Grand Spinn logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Grand Spinn

 • Dátum vydania
  24.07.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.19%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x740
 • Podporovaný OS
Grand Spinn image
Hrajte Grand Spinn zadarmo
Grand Spinn zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Hra je 3-valcový, 1-riadkový video automat s Multiplier Wilds, funkciou Nudge a 3 jackpotmi. Automat je k dispozícii v dvoch verziách: Grand Spinn a Grand Spinn Superpot, pričom posledná obsahuje progresívny super jackpot. Je to skvelý doplnok k našej rastúcej zbierke jackpotových hier ako Mega Fortune, Mega Fortune Dreams, Arabian Nights.

Každé zatočenie môže potenciálne vyvolať výhru jackpotu a multiplikačné divočiny v kombinácii s postrčením valcov môžu pri šťastí priniesť dážď zlatých mincí!

Šuchnúť

Vždy, keď je na valcoch výherná kombinácia, aktivuje sa funkcia Nudge. Po započítaní výhier, ak sa horný symbol na prvom valci zhoduje s výherným symbolom, prvý valec sa posunie o 1 symbol nadol a výhra sa udelí znova.

Valec sa bude posúvať dovtedy, kým symbol nad výherným symbolom nebude iný. Tento proces sa potom opakuje pre druhý kotúč a prípadne tretí kotúč.

Keď sa kotúč prestane posúvať, v hornej časti kotúča môže byť symbol šípky nahor. V tomto prípade sa valec presunie na spodok aktuálneho kôpku výherných symbolov. Kotúče sa potom začnú posúvať a platiť z tejto pozície, ako je popísané vyššie.

Multiplikátor Wild

Multiplikátorové divoké symboly sa môžu objaviť kdekoľvek na valcoch 1-3 a nahradiť všetky symboly okrem symbolu šípky nahor a symbolov jackpotu.

Jeden multiplikátor Wild na výhernej stávkovej línii vynásobí výhru 2, dva multiplikačné divy vynásobia výhru 4 a tri multiplikačné divy vynásobia výhru 8.

Jackpoty

Keď sú všetky valce hotové, v hornej časti valcov môžu byť symboly Jackpotu. Ak má každý valec na vrchu výherného kôpku symbol jackpotu, hráč získa najnižšie vyplácajúci jackpot zo súčasných symbolov jackpotu. Napríklad: 3 symboly Mega Jackpot vyplatia Mega Jackpot; 2 symboly mega jackpotu a 1 symbol midi jackpot udelia midi jackpot; a 1 symbol mega jackpotu, 1 symbol midi jackpotu a 1 symbol mini jackpotu udelí mini jackpot.

Ak na valcoch nie je žiadna výherná kombinácia, ale na stávkovej línii pristanú 3 symboly jackpotu, príslušný jackpot sa udeľuje podľa vyššie uvedeného pravidla. Mini Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 40 mincí vynásobenú úrovňou stávky. Midi Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 200 mincí vynásobenú úrovňou stávky. Mega Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 10 000 mincí vynásobenú úrovňou stávky.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil