Grand Spinn Superpot logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Grand Spinn Superpot

 • Dátum vydania
  24.07.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.21%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x740
 • Podporovaný OS
Grand Spinn Superpot image
Hrajte Grand Spinn Superpot zadarmo
Grand Spinn Superpot zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Grand Spinn Superpot™ je 3-valcový, 3-riadkový, 1-riadkový video automat s Multiplier Wilds, funkciou Nudge a 3 jackpotmi, vrátane progresívneho Super Jackpotu! Pri každom roztočení majú hráči šancu získať jackpot. Multiplikátor Wilds v kombinácii s nudging valcami môže tiež spôsobiť veľké výhry. Fanúšikovia automatov High Variance by si túto hru mali zamilovať.

Grand Spinn Superpot™ bol vydaný so sesterským slotom Grand Spinn™. Oba video automaty boli vytvorené tak, aby vyzerali elegantne a štýlovo, inšpirované luxusnými a očarujúcimi časmi Art Deco. Aj keď sú obe hry jackpotové, kľúčový rozdiel medzi nimi je ten, že Grand Spinn Superpot™ ponúka progresívny jackpot.

Vizuály

Farby nie sú o nič triednejšie: bordová a zlatá paleta prekrytá elegantným a sofistikovaným geometrickým dizajnom. Vizuál a hrateľnosť pripomínajú štandardný ovocný stroj. Pomaranče, čerešne, slivky a vodné melóny, ako aj klasické symboly, ako sú symbol bar a výška 7. Najcennejších je 7 symbolov, ktoré vyplácajú 20-násobok vkladu, keď tri pristanú na výplatnej línii. Vzhľad hry bol inšpirovaný Are Deco a v celej hre je jasný elegantný štylizovaný vzhľad.

Šuchnúť

Funkcia Nudge je jedným z najvzrušujúcejších prvkov v hre. Po spočítaní výhier a ak je horný symbol na prvom valci výhernej kombinácie rovnaký ako výherný symbol, prvý valec sa posunie o 1 symbol nadol a získa sa ďalšia výhra. Tento proces pokračuje, kým sa symbol nad výherným symbolom nezmení – druhý valec sa začne posúvať a potom tretí!

V hornej časti valca môže byť symbol šípky nahor – ak sa tak stane, valec sa presunie na spodok kôpky výherných symbolov a štuchnutie sa začne znova! Hráči môžu potenciálne vyvolať viacero po sebe idúcich výhier!

Wilds

Wilds v tomto automate majú zabudovanú funkciu multiplikátora. Nielenže nahrádzajú akýkoľvek iný symbol okrem jackpotu a symbolov šípok, ale dávajú hráčovi aj multiplikátory x2, x4 alebo x8.

Multiplikátorové symboly Wild sa môžu objaviť kdekoľvek na valcoch 1-3 a nahradiť všetky symboly okrem symbolov šípok nahor a symbolov jackpotu. Jeden multiplikátor Wild na víťaznej stávkovej línii znásobí výhru 2. Dva multiplikačné divy vynásobia výhru 4 a tri multiplikačné divy vynásobia výhru 8.

Jackpoty

Aby hráči vyhrali jackpot, musia najskôr počkať, kým sa valce prestanú hýbať. Akonáhle sú všetky symboly posunuté, v hornej časti valcov môžu zostať nejaké symboly Jackpotu. Ak má každý valec na vrchu výherného kôpku symbol jackpotu a výhra je väčšia ako nula, potom hráč vyhráva jackpot s najnižším výhercom zo súčasných symbolov jackpotu.

Existuje množstvo zaujímavých jackpotov, ktoré môže hráč vyhrať:

 • Mini jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 40 mincí vynásobenú úrovňou stávky.
 • Midi jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 200 mincí vynásobenú úrovňou stávky.
 • Mega Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 10 000 mincí vynásobenú úrovňou stávky.

Jackpot sa udeľuje na základe toho, ktoré symboly jackpotu sa objavia v hornej časti valcov – symbol jackpotu s najnižšou výplatou je ten, ktorý rozhodol o vyplatení jackpotu. 3 symboly Mega Jackpot udeľujú Mega Jackpot; 2 symboly Mega Jackpot a 1 symbol Midi Jackpot udeľuje Midi jackpot. 1 symbol Mega Jackpot, 1 symbol Midi Jackpot a 1 symbol Mini Jackpot udeľuje Mini Jackpot… atď.

Potom je tu tiež Super Jackpot. Super Jackpot je progresívny jackpot. To znamená, že zakaždým, keď hráč hrá, časť stávky sa pripočíta k jackpotu.

Zhrnutie

V roku 2018 mal NetEnt svoje prvé vydanie s dvomi slotmi: Berryburst a Berryburst MAX – dva identické sloty s rôznou volatilitou. S Grand Spinn™ a Grand Spinn Superpot™ to NetEnt posúva na ďalšiu úroveň – ponúka dve hry s rôznymi funkciami. S jeho progresívnym jackpotom; jednoduchá, plynulá hrateľnosť; a klasický vzhľad a dojem, túto hru musíte hrať a je skvelým doplnkom do našej zbierky.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil