Hooligan Hustle logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Hooligan Hustle

 • Dátum vydania
  16.12.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Hooligan Hustle image
Hrajte Hooligan Hustle zadarmo
Hooligan Hustle zadarmo

Hooligan Hustle: Prehľad slotov

Niekedy je futbalový zápas viac ako len futbalový zápas. Je to výhovorka alebo katalyzátor, ako sa rozčúliť, zasiahnuť priaznivcov opozície a rozbiť veci. Mohlo by sa zdať, že ide o novodobý fenomén, no prvý záznam násilia na futbalovom zápase pochádza z Anglicka zo 14. storočia. Edward II zakázal futbal v roku 1314, pretože si myslel, že päste a neporiadky pri hre môžu viesť k väčším občianskym nepokojom. Výtržníctvo, nazývané „ritualizované mužské násilie“, je témou dnešného automatu Hooligan Hustle od švédskeho vývojára Play’n GO. Toto je hra, ktorá využíva silnú zmes športu, alkoholu, mafiánskej mentality a testosterónu, ktorý je typický pre stereotypného chuligána.

Hooligan Hustle by mohol byť kontroverznejší, keby ho Play’n GO nenavrhol takým kresleným spôsobom s jazykom pevne na tvári. Uznajme, že v skutočnom živote je chuligánstvo vážnou záležitosťou, ktorá spôsobuje škody na majetku alebo osobnú ujmu, ako napríklad strašné udalosti, ktoré sa odohrali počas nešťastia Heysel Stadium v roku 1985. V hernom svete je to všetko trochu na smiech, šanca získať virtuálne bolshie, potom ísť domov a nikto sa nezraní. Hooligan Hustle na obrazovke zobrazuje dve skupiny chlapcov, ktorí stoja proti sebe a spoza smetného koša a rozbitého policajného auta prevracajú značky V. Vďaka kombinácii postoja, prezentácie a modifikátora kotúča Rumble Row, ktorý sa nachádza nad herným panelom, vládne atmosféra San Quentin xWays.

Hra Hooligan Hustle na 5-valcovej a 3-riadkovej mriežke spočiatku ponúka 243 spôsobov, ako získať výherné kombinácie aspoň troch druhov. Jeho vysoko kolísavý matematický model vyhovuje danej téme, aj keď nie je taký vysoký, ako môže získať z Play’n GO, štúdio ho hodnotí 7 z 10. Ako vždy, RTP je variabilné, takže si na to dávajte pozor. Najštedrejšia verzia je predvolená s teoretickou návratnosťou 96,27 %. Poslednou štatistikou sú stávky, ktoré sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, dostupné na akomkoľvek zariadení.

Výherná tabuľka Hooligan Hustle je plná zbraní a bojovníkov. Spodnú stranu výplatnej tabuľky tvoria tehly, ležiakové poháre, páčidlá, obušky a prachovky v hodnote 0,3 až 0,5 násobku vkladu. Keď prejdeme k prémiám, narazíme na štyroch darebákov v hodnote 1,4 až 2-násobku stávky za výhru päťky. Ako divoký symbol bol náhodne použitý dopravný kužeľ, ktorý pristál na ľubovoľnom valci a nahradil bežné výplatné symboly.

Hooligan Hustle: Funkcie automatu

Existuje množstvo funkcií, ktorými sa tu môžeme prepracovať. Väčšina má o nich známy kruh, a to na individuálnom základe aj na spôsobe, akým sa spájajú ako celok. Bonusové kolo bezplatných zatočení v hre však predstavuje výzvu a dáva hráčom šancu žiť život na hrane alebo ho hrať cool, uvidíte.

Tajomné symboly

Drevené debny zdobené otáznikom sú tajomnými symbolmi. Keď zasiahnu tajomné symboly, všetky sa premenia na rovnaký zodpovedajúci typ symbolu, ktorým môže byť čokoľvek okrem rozptylu.

Rozdelené symboly

Pri akomkoľvek točení je možné náhodne vybrať symbol na rozdelenie – to platí pre všetky zobrazené prípady tohto zvoleného typu symbolu. Rozdelenie sa môže vyskytnúť na ľubovoľnej symbolovej lište rozptylu a zvýšiť možnosti výhry až na maximum 248 832.

Rumble Row

V hornej časti valcov sa nachádza sledovač Rumble Row, ktorý obsahuje päť pozícií. Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa pozície Rumble Row náhodne aktivujú a pridelia modifikátory valcu pod ním:

Divoký kotúč – pristane kotúč s naskladanými divočinami.

Double Trouble – dva valce sú synchronizované a na každom sú rovnaké symboly.

x2 multiplikátor – x2 multiplikátor sa aplikuje na všetky výhry, vrátane daného valca.

Zatočenia zadarmo

Pristátie 3 symbolov scatter v základných hrách spustí bonusové kolo bezplatných zatočení. Existujú tri možnosti bezplatných zatočení; hráči si vyberú jedného, ktorý začne kolo:

Lairy! – 10 zatočení zdarma s 2+ zaručenými modifikátormi Rumble Row.

Vzbura! – 5 zatočení zadarmo s 3+ zaručenými modifikátormi Rumble Row.

Anarchia! – 1 zatočenie zadarmo so 4+ zaručenými aktívnymi modifikátormi Rumble Row.

Hooligan Hustle: Slot Verdikt

V prvom rade si povedzme, že nemusíte byť chuligán, surovec alebo dokonca šupák, aby ste si užili to, čo Hooligan Hustle ponúka. Hra obsahuje niekoľko funkcií a mechanizmov, s ktorými Play’n GO v poslednej dobe experimentuje, takže z herného hľadiska je toho veľa, čo si môžete užiť. Nič, čo by razilo cestu ako také, ale je tu pekné pokračovanie toho, s čím sa Play’n GO v poslednej dobe zaoberal. Zohľadnite nezvyčajnú tému a máte hru vhodnú pre hráčov, ktorí sú pripravení na nestále akcie s nádychom kontroverzie.

Funkcie a hrateľnosť majú niečo ako Nolimit City, ako napríklad Rumble Row, ktorý pripomína vylepšenia Punk Rocker. Až na to, že v hre Hooligan Hustle užívatelia získajú výhodu Rumble Row aj v základnej hre. Samotné modifikátory tiež pripomenuli východné pobrežie verzus západné pobrežie, spolu so všetkými prepojenými valcami, naskladanými divočinami a rozdeľovacími symbolmi. Hooligan Hustle sa vyhýba tomu, aby napodobňoval, hoci niektorí hráči môžu pochopiteľne tvrdiť opak.

Pre každého po emocionálnej jazde na horskej dráhe predstavujú tri možnosti bezplatných zatočení hlavolam. Zdvihnete prostredník na muža výberom bezplatného zatočenia Anarchy, hráte na istotu a pustíte sa do zatočení Lairy alebo sa uspokojíte s možnosťou zatočenia Riot? Ťažká voľba, pretože jedno zatočenie Anarchy bude určite pokušením pre hráčov, ktorí majú záujem o hrdinstvo typu všetko alebo nič. Urobte to správne, bez ohľadu na to, ktorý bonus si vyberiete, a vyhráte až 10 000-násobok stávky.

Aj keď existujú podobnosti, Hooligan Hustle predstavuje dôkazy o tom, že Play’n GO sa rúti vlastnou cestou, aj keď niektoré hry pripomínajú veci, ktoré sa robia inde. Možno sme príliš zhovievaví? Ak áno, je to pravdepodobne preto, že Hooligan Hustle má vrece drzého postoja, ktorý podporuje to, čo robí. Nie každý bude s touto témou sklamaný, ale Hooligan Hustle nič nedáva, takže tí, ktorí zvládnu niečo viac konfrontačné ako zvyčajne, by mali byť spokojní s tým, čo nájdu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil