Hall of Gods logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Hall of Gods

 • Dátum vydania
  02.12.2010
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.3%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x400
 • Podporovaný OS
Hall of Gods image
Hrajte Hall of Gods zadarmo
Hall of Gods zadarmo

Grafika Hall of Gods

Hall of Gods je skvelý online automat s atraktívnym dizajnom a klasickým vzhľadom. Všetky ikony v slote sú založené na mytológii severských bohov a nájdete v nich postavy ako Odin, Loki, Thor, Idun a Freya spolu s umeleckými dielami, ako sú zvitky a vikingské uzly. Zlatá farebná schéma dáva hre pocit dôležitosti. V pozadí nájdete loď, ktorá sa pridá k téme vikingskej invázie, zatiaľ čo ďalšie symboly zahŕňajú hruď s jablkami, sekery, Thorovo kladivo, zlaté a strieborné ryté prstene a náhrdelník a kameň.

Bohovia sú najvyššie platiacimi ikonami v hre, zatiaľ čo umelecké diela a iné obrázky platia nižšie odmeny. To znamená, že by ste sa mali snažiť zamerať na špeciálne symboly bohov, aby ste získali najväčšie výplaty v hre. Okrem symbolov si môžete vychutnať aj soundtrack s bubnovaním, ktorý sa hromadí pri každom roztočení. Keď dosiahnete výherné zatočenie, ako súčasť osláv budete počuť dramatickú melódiu, keď uvidíte, ako sa váš bankový zostatok zvyšuje.

V tomto automate si užijete atraktívnu grafiku a výrazné zvukové efekty. Celkový vzhľad je klasický v štýle, obrázky vás vtiahnu do príbehu nórskych bohov a vzrušenia z danej témy. To všetko pomáha vytvárať úžasne zábavnú tému a skutočne zábavný herný zážitok.

Ako hrať Hall of Gods

Hall of Gods sa hrá jednoducho, pretože dizajn hry je taký jednoduchý. Uvidíte, že existuje typické nastavenie 5 valcov a 20 výherných línií. K dispozícii sú 3 rady symbolov, ktoré poskytujú tradičné rozloženie, pretože toto je obvyklý počet valcov a riadkov, ktoré nájdete vo väčšine automatov, dokonca aj vo veľkom progresívnom automate, akým je Hall of Gods. Je to jednoduchá úloha vybrať si svoju stávku, pretože si môžete vybrať svoju vlastnú úroveň stávok od 1 do 5 a svoju vlastnú hodnotu mincí v rozsahu od 0,01 do 0,50.

Ak chcete posunúť úroveň stávky a hodnoty mincí, jednoducho kliknite na tlačidlá šípok po stranách políčok s hodnotou a vyberte si sumu, ktorá vám vyhovuje. Celkovo úrovne stávok a hodnoty mincí znamenajú, že celková minimálna stávka na automat Hall of Gods je 0,20 a maximálna stávka je 50,00 na každé zatočenie. Toto je dobrý rozsah stávok a mal by vyhovovať väčšine hráčov, od najnižších po najvyššie valce.

Keď umiestnite svoju stávku na tento slot, môžete to urobiť ešte jednoduchším použitím tlačidla „maximálna stávka“, ak chcete umiestniť maximálnu stávku. Ide o rýchly a pohodlný spôsob stávkovania najvyššej sumy bez toho, aby ste museli jednotlivo klikať na šípky, aby ste našli svoju stávku. Máte tiež možnosť použiť funkciu autoplay, ktorá roztočí valce automaticky, čo znamená, že pri hraní nemusíte zakaždým stláčať tlačidlo roztočenia.

Medzi ďalšie ovládacie prvky na zlepšenie vášho hrania patrí tlačidlo ukážky funkcie, ktoré otvára bonusovú funkciu ako ukážku. K dispozícii je tiež tlačidlo výplatnej tabuľky, ktoré otvára obrazovku výplatnej tabuľky a umožňuje vám vidieť, ktoré obrázky udeľujú najväčšie výplaty a aké sú presne bonusové funkcie.

Čo je to RTP of Hall Of Gods?

Hall of Gods má RTP 95,5 %, čo je priemerné percento „návratnosti hráča“ pre online automat. RTP v skutočnosti znamená, že ide o celkovú sumu hotovosti, ktorá bude v priemere vyplatená vo výhrách za každých 100 £, ktoré sa vsadí na automat. Pamätajte, že to nie je zárukou výhry, ale je to len priemerná výplata. Hall of Gods je hra s nízkou až strednou volatilitou, čo znamená, že má dobrú rovnováhu medzi rizikom a odmenou z hľadiska výplat. Môžete očakávať, že počas hrania získate veľký počet výhier a výplaty budú mať tendenciu mať priemernú veľkosť.

Hall of Gods kontrastuje s automatmi s vysokou volatilitou, ktoré sa vyplácajú oveľa menej často, no s výplatami, ktoré bývajú vyššie. Nízka až stredná úroveň volatility tejto hry znamená, že je to celkom dobrá správa pre nižších hráčov alebo opatrných hráčov, ktorí sa obávajú veľkých strát, pretože nie je pravdepodobné, že pri hraní Hall of Gods prehráte veľa zatočení za sebou.

Hall of Gods má progresívny jackpot, čo znamená, že máte šancu dosiahnuť obrovskú výhru. Pri automatoch s nižšou volatilitou je to zriedkavé, pretože normálne progresívne automaty majú vysokú volatilitu, keďže potenciálne výhry sú vysoké. To znamená, že ide o skvelú hru, ktorú si môžete vybrať, ak ste nováčikom v oblasti progresívnych titulov, a stále umožňuje hráčom s nižším bankrollom užiť si šancu dosiahnuť sumu, ktorá zmení život počas ich hracích automatov.

Ako vyhrať v Hall of Gods

Ak si chcete pri hraní automatu Hall of Gods užiť peňažnú odmenu, musíte na valcoch roztočiť kombináciu symbolov. Jednotlivé kombinácie symbolov, ktoré vyplácajú najvyššie výhry, sú zobrazené vo výplatnej tabuľke, ku ktorej sa dostanete cez tlačidlo na obrazovke. Ak chcete vyhrať výplatu, budete musieť zhodovať 3 alebo viac symbolov na výplatnej línii.

Ako môžete vidieť z výplatnej tabuľky, najlepším symbolom v bežnej hre je nórsky boh Odin, ktorý udeľuje 4 000 mincí, ak narazíte na 5 zápasov na obrazovke. Nasleduje Thor, ktorý môže udeliť až 2 000 mincí za 5 zápasov, zatiaľ čo Freya udeľuje až 1 500 mincí za 5 zápasov. Loki môže udeliť až 1000 mincí a Idun udeľuje až 150 mincí. Nižšie výplaty pochádzajú z iných symbolov, ako sú umelecké diela. Za zlatý a strieborný prsteň môžete očakávať do 120 mincí, za kladivo do 100 mincí, za náhrdelník a kameň do 75 mincí, za sekeru do 50 mincí a z truhlice s jablkami do 25 mincí. .

Keďže ide o automat s nízkou až strednou volatilitou, môžete očakávať množstvo menších výhier. Hoci výplaty nemusia byť také vysoké ako pri niektorých hrách s vyššou volatilitou, aj malé sumy sa môžu nahromadiť, aby sa vytvorila zdravá rovnováha. Tento pomalý a stabilný prístup funguje tak, že vám umožní zvýšiť vaše výhry a tiež vám umožní hrať dlhší čas s bezpečnejším bankrollom.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil