Gorilla Kingdom logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Gorilla Kingdom

 • Dátum vydania
  23.04.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.03%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x4000
 • Podporovaný OS
Gorilla Kingdom image
Hrajte Gorilla Kingdom zadarmo
Gorilla Kingdom zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Gorilla Kingdom™ je rýchla automatová hra s 5 valcami a až 1024 spôsobmi stávkovania. Hra obsahuje bezplatné zatočenia s transformáciou symbolov a extra zatočenia zadarmo.

Vďaka pútavej mechanike zameranej na jednoduchosť a ohromujúcim a pútavým umeleckým a zvukovým dizajnom oslovuje Gorilla Kingdom™ širší rozsah trhu a ponúka hráčovi dostatok variácií.

Gorilla Kingdom™… vitajte v džungli!

Hrateľnosť

Hra je jednoduchá na sledovanie a ľahko pochopiteľná… ale má tiež veľký výplatný potenciál! Gorila je najvyššie platiacim symbolom v hre. Zhromaždite niekoľko týchto krások a môžete získať veľkú výhru! V tejto tajomnej džungli vás tri alebo viac modrých diamantov dostanú do bezplatných zatočení… v tom spočíva skutočné kúzlo džungle! Tu v bezplatných zatočeniach lietajú starodávne masky goríl z kotúčov a zbierajú sa na boku. Zbierajte masky goríl, aby ste premenili leoparda, roháča, okapiho a pangolína na mocnú gorilu! Ak budete mať šťastie, môžete byť svedkami toho najmajestátnejšieho prírodného zázraku… otáčania zadarmo! Ak chcete získať zatočenia zadarmo navyše, budete musieť objaviť dva alebo viac diamantov na valcoch alebo premeniť každé zo zvierat na gorilu. Nazbierajte všetkých 24 gorilích masiek a premeňte všetky 4 tieto zvieratá na dobre platený symbol gorily!

Zamerajte sa na funkcie

Zatočenia zadarmo a Zatočenia zadarmo navyše

3 alebo viac symbolov Scatter, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch, udeľuje 10 až 20 točení zdarma.

3 až 5 Scatter, ktorý sa objaví kdekoľvek na valcoch v rámci bezplatných točení, poskytuje 10 až 20 extra bezplatných točení.

Transformácia symbolov a totemový kameň

Symbol Transform obsahuje zhromažďovanie a konverziu symbolov zvierat zobrazených v toteme na symbol gorily v bezplatných Spns.

Zatočenia zadarmo

Vo Free Spins sa môže na valcoch objaviť symbol Gorily náhodne premenený na masku Gorily. Každý symbol masky gorily vyplní štrbinu totemového kameňa a zanechá na valcoch symbol gorily.

4 panely vložené do totemu obsahujú zvieracie symboly hry (okrem symbolu Gorily): Leopard, Hornbill, Okapu a Pangolin.

Keď sa všetkých 6 slotov na paneli zvierat zaplní maskou gorily, zviera sa premení na symbol gorily na valcoch.

Po zaplnení všetkých 24 políčok totemu sa na valcoch objaví iba symbol zvieraťa, a to symbol gorily.

Grafika a zvuk

Toto je hra v džungli… akonáhle vkročíte do Gorilla Kingdom™, dobrodružstvo sa začína. Obklopia vás pamiatky a zvuky džungle – bubny a kmeňové nástroje. Budete tiež počuť hudbu džungle: revúce opice, šuchot lístia a všetky druhy tvorov.

Hra prináša krásu džungle priamo k vám. Je to farebná krajina nádherne nakreslená a odborne vykreslená. Vďaka rôznym odtieňom zelenej, žiarivej ružovej a fialovej sa vám už nikdy nebude chcieť odísť… len si pamätajte, že sa nachádzate v kráľovstve Gorily! Choďte opatrne!

Kompatibilita

Gorilla Kingdom™ prináša fantastickú mobilnú verziu hry. Ponúka rovnaký fantastický zážitok ako verzia pre stolné počítače. Jeho používateľské rozhranie bolo odborne prispôsobené tak, aby vyhovovalo obrazovke mobilného zariadenia. Koleso zmizne z dohľadu, keď sa kotúče točia. Nastavenia a možnosti sú tiež uložené v samostatnom podmenu. Toto ekonomické a dômyselné využitie priestoru udržuje displej čistý a neporiadok, pričom sa neobetuje žiadna z funkcií hry (všetky možnosti, ktoré nájdete v desktopovej verzii, sú aj v mobilnej verzii). Žiadna zo zábavy nebola obetovaná.

Mobilná verzia je kompatibilná s iOS a Android. Pokiaľ vaše zariadenie používa aktualizovaný operačný systém, nemali by ste mať problémy s hraním hry na prakticky akomkoľvek smartfóne alebo tablete. Pokračujte a vyskúšajte hru!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil