Hammerfall logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Hammerfall

 • Dátum vydania
  06.05.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x30000
 • Podporovaný OS
Hammerfall image
Hrajte Hammerfall zadarmo
Hammerfall zadarmo

Hammerfall: Prehľad slotov

Švédsky vývojár Play’n GO opäť zvýši hlasitosť na jedenásť v ušami trhajúcom slote, tentoraz založenom na švédskej metalovej skupine Hammerfall. Jednou zo skvelých vecí na značkovom hudobnom sortimente Play’n GO je, že spolupracujú s hlavnými aj menej významnými hercami. Hammerfall možno nie je taký známy ako ostatní, s ktorými spolupracovali, najmä Twisted Sister, ale stále má dostatok prostriedkov na to, aby hráčov zaujal. Rovnako ako Twisted Sister, aj Hammerfall je mriežkový slot, ktorý využíva cluster pays a obsahuje dlhý zoznam ďalších funkcií – nehovoriac o množstve hitov Hammerfall, ako sú And Yet I Smile a Second to None.

Hammerfall je jednou z týchto kapiel, ktorá dokázala vydržať tak dlho vďaka pohonu jedného z kľúčových zakladajúcich členov. Kapela vznikla začiatkom deväťdesiatych rokov, keď sa Oscar Dronjak (čerstvo opustil slávnostnú prísahu) spojil s bubeníkom Jesperom Strömbladom, aby začali nový hudobný počin. Strömblad sa po niekoľkých rokoch rozišiel, ale Dronjak je stále silný, zatiaľ čo niekoľko ďalších hudobníkov sa v priebehu desaťročí otáčalo dovnútra a von. Hammerfall, veľký vo Švédsku, sa na medzinárodnej úrovni úplne nepresadil, často sa otvára pre väčšie skupiny ako Sabaton a Helloween – obe sa tiež objavili vo svojich vlastných hracích automatoch Play’n GO, možno dodať.

Zmätok Hammerfall sa odohráva na mriežke s rozmermi 7×7, ktorá spúšťa výhry, keď sa spoja zhluky 5 alebo viacerých zodpovedajúcich symbolov. Keď tak urobia, kaskádový systém ich odstráni a vloží symboly do medzier v nádeji, že získajú po sebe idúce výhry. Ak tak urobíte, nabijete Hammer Meter, čo vedie k niektorým z najkrajších momentov Hammerfall. Play’n GO na pozadí mriežky prešlo do vysokej gotiky a naplnilo hru hradom, zvlnenými zelenými kopcami a temnou, náladovou oblohou. Rovnako ako jeho stajňový kolega Gemix, umiestnenie sa mení, keď sa spúšťajú nové svety, pričom treba preskúmať celkovo tri. Pripravte sa na sluchový útok prostredníctvom brutálneho soundtracku, ktorý obsahuje niekoľko hitov Hammerfall, zatiaľ čo sa z času na čas objaví maskot kapely Hector, ktorý zväčší chaos.

Hammerfall, ktorý je možné hrať na akomkoľvek zariadení, je volatilný mriežkový slot (8/10), ktorý má pomerne skromný potenciál. Ako je u tohto poskytovateľa zvykom, RTP je variabilný, kde požadovaný má hodnotu 96,20%, v porovnaní s možnými 94,20 alebo dokonca nižšou, v závislosti od verzie. Prevažná väčšina hráčov milujúcich metal je postaraná o to, kde je možné nastaviť stávky od 20 p/c do 100 £/€ za pokles symbolu.

Kov tiež napĺňa výplatnú tabuľku, ktorú odštartuje 5 drahokamov s nízkymi platmi v zelenej, fialovej, modrej, žltej alebo červenej farbe, v hodnote až 25-násobku stávky na skupinu 15 alebo viac. Ďalej sú vyššie platiace mesiace, kladivá, slnká a Hector osvetľujúci mriežku výhrami v hodnote 40 až 500-násobku stávky pre klastre s veľkosťou 15+. Nakoniec, logo kapely sa používa ako bežný divoký, ktorý nahrádza akýkoľvek symbol platby, zatiaľ čo Lightning Wilds sa objavujú aj v neskorších fázach hry.

Hammerfall: Funkcie slotu

Hromada funkcií dopĺňa Hammerfall, vrátane Super Tiles, Lightning Wilds, Hammer Meter spúšťaných modifikátorov, ako aj 4 deštrukčných funkcií. Pripútajte sa, keď cez ne prejdeme.

Po prvé, super dlaždice sú zvýraznené náhodné pozície sediace za symbolmi na mriežke. Výhra na super dlaždici vytvorí Lightning Wild na príslušnej pozícii. Lighting Wilds sú priľnavé, ak sa používajú vo výhernom reťazci a dodávajú sa s pripojeným náhodným násobiteľom až x3.

Každý víťazný klaster nabíja Hammer Meter. Keď je 25 výherných symbolov plne nabitých, spustí sa funkcia aktuálnej svetovej piesne, pričom sa použije modifikátor ako taký (každý predstavuje hitovú stopu Hammerfall):

 • Twilight Princess – umiestni 2×2 Mega Wilds na hraciu plochu na náhodnú pozíciu.
 • Second to None – premení všetky prémie na jeden zodpovedajúci prémiový symbol. Ak je zobrazených menej ako 5 prémiových symbolov, namiesto toho sa vyberie náhodná nízka mzda.
 • And Yet I Smile – odstráni z hracej plochy všetky symboly s nízkou mzdou.

Keď funkcia Song skončí, hra sa presunie do iného sveta. Ak však Hammer Meter dosiahne 50 výherných symbolov v jednom otočení, spustí sa Hammer High. Táto funkcia uvoľňuje všetky 3 vyššie uvedené modifikátory jeden po druhom.

Posledná dávka modifikátorov sa udeľuje náhodne pri akomkoľvek nevýhernom točení. Toto sú (opäť na základe hitov Hammerfall):

 • Nikdy neodpúšťaj, nikdy neodpúšťaj – vyberie sa 1 symbol a pritiahne k nemu všetky ostatné jeho výskyty, čím sa zničia symboly, ktoré mu stoja v ceste.
 • Bring It – zničí všetky symboly vysokej mzdy alebo ich premení na zodpovedajúce symboly vysokej mzdy.
 • Jeden proti svetu – vyberie sa symbol a všetky symboly susediace s týmto typom sa transformujú alebo zničia.
 • Chain of Command – vytvorí reťazec symbolov na mriežke a buď ich premení na rovnaký symbol, alebo ich zničí.

Hammerfall: Slot Verdikt

Hammerfall je výnimočný mriežkový slot, ktorý určite vzruší fanúšikov kapely, spôsobí, že fanúšikovia vo všeobecnosti pobúria, alebo pobavia nadšencov mriežkových slotov, ktorí chcú niečo hlasnejšie ako zvyčajne. Matematicky je volatilnejší ako Twisted Sister (jeho súrodenec s kovovým mriežkovým slotom), no zároveň má vyšší potenciál, ktorý dosahuje 30 000-násobok stávky – dosť vysoké na Play’n GO, nehovoriac o mriežkovom slote.

Hammerfall rozhodne nie je tam, aby spôsobil revolúciu v tomto odvetví. Pevne sa drží úspešného vzorca Play’n GO zbierania klastrových výhier na odomknutie väčších a lepších funkcií, s niekoľkými náhodnými modifikátormi vhodenými na boku. Dokonca aj systém zmeny sveta prišiel priamo od Gemixu, hoci zahrnutie toľkého množstva kovu vytáča jeho osobnosť. V čom však hrací automat Hammerfall vyniká, je veľkolepá produkcia. Hneď od začiatku je zrejmé, že do návrhu Hammerfall bolo investované obrovské množstvo úsilia, výsledkom čoho je vysoká hodnota zábavy a množstvo vzrušujúcich momentov.

Aby som to zhrnul, hrací automat Hammerfall nemusí nijako vyvíjať kategóriu platených klastrov, no napriek tomu poskytuje spoľahlivé hranie v pôsobivom balíku. Má tendenciu robiť všetko podľa knihy, takže fanúšikovia tohto štýlu neprídu o veľa tým, že prenesú Hammerfall, ak heavy metal nie je ich obľúbeným žánrom. Avšak zahrnutie Hectora a samozrejme použitie hudby Hammerfall prináša veľkú dávku individuality, ktorá určite vzruší fanúšikov.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil