Gonzos Gold logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Gonzo’s Gold

 • Dátum vydania
  14.10.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.11%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6500
 • Podporovaný OS
Gonzos Gold image
Hrajte Gonzo’s Gold zadarmo
Gonzos Gold zadarmo

Čo je Gonzo’s Gold Slot?

5 valcov, 5 riadkov robí z tejto hry klasiku NetEnt v mnohých smeroch! Okrem Gonza, ktorý je typickou virtuálnou tvárou NetEnt, táto hra obsahuje aj množstvo funkcií, ktoré sú fanúšikmi obľúbenými charakteristickými znakmi automatov NetEnt, vrátane bezplatných zatočení a čoraz populárnejšej mechaniky cluster pays™. Pôvodný Gonzo’s Quest™ (vydaný v roku 2011, jeden z najúspešnejších online automatov, aký bol kedy vytvorený, a sám o sebe legenda) bol vysoko inovatívny a bol tiež jedným z prvých automatov, ktoré používali kaskádové symboly namiesto konvenčného valca. Tento slot na druhej strane zachováva veci jednoduché a sladké (sladkosťou je lákavo vysoký výherný potenciál, ktorý možno nájsť v hre, najmä v roztočení zadarmo).

Hra je nastavená na vysokú volatilitu. S minimálnym vkladom 0,10 £ a potenciálnou maximálnou výhrou, ktorá môže dosiahnuť až 6 500-násobok, môžete skutočne získať zlato s Gonzo’s Gold™. Úspešnosť hry je 25,84 %, z čoho veľká časť spočíva v roztočení zadarmo, takže sa uistite, že ste dosiahli maximálny účinok rozptylu! Toto je perfektná hra pre tých, ktorí hľadajú veľkú výplatu – ale samozrejme – musíte byť ochotní byť trpezliví, aby ste získali túto hlavnú cenu. To znamená, že so stávkou na vstupnú úroveň 0,10 £ v žiadnom prípade nemusíte byť nátlakovým hráčom, aby ste dosiahli veľké výhry. Vďaka jednoduchej hrateľnosti je vhodná aj pre začínajúcich hráčov, no 6 500-násobné výhry nie sú ničím, čo by sa dalo čuchať!

Atmosféra Inkov je stvárnená majstrovsky. Vysoko platiace symboly predstavujú Gonzo a bohovia Inkov. Nízko platiace symboly sú reprezentované kartami. Symbol Scatter je zlatá pyramída, ktorá sa tiahne až do krvavočervenej oblohy. Zažite pocit ponorenia ako nikto iný.

Ako hrať Gonzo’s Gold™

Výherné kombinácie sa aktivujú v skupinách prostredníctvom mechaniky cluster pays™. Kombinácia 25 zodpovedajúcich symbolov dáva najväčšiu výplatu na výplatnom stole v hre.

Ďalším pokladom, ktorý čaká na objavenie, sú Free Spins. 3 alebo viac symbolov Scatter, ktoré sa objavujú kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre alebo vo Free Spins, udeľujú 10 Free Spins a bonusovú výhru. Na začiatku roztočení zadarmo hra typu „vyber a klikni“ premení jeden symbol na rozširujúci sa symbol. Rozširujúce sa symboly vám pomôžu na vašej ceste a priblížia vás k odomknutiu dávno strateného bohatstva Inkov. Rozptyl nahrádza všetky symboly v hre.

Aspekty a funkcie

Cluster Pays™

Mechanik NetEnt Cluster Pays™ je synonymom pre NetEnt a franšízu Gonzo. Spôsob, akým to funguje, je jednoduchý na pochopenie. Symbol je súčasťou zhluku, ak horizontálne alebo vertikálne susedí s rovnakým symbolom. 3 alebo viac symbolov vysokej výhry alebo 4 alebo viac symbolov nízkej výhry, ktoré sa objavia v skupine, udeľujú výhru podľa tabuľky výplat.

Zatočenia zadarmo

Gonzo miluje roztočenia zadarmo (nie my všetci?) Zatočenia zadarmo sa spúšťajú tromi alebo viacerými symbolmi scatter, výsledkom čoho je 10 zatočení zadarmo, po ktorých nasleduje bonusová výhra. Za tri rozptyly bude udelená cena x2, 4 rozptyly cena x20 a za 5 rozptylov cena x200. Áno, 200x! Zatočenia zadarmo sa hrajú s rovnakou stávkou ako kolo, ktoré aktivovalo bezplatné zatočenia. Na konci zatočení sa celková výhra pripočíta k akýmkoľvek predchádzajúcim výhram z kola, ktoré aktivovalo uvedené bezplatné zatočenia.

Rozšírenie zlatého symbolu

Odomkli ste bezplatné zatočenia. skvelé! Najprv vstúpte do hry typu pick-and-click, kde si vyberiete symbol, ktorý sa stane rozširujúcim sa symbolom. Vo Free Spins dva alebo viac horizontálne alebo vertikálne susediacich rozširujúcich symbolov, ktoré sa objavia na rozbalených valcoch, pokryje celý riadok alebo valec, takže dávajte pozor na zvolený symbol! Akonáhle sa roztočenia zadarmo začnú, budete počuť srdcervúci soundtrack, ktorý bude (držíme si palce) sprevádzať niekoľko ohromujúcich výhier!

Zatočenia a bonusy zadarmo Gonzo’s Gold™

Dobre poznať Gonza má jednoznačne svoje výhody… Náš tím vie, že hráči NetEnt vždy hľadajú svoje vlastné bohatstvo (vo forme nových kasínových bonusových akcií a bezplatných zatočení, ktoré si môžete uplatniť už dnes). Gonzo’s Gold v tomto smere absolútne nesklame. Prejdite na našu stránku s kasínovými bonusmi a uvidíte množstvo bonusov a ponúk kasín od našich exkluzívnych kasínových partnerov, ktorí sa už nevedia dočkať, kedy vám poskytnú prístup k tejto hre po jej spustení. Prečo si medzitým nedáš pozor na niektoré z našich ďalších klastrových platených hier, ak si všimneš niečo iné, čo sa ti páči!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil