Holiday Spirits logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Holiday Spirits

 • Dátum vydania
  05.11.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.54%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1600
 • Podporovaný OS
Holiday Spirits image
Hrajte Holiday Spirits zadarmo
Holiday Spirits zadarmo

Holiday Spirits: Prehľad slotov

Ak patríte k ľuďom, ktorí v polovici septembra vyťahujú vianočný stromček z podkrovia, zatiaľ čo iní si užívajú posledné leto naplno, Play’n GO môže mať miesto práve pre vás. Dostať sa pred sezónnou záplavou slotov seriózne je Holiday Spirits. Nielenže zažijeme veľa sviatočnej nálady, ale hráčov čaká aj stvárnenie klasického príbehu Charlesa Dickensa Vianočná koleda.

Holiday Spirits je rozložená na mriežke 3×3, ktorá poskytuje 5 výherných línií, na ktorých môžete získať výhry. Toto nie je prvýkrát, čo sa Scrooge a jeho tri život meniace zjavenia objavili v slote, aj keď je to jedno z tých príjemnejších na pohľad. Je tu teplá, domáca atmosféra, ktorú vytvára bučiaci krb, bohato zdobený vianočný stromček a sneh na okenných tabuliach. Starý Ebenezer bol známy tým, že bol utiahnutý, ale veľkoryso povolil kabelky, aby rozjasnil tento dom v rámci prípravy na hlúpe obdobie.

Holiday Spirits sa dá hrať na mobile, tablete alebo stolnom zariadení a ponúka stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Predvolený matematický model je zvyčajne pevný Play’n GO, hoci je konfigurovateľný, pričom predvolená hodnota RTP je 96,54 %. Neočakávajte super časté výhry na tom, čo je v podstate vianočný ovocný automat, hoci hra je zhovievavejšia ako ostatné v ovocnom sortimente Play’n GO. Neohrozí hráčov, ako je napríklad Inferno Joker, vďaka menej smrteľnej volatilite, hodnotenej ako 6/10. Nie je to mimoriadne intenzívne hranie, vďaka čomu by mohlo osloviť širšie publikum, ktoré hľadá vianočný puntík.

Všetky tu uvedené symboly sú vyrobené na mieru pre hru, pozostávajú zo snehových gúľ, cukrových palíc, vypuklých pančúch a vencov. Všetky srdečné vianočné ikony tvoria nízke platy. Odtiaľ sa presunieme k štyrom duchom príbehu – duchom minulosti, prítomnosti, budúcnosti a posledným je Jacob Marley. Marley bol Scroogeov mŕtvy obchodný partner, odsúdený na to, aby sa predieral posmrtným životom v reťaziach, aby odčinil život chamtivého sebectva. Prémiové hodnoty sa pohybujú od 1,4x pre zlatého ducha až po 4x pre troch Jacobov na linke.

Scrooge sa na akomkoľvek valci objavuje ako športová epická baranina kotleta ako divočina. Nielenže nahrádza všetky ostatné symboly, ale má aj 16-násobok stávky v rade troch. Dôležité je, že všetky symboly môžu pristáť nahromadené tri vysoké, vrátane divokých.

Holiday Spirits: Funkcie slotu

Omáčka na tomto vianočnom sviatku pozostáva z pomoci multiplikátorov Ebenezer’s Clock, Ebenezer’s Gift spolu s funkciou Win Spins.

Sledujte hodiny na valcoch, ktoré sa môžu aktivovať v ľubovoľnom náhodnom okamihu v základnej hre alebo pri výherných točeniach. Keď sa tak stane, na každú výhru sa použije násobiteľ x2, x3, x4, x5 alebo x10. Vedľa hodín je Ebenezerov darček, ktorý zvyšuje efekt. Ak sa náhodou rozsvieti súčasne s hodinami, zdvojnásobí násobič až na x20 max.

Ďalej je to Win Spins, čo je základná vlastnosť tejto hry. Keď sú dva valce nahromadené v rovnakých symboloch pri nevýhernom točení v rovnakom čase ako aktívny multiplikátor, spustia sa točenia výher. Naskladané valce sú zablokované na svojom mieste, pričom dochádza k jednému z troch typov výherných zatočení:

 • Win Spins of Christmas Future sú aktivované x2 multiplikátorom. Opätovné otočky sa tu udeľujú až do výhry. Každý nevýherný respin zvyšuje multiplikátor cez x2 na x3, x4, x5, maximálne na x10. Pri dosiahnutí x10 je výhra zaručená.
 • Výhry vianočného darčeka sa aktivujú násobiteľom x3, x4 alebo x5. Dochádza k opätovnému vráteniu, ktoré zaručuje výhru pri súčasnom nezmenenom multiplikátore.
 • Wins of Christmas Past sa aktivuje násobiteľom x10. Opätovné otočky sa uskutočňujú dovtedy, kým sa nedosiahne výhra. Pri každom nevýhernom zatočení sa multiplikátor zníži z x10 na x5, x4, x3 a skončí na x2. Garantovaná výhra sa udeľuje pri dosiahnutí najnižšieho násobiteľa.

Holiday Spirits: Slot Verdikt

Každý rok si zástupy ľudí nechávajú nákupy na poslednú chvíľu. Potom je to štedrovečerná bitka so zvyškom oneskorených kupujúcich o posledné zvyšky, ktoré zostali na regáloch. Nie je to tak Play’n GO, ktorý je rýchlo inteligentný. Napriek tomu, že Holiday Spirit je jedným z prvých slotov s vianočnou tematikou v roku, niektorí by mohli tvrdiť, že Play’n GO bol podvedený klonovaním Chronos Joker, aby sa skrátil čas výroby. Matematický model a funkcie sú viac-menej identické, takže na dokončenie procesu stačilo trochu preskinovania inšpirovaného Dickensom. Spravodlivo je to prístup, ktorý používajú mnohí poskytovatelia.

Vonkajší obal je atraktívny, málokedy Play’n GO uvoľní úplne škaredý slot. Ak problém klonovania necháme na chvíľu bokom, v niektorých ohľadoch je šikovný spôsob, akým Play’n GO spojil minulé, súčasné a budúce funkcie z pôvodnej hry do verzie Christmas Carol prostredníctvom troch príslušných duchov.

Ďalšími vrcholmi sú Win Spins, funkcia, ktorá neuveriteľne dobre fungovala v hrách ako Pimped. Môžu byť tiež celkom účinné, keď pristane správne kombo symbol/násobič. Jedinou skutočnou zmenou, okrem vzhľadu, je označenie Super Spins ako Ebenezerovho darčeka. Rovnako ako zvyšok hry, ide len o zmenu názvu. Malá zmena nemá vplyv na maximálnu výhru, ktorá zostáva 1 600-násobkom vkladu.

Ak túžite po tom, čo je v podstate miska vianočného punču v automate s ovocím, s trochou zložitosti, možno sa vám bude páčiť prepracovaná hrateľnosť Holiday Spirits. Svetlá sezónna dyha a vynikajúce využitie motívu takmer zabudnú, že hráte klon.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil