Halloween Jack logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Halloween Jack

 • Dátum vydania
  24.10.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.28%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x3000
 • Podporovaný OS
Halloween Jack image
Hrajte Halloween Jack zadarmo
Halloween Jack zadarmo

Slot Halloween Jack

Fanúšikovia hry Jack and the Beanstalk a rádoby fanúšikov, tu je verzia vášho obľúbeného automatu na strašidelnú sezónu. Bude to trik alebo dobrota? Halloween Jack používa rovnakú výplatnú mechaniku ako JatB s chôdzou, skladaním a rozširovaním divočiny, aby udelil výhry až do výšky 6000-násobku vášho vkladu. To by malo byť veľmi sladké potešenie pre každého.

Halloween sa v mnohých krajinách oslavuje 31. októbra. Väčšinou malé deti a tínedžeri vyrezávajú tekvice do svetielok, nosia strašidelné halloweenske kostýmy a vo svojom susedstve sa chystajú na triky zbierať sladké sladkosti. Tiež známa ako strašidelná sezóna bola pôvodne venovaná spomienke na verne zosnulých z minulého roka. Dnes je to trojdňová slávnosť s kostýmovými večierkami, žartovaním a zapálením veľkých ohňov.

Strašidelné hracie automaty

V skutočne veľkolepom štýle, NetEnt’s Halloween Jack prináša tekvice a strašidelné postavičky k životu na piatich valcoch, troch radoch a 20 pevných výherných líniách. Bezrámové herné okno s bočnými stĺpmi zdobenými brečtanom a vyrezávanými tekvicami je za tmavej noci umiestnené pred cintorínom. Vzdialené údery bleskov ohlasujú príchod búrky. Téma je viditeľná aj v tých najmenších detailoch. Lebky sedia na vrchu tlačidla točenia a pri víťaznom točení sa zdvihnú a odhalia celkovú výhru. Vrany často vidno lietať popri kotúčoch.

Hráči môžu skákať zo svojho sedadla pri roztočení ukážky, keď sa kostry vynoria z hrobu, keď drásajúci soundtrack hracieho automatu dosiahne dramatické crescendo. Krátke dunivé zvuky zvýrazňujú platenú rotáciu, zatiaľ čo symboly vo výhernej kombinácii sú obklopené ohnivým kruhom.

Automat má desať výplatných symbolov, počínajúc zvyčajnými 10s až po ako sa hodí na nízkej úrovni. Prémiové symboly vo vzostupnom poradí podľa hodnoty sú podkova, havran, netopier, kôň a upírka. Vyrezávaná tekvica je divoký symbol, ktorý sa objavuje iba na valcoch dva, tri, štyri a päť a nahrádza všetky symboly okrem rozptyliek a lampášov. Ak je súčasťou výherného komba, každú výhru vynásobí x3. Divoký symbol sa počas kola bezplatných zatočení objaví v rôznych tvaroch. Scattery prichádzajú vo forme truhlice s pokladom, pričom na spustenie bezplatných zatočení sú potrebné minimálne tri. Lampáše sa objavia na valci 5 iba počas bezplatných zatočení.

Halloweenske čísla a štatistiky

Halloween Jack je video automat s vysokou variabilitou s piatimi valcami, tromi riadkami a 20 pevnými výhernými líniami. RTP je nastavená na pohodlných 96,29 %. Vstup na strašidelnú párty je udelený za 0,20 až 100 mincí na zatočenie. Výhry za jednu päticu druhu sa pohybujú od 1,5-násobku do 50-násobku vášho vkladu. Výherný potenciál v jednej sekvencii točenia s chodiacimi divočinami vrcholí pri obrovskom 6 000-násobku počiatočnej stávky.

Oslávte strašidelný Halloween kedykoľvek s divokými náhradami, chodiacimi divočinami, násobiteľmi výhier a zatočeniami zadarmo s nahromadenými a rozširujúcimi sa divočinami. Hra je navrhnutá v modernom formáte HTML5, vďaka čomu je k dispozícii na hranie na akomkoľvek počítači, mobile a tablete na všetkých platformách OS.

Funkcia Walking Wild s multiplikátorom výhier

Vyrezávaná tekvica sa objavuje v základnej hre na všetkých valcoch okrem jedného valca. Ak je súčasťou výherného komba, každú výhru vynásobí x3. Počas opakovaní alebo zatočení zadarmo sa divočina objaví iba na valcoch dva, tri a štyri. Resp sa udelí, keď sa objaví na valcoch. Divočina sa posúva o jeden kotúč doľava, kým nezmizne z obrazovky. Opätovné odozvy sa skončia, keď už na obrazovke nie sú žiadne divočiny a všetky výhry z funkcie sa nahromadia a vyplatia.

Divoká chôdza bude mať významný vplyv v kole bezplatných zatočení. Tu sa zvýši na dva a tri hromádky a premení sa na rozširujúcu sa divočinu. Mega výhry sú takmer zaručené, keď počas bezplatných zatočení zasiahne viacero rozširujúcich sa divočín.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil