Golden Ticket 2 logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Golden Ticket 2

 • Dátum vydania
  03.09.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.50%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Golden Ticket 2 image
Hrajte Golden Ticket 2 zadarmo
Golden Ticket 2 zadarmo

Golden Ticket 2: Prehľad

Sezóna pokračovania pokračuje na Play’n GO, keď vydávajú pokračovanie ich automatu Golden Ticket z roku 2014 s cirkusovou tematikou. Štúdio sa držalo hlavného ducha hry a zároveň dolaďovalo vzhľad, funkcie a potenciál. V skutočnosti, keď to poviete takto, zdá sa, že je tu dosť veľa zmien. Sadneme si na miesto pri kruhu a prejdeme si, čo je nové v Golden Ticket 2.

Vizuálne je toho veľa, čo tieto dve hry spája. Určite to nie je úplné odpojenie, ako bol Jolly Roger 1 a 2. Hrateľné od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie, hráči získajú rovnaké nastavenie 5×5 spolu s 20 pevnými výhernými líniami umiestnenými v stane obklopenom klaunmi, majstrami ringu a ďalšími postavami z veľkej špičky. Jednou menšou kozmetickou zmenou je, že v prvom sa akcia odohrávala prevažne vonku, tentokrát sme sa presunuli pod plátno. Duch zostáva našťastie rovnaký, čo bol jeden z hlavných predajných bodov originálu. Play’n GO úplne vystihol vzhľad a atmosféru starého cirkusu a pekne ho oživil pre pokračovanie.

Ako už pravdepodobne viete, Play’n GO využíva flexibilné RTP, čo znamená, že môžete čeliť rôznym nastaveniam RTP v závislosti od toho, kde hráte. Predvolená hodnota RTP je však nastavená na 96,5 %. Matematický model bol určite pozmenený, takže ak ste hrali originál, buďte pripravení postaviť sa proti úplne inému zvieraťu. Ten bol stredne volatilný automat, zatiaľ čo jeho pokračovanie je rovnako volatilné, ako prichádzajú automaty Play’n GO.

Z hľadiska skutočného hrania to funguje nasledovne: pri každom otočení padne do mriežky 25 symbolov. Výhry sa dosahujú pristátím 3 alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov, ktoré sa spájajú horizontálne alebo vertikálne. Výherné kombinácie sa po zaplatení vymažú z mriežky a všetky zostávajúce symboly padnú, aby vyplnili medzery, čo môže viesť k novým výhram. S každým ďalším poklesom sa násobiteľ výhry zvýši o jeden a pri novom otočení základnej hry sa nastaví na x1.

Tabuľka výplat je plná cirkusových ikon pozostávajúcich z 5 symbolov nízkej mzdy a 3 symbolov vysokej mzdy. Nízke platy zahŕňajú monocykel, žonglérske predmety, terč, nože a ringmasterov klobúk. Dosiahnite líniu 5 s nízkymi platmi za odmeny vo výške 2 až 4-násobku vkladu. Vysoké platy majú tri postavy z predstavenia – klaun, vrhač nožov so zaviazanými očami a ringmaster. Kombinácia 5 z a kind tu odmeňuje 10-násobok vkladu bez ohľadu na symbol. Hráči tiež získajú až 5-násobnú cenu útechy za línie troch alebo viacerých zmiešaných prémií, ktoré pristávajú horizontálne alebo vertikálne.

Nakoniec, zlatý stan je divočina, ktorá nahrádza akýkoľvek symbol platby, aby sa vytvorila kombinácia. Stojí tiež za primeranú sumu sám o sebe s 5 v rade v hodnote 50-násobku vkladu. Divoké symboly sa vytvárajú na strednej pozícii, keď sa odstráni výherná kombinácia troch symbolov. Ak na mriežke zostanú iba divoké, potom sa odstránia.

Golden Ticket 2: Vlastnosti

Play’n GO dal týmto funkciám rázny prevrat a teraz sa točí okolo multiplikátorov, výherných zatočení a bezplatných zatočení.

Naľavo od mriežky je 3-segmentový meter, ktorý sa naplní, keď dôjde k prémiovým výhram. Výhry pozostávajúce z 3, 4 alebo 5 symbolov vyplnia 1, 2 alebo 3 segmenty počítadla. Úplné naplnenie meracieho prístroja spustí funkciu multiplikátorových divokých hodnôt, kde sa na valce náhodne pridajú 1 alebo 2 multiplikačné divoké hodnoty.

Vpravo je zobrazený jeden z troch znakov ovplyvňujúci, o aký divoký multiplikátor pôjde. Aktívny klaun, vrhač nožov alebo ringmaster udeľuje násobiteľa x1, x2 alebo x3. Funkcia multiplikátorových divokých hodnôt sa môže spustiť iba raz za kolo hry; potom sa znak zmení na ďalší spúšťač.

Rovnako ako originál, za symbolmi na mriežke sa skrýva slovo BONUS. Vymazaním riadku BONUS sa spúšťajú bezplatné zatočenia, ktoré prichádzajú s tromi možnosťami. Čím menej roztočení zadarmo, tým vyšší je multiplikátor a volatilita, takže hráči si vyberú najvhodnejšiu možnosť:

 • 5 vysoko volatilných bezplatných zatočení s x3 multiplikátorom wild.
 • 7 stredne volatilných zatočení zadarmo s x2 multiplikátorom wild.
 • 9 zatočení zdarma s nízkou volatilitou s x1 multiplikátorom wild.

Počas bezplatných zatočení zaplnením 3 segmentov merača sa spustí točenie s výhrou pomocou verzie 2×2 multiplikátora. Objaví sa nová mriežka symbolov a divoký multiplikátor sa náhodne umiestni na hraciu plochu. Násobiteľ výhier sa vynuluje medzi zatočeniami zadarmo a zatočeniami výher.

Vyplnením 5 segmentov rozšíreného počítadla na zatočení výher sa znova spustí ďalší – pričom treba mať na pamäti, že násobiteľ výhry sa medzi po sebe idúcimi zatočeniami výhry neresetuje. Nakoniec, ak sa vám podarí vyčistiť celú mriežku, udelí sa bonusová cena vo výške 500-násobku stávky.

Golden Ticket 2: Verdikt

To, či pokračovanie osloví rovnakých fanúšikov prvého, bude zaujímavé sledovať. Na jednej strane tieto dve hry vyzerajú dosť podobne, obe sa venujú cirkusovej téme vo veľkom štýle a vytvárajú vrece špičkovej atmosféry. Na druhej strane, volatilita a potenciál sú oveľa vyššie, čo môže vyhovovať oddanejšiemu postoju.

Pre niekoho bude ranou aj odstránenie bonusovej hry na streľbu na terč. Nie, že by to bolo veľmi lukratívne, ale bolo to zábavné a perfektne pracovalo s témou. Nové bonusové hry sú však oveľa sofistikovanejšie a dokážu produkovať intenzívnejšie momenty a väčšie výplaty. Teraz Golden Ticket 2 ponúka výhry až do výšky 5 000-násobku vkladu alebo dvojnásobku prvého.

Celkovo je to prípad vzhľadu Golden Ticket a základná hra sa stretáva s Moon Princess s prvkami Pimped (Win Spins) prihodenými pre dobrú mieru. Výsledok tejto kaše môže byť taký príjemný ako deň v cirkuse. To je jedna z tých nádherných katastrof show, ktorá neustále hrozí, že zo stavu sotva kontrolovaného chaosu skĺzne do totálneho chaosu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil