 7×7 až po obrázok na pozadí. Dobre, nie je to úplne nový pohľad, ale stĺpy bohaté na hieroglyfy, ako aj sochy a kamenné práce sú vysoko kvalitné. Výsledok je nenáročný na oči a sprevádzaný peknými animáciami, keď dlaždice padajú, kaskádujú sa alebo vytvárajú zhluky. Ako pastva pre oči, hudba je celkom štandardná pre egyptský slot, no napriek tomu je príjemná.

Okrem vysokej kvality zostavenia sú ďalšou vecou, na ktorú sa môžete vo všeobecnosti spoľahnúť v mriežkovom slote Play’n GO, solídne štatistiky. Golden Osiris nesklame, počnúc predvoleným RTP 96,27 %. Pokiaľ ide o volatilitu, tieto hry majú tendenciu byť dosť volatilné, aj keď zriedkavo brutálne. V tomto prípade sa Play’n GO vyhol prílišnému šialenstvu a dal mu skóre volatility 7/10. Rovnako ako mnoho z jeho súrodencov je miera zásahov pravdepodobne relatívne vysoká, čo prinajmenšom teoreticky znamená, že výhry by mali klesať v priemere pri každom treťom otočení.

Golden Osiris poskytuje 9 výplatných symbolov na zoskupenie, počnúc 4 drahokamy s nízkou výplatou, ktoré sú zafarbené na zelenú, modrú, žltú a červenú. Ďalej je tu 5 prémií, kde nájdete vtáky, mačky, Ankhov, šakalov a skarabov – všetko dobre zastúpené ikony z obdobia starovekého Egypta. Prémiové klastre zložené z 15 alebo viacerých symbolov vyplácajú 8 až 50-násobok celkového vkladu.

Golden Osiris: Funkcie slotu

Nebol by to veľký, zastrašujúci mriežkový slot bez hromady funkcií, takže Play’n GO naplnilo hru kaskádami, skrytými divočinami, divokými multiplikátormi, pyramídovou nabíjačkou spôsobujúcou zmeny symbolov a zatočeniami zadarmo. Jadrom hry je mechanika klastrových výplat, kde 5 alebo viac zodpovedajúcich symbolov tvorí výherný klaster. Ako obvykle, počítajú sa iba vtedy, ak sa spájajú vertikálne alebo horizontálne

Keď sa vytvoria víťazi, spustí sa kaskádová funkcia, ktorá odstráni klaster z mriežky, takže nové symboly môžu vyplniť medzery. Kaskády sa vyskytujú, kým nezíska žiadna nová výhra. Potom sa môže uskutočniť ďalšie roztočenie.

Kaskády vedú priamo do divočiny, ktorá nepristáva organicky ako bežné symboly. Namiesto toho sa do mriežky pridá až 6 divokých a skryjú sa pod symboly. Ak sa objaví symbol, ktorý odhalí divočinu, prichádza do hry, aby ste sa zapojili do akcie. Wilds môžu mať tiež násobiteľ x2, x3, x4, x5, x7 alebo x10 na zvýšenie výhier. Ak je vo výhre zahrnutých viac ako jeden divoký, použije sa len ten najvyšší. Tento bod môže spôsobiť, že Golden Osiris stratí trochu zo svojho pôvabu, no napriek tomu hra funguje výnimočne dobre.

Jedným zo spôsobov, ako to Golden Osiris kompenzuje, je použitie funkcie Pyramid Charger. Tá je počas hry neustále aktívna a na úplné nabitie si vyžaduje 25 výherných symbolov, vrátane divokých. Keď je pyramída plná a všetky výhry sú vyplatené, ľubovoľne sa otvorí a vyberie si jeden symbol. Potom sa všetky inštancie tohto typu rozšíria premenou susedného symbolu na vybraný symbol pre ďalšie vyhodnotenie výhry. Pyramída je dobíjateľná a prvé opätovné spustenie aplikuje násobiteľ rozšírenia symbolu x3. Akékoľvek následné opätovné spustenie v rovnakej sekvencii ju zvýši o 3, až do x30.

Dávajte pozor na symbol Eye of Horus, čo je rozptyl – 3 na hracej ploche udeľuje 5 bezplatných zatočení. Akonáhle je pyramídová nabíjačka plne nabitá pri každom otočení. Okrem toho si Pyramídová nabíjačka vyberá na rozšírenie iba symboly s vysokou mzdou. Scatters sa stále objavujú, takže točenia zdarma môžu byť spúšťané na neurčito.

Posledným bonusom je funkcia Druhá šanca, ktorá bola zavedená, aby odľahčila škádlení z takmer spúšťania bezplatných zatočení. Aktivuje sa, keď sú v zornom poli presne dva rozptyly. Symboly okolo rozptylov sú zničené, čo umožňuje pristátie nových a možno, len možno, tretieho rozptylu. Druhá šanca sa objaví iba pri platených zatočeniach.

Golden Osiris: Slot Verdikt

Play’n GO si vybudoval pomerne dobrú povesť, pokiaľ ide o mriežkové sloty, keďže navrhol niektoré z najpopulárnejších titulov. Golden Osiris dokáže držať hlavu vysoko s tými najlepšími z nich, čo poskytuje fanúšikom Egypta aj mriežkových automatov príjemnú možnosť zapáliť si. Jednak je téma šikovne spracovaná – vyzerá skvele a zároveň elegantne ustupuje, aby funkcie zažiarili.

Golden Osiris tiež jasne žiari a je určite schopný robiť to, na čo má skvelý mriežkový slot. To znamená, že hromadia kaskádové výhry, ktoré sa zvyšujú, čím viac hra napreduje. Kľúčovými prvkami sú meniace sa symboly Pyramid Charger ruka v ruke s progresívnymi multiplikátormi. Beh popri oboch sú divoké multiplikátory. Keď sa to všetko spojí, Golden Osiris môže vyhrať až 12 000-násobok stávky. Jedna z najvyšších, ktoré uvidíte na Play’n GO, a celkom pekný pohľad, keď sa rozbehne solídna rola.

Keď sa uvoľní prach, Golden Osiris je ďalší mriežkový slot najvyššej kvality od tímu Play’n GO. Stavia na tak úspešnom a osvedčenom vzorci, že s ním jednoducho nič nepokazíte. Jediná kritika, ktorá stojí za zmienku, je jeho silná, takmer klonová podobnosť so svojimi súrodencami. Okrem toho má Golden Osiris všetky správne prvky na pobavenie fanúšikov tohto formátu. Jeho menej než smrteľná volatilita tiež otvára jeho príťažlivosť pre príležitostných hráčov a zároveň si zachováva záujem tých najtvrdších hráčov. Napokon, veľký potenciál Golden Osiris by sa mal ukázať ako príťažlivý, čím by sa v egyptológii stal všestranným triednym aktom.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil