Helloween logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Helloween

 • Dátum vydania
  15.10.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Helloween image
Hrajte Helloween zadarmo
Helloween zadarmo

Helloween: Prehľad slotov

Predtým, ako gramatická polícia začne mlátiť do ich klávesníc, žiadny Helloween nie je preklep. Nenaráža len na oslavu, ktorá je momentálne v Amerike obrovská, no pomaly sa prediera po zvyšku sveta až do zúfalstva rodičov, ktorým je nepríjemné, že ich deti sa po nociach túlajú a klopú na cudzie dvere. Odkazuje aj na nemecké shredders Helloween, ktoré v roku 1984 založili dvaja členovia, ktorí so skupinou stále makajú – basgitarista Markus Grosskopf a gitarista Michael Weikath.

Tí, ktorí sledujú Play’n GO, uvidia Helloween ako ďalšie vydanie zo série slotov s rockovou tematikou v štúdiu, ktoré zahŕňajú aj tituly ako Annihilator, Demon, Sabaton, Twisted Sister, Testament a Saxon.

Helloween je v seriáli trochu nezvyčajný, pretože na obrazovke neprezentuje žiadneho z členov kapely, či už z minulosti alebo súčasnosti. Namiesto toho mriežku s 5 valcami a 10 výhernými líniami nájdete v hradnej veži s výhľadom z jej obrovských oblúkov na okolitú krajinu, všetky lesy a hory. Mystická stránka témy je vykryštalizovaná na kotúčoch, ktoré zobrazujú početné tajomné snímky. Nájdeme tu najrôznejšie príšery, mágiu a kopec tekvíc. Zatiaľ čo prezentácia Helloween hraničí s výstrednosťou, jej hrateľnosť je solídne konvenčná.

Kapela nechýba úplne a jej prítomnosť je cítiť tam, kde sa počíta – prostredníctvom hudby. Fanúšikovia budú nadšení, keď budú vedieť, že slot Helloween pozdvihol skladby priamo zo zásadných albumov kapely Keeper of the Seven Keys Part 1 a 2. Niektoré funkcie boli pomenované po hitových skladbách, čo vytvára eklektickú, no pomerne sladkú poctu nemeckým rockerom.

Helloween je možné hrať na akomkoľvek zariadení, ktoré ponúka stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Matematický model vytvára množstvo známych štatistík z Play’n GO, teda verzie so strednou volatilitou. Štúdio oficiálne ohodnotilo 6/10, takže možno mäkšia jazda, než by mohla naznačovať „ťažká“ kovová atmosféra. Žiadne sťažnosti týkajúce sa RTP, predvolená hodnota najmenej 96,2%, ale nezabudnite to skontrolovať. Nastavenia Helloween môže operátor zmeniť, čo znamená, že RTP môže byť nižšie.

Symboly nie sú úplne to, čo by fanúšikovia skupiny očakávali, okrem metalových 9-A low plate card royals. Prémie sú viac v súlade s oslavou Halloweenu. Vzostupne sú strašidelné ruky, kopa stvorení, mystik mávajúci nad krištáľovou guľou a prsteň zdobený tekvicovou tvárou. Je to zvláštna zmes, ktorá má hodnotu 8 až 20-násobku vkladu za päť kusov.

Ak existuje jedna vec, Helloween nemá dostatok divočiny. Nie je ich menej ako 7, ktoré sa objavujú v určitých bodoch hry a všetky sú založené na tekviciach v tej či onej podobe. Normálny divoký bol navrhnutý v štýle jack o’ lantern, ktorý nahradil akýkoľvek symbol výplaty a vytvoril tak výhernú kombináciu. Wild tiež platí 20x za päť.

Helloween: Funkcie slotu

K siedmim divokým hrám zodpovedá sedem rôznych bonusových hier. Trik spočíva v tom, že na valcoch 1, 3 a 5 priložíte 3 rozptyly, aby ste odomkli ovládacie koleso Keeper of the Seven Keys. Toto koleso sa točí a udeľuje jednu zo siedmich hier s točeniami zadarmo. Každé z nich má 5 bezplatných zatočení, okrem zatočení zadarmo Helloween, ktoré má 7:

 • I’m Alive – je založený na šírení divočiny. Keď diviaky pristanú na cievkach, stanú sa lepkavými a roztiahnu sa nahor alebo nadol, kým nezaplnia celú cievku, a potom zmiznú.
 • Future Wild – vždy, keď Future Wild pristane na mriežke, rozšíri sa a zaplní celý kotúč.
 • Eagle Fly Free – tu sa divočina vznáša okolo valcov a pomáha vytvárať výhry. Jeden divoký sa pridá na valce za zatočenie a zostane na slote po zvyšok funkcie. Medzi zatočeniami tieto divočiny lietajú okolo a zakaždým pristávajú v novej polohe.
 • Dr Stein – táto funkcia je celá o experimentovaní. Tu sa vyberie typ symbolu nízkej mzdy a všetky jeho výskyty v zornom poli sa zmenia.
 • March of Time – každá divočina, ktorá dopadne, sa prilepí na valce, pričom pri každom roztočení urobí jeden krok doľava, kým nespadne z posledného valca.
 • I Want Out – zakaždým, keď v tejto hre pristanú divočiny, prehltnú symboly okolo seba a vybuchnú na symbol veľkosti 2×2.
 • Zatočenia zadarmo Helloween – počas týchto 7 bezplatných zatočení sa každé tri zozbierané rozptýlenie spúšťa koleso funkcií a udeľuje sa ďalšia funkcia na hranie.

Posledným extra je Helloween Multiplier, umiestnený v hornej časti mriežky. Na konci ktorejkoľvek funkcie možno na celkovú výhru použiť násobiteľ x2, x3, x5 alebo x10.

Helloween: Slot Verdikt

Helloween je celkom nezvyčajná zmes prvkov, ktoré akosi fungujú. Pre zážitok so značkovým typom slotu je to dosť nízke na skutočnú značku, aj keď sú zahrnuté niektoré prestrihové scény kapely. Len pohľad na snímky obrazovky by nestačil na to, aby sme zistili, že Helloween je založený na rockovej kapele, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 30 rokov. Zvýšte hlasitosť a je to úplne iný príbeh – príbeh, ktorý zrazí fanúšikov Helloweenu alebo kohokoľvek do staršieho metalového štýlu. Kedysi, keď boli vlasy také veľké ako riffy a speváci dokázali dosiahnuť také vysoké tóny, o ktorých súčasní speváci môžu len snívať.

Čo sa týka hrateľnosti, matematický model nie je taký búrlivý ako búšiaci soundtrack, ale sedem funkcií nie je zlých a dá sa očakávať, že sa budú často spúšťať. Napriek veľkému počtu funkcií sú si dosť podobné, všetky sa točia okolo divočiny rôznych schopností. Mať inak vyzerajúcu divočinu pre každú bonusovú hru je však pekné. Nezískate však veľa bezplatných zatočení, pokiaľ sa vám nepodarí znova spustiť bonus Helloween, takže na slušnú výhru budete potrebovať trochu šťastia. Hra je technicky schopná zasiahnuť 5000-násobok stávky, takže je tu priestor na manévrovanie, ak by vás kúzlo Halloweenu sprevádzalo. Reálnejšie povedané, väčšina bonusov sa vyplatí približne 10x až 50x s občasnými 100x až 300x.

Pridajte to všetko a máte ďalšieho solídneho interpreta v rockovej škále Play’n GO. Helloween nie je ani zďaleka najväčším a najhorším slotom v zbierke, ale česť štúdiu, že sa rozvetvuje a odhaľuje menej mainstreamové počiny širšiemu publiku.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil