Hotel Yeti-Way logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Hotel Yeti-Way

 • Dátum vydania
  15.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x4+
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.18%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x30000
 • Podporovaný OS
Hotel Yeti-Way image
Hrajte Hotel Yeti-Way zadarmo
Hotel Yeti-Way zadarmo

Hotel Yeti-Way: Prehľad slotov

Pre mnohých serióznych horolezcov sa Himaláje ukážu ako neodolateľné už len preto, že Everest je najvyšší zo všetkých. Postavte sa na vrchol a ste doslova na streche sveta a pozeráte sa dole na každé iné miesto na Zemi. V minulosti by len hŕstku samotnej elity napadlo dosiahnuť jeho výšky. Teraz, v ére okamžitého uspokojenia na Instagrame, vám zaplatenie skúsených sprievodcov tisíckami dolárov prinesie výlet hore, nie že to bude ľahké alebo zaručene úspešné. Zvyšujúci sa počet ľudí, ktorí lezú na Himaláje, viedol k explózii zvyškov, ktoré po nich zostali, a pri čistení v roku 2019 sa odstránilo 11 ton odpadkov.

Čo niektorí možno nevedia (pretože to bolo len vymyslené), je, že do toho činu sa zapojili aj viac utajení obyvatelia. Podľa vývojára Play’n GO našiel Yeti na svojich kľukatiach po horách odhodený kufor plný dovolenkového oblečenia a rozhodol sa vynechať mesto, aby si oddýchol na tropickej dovolenke. Hotel Yeti-Way sleduje úskoky tohto veľkého chlapíka, keď skáče, surfuje a potápa sa po ostrove v hre plnej funkcií, nehovoriac o niektorých z najväčších potenciálov PnG.

Hotel Yeti-Way sa hrá na 6-valcovej, 4-radovej hernej sieti, ktorá ponúka 4 096 spôsobov, ako vyhrať – aspoň v základnej hre. Počas bezplatných zatočení je možné drasticky zvýšiť počet spôsobov, ako uvidíte. Graficky hráči získajú jasne osvetlený slot umiestnený v drevenej chatrči na pláži pre hlavnú hru, pričom sa menia miesta pre bonus v závislosti od zvolenej možnosti. Všetko to vyzerá ako fantastický útek z potkaních pretekov, len tak sedieť na pláži, nerobiť nič iné, len sa máčať v lúčoch a užívať si dobrodružné športy. Pokiaľ má Yeti zabalený opaľovací krém a sprej proti hmyzu, mal by byť v poriadku.

Veľká potenciálna hra dostane veľmi vysoko volatilný matematický model; Play’n GO udelilo plné hodnotenie 10 z 10. Hotel Yeti-Way nie je len o svojej bonusovej hre, aj v hlavnej hre nájdete niekoľko zaujímavých funkcií, no zmena spôsobov bezplatných zatočení znamená, že odtiaľ pochádza väčšina zábavy. RTP je variabilné, pretože má tendenciu byť z tohto štúdia, a hodnota, na ktorú treba dávať pozor, je verzia s 96,18 %, pričom stávky sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, čím pokrývajú väčšinu požiadaviek na hazardné hry.

Výherné kombinácie sa väčšinou tvoria vtedy, keď 3 alebo viac zhodných symbolov pristane na susedných valcoch, od prvého valca ďalej. Spodná polovica výplatnej tabuľky pozostáva zo symbolov kariet 10-A vyrobených z náhradných kúskov dreva, zatiaľ čo v hornej časti sú fľaštičky s opaľovacím krémom, žabky, slnečné okuliare, klobúky a žralok, ktorému sa páči, že si ho požičal priamo od Razor Shark od Push Gaming. Hodnoty prémií sa pohybujú od 1 do 3-násobku vkladu za kombináciu šiestich druhov a žralok v skutočnosti vypláca aj za dve rovnakého druhu.

Wilds hrajú v Hoteli Yeti-Way veľa dôležitých úloh. Jednou z divokých je obyčajná ľadová divočina, ktorá nahrádza ktorýkoľvek z výplatných symbolov. Druhým je Yeti wild, ktorý nahrádza symboly a vypláca 3-násobok stávky, ak sa na hracej ploche zoradí šesť. Yeti wilds tiež spúšťa funkcie, ktoré prídu na rad.

Hotel Yeti-Way: Funkcie automatu

Všetko, čo niektorí ľudia chcú na dovolenke, je ležať celý deň na slnku a čítať si, kým sa budú opaľovať. Nie tak tento Yeti, ktorý je dobrodružnejší typ. Jeho hlavnými záujmami sú bungee jumping, surfovanie a potápanie – jedna z týchto aktivít sa náhodne spustí, keď pristane symbol Yeti Wild a udeľuje nasledovné:

 • Bungee Jumping Yeti je stredná/vysoká volatilná funkcia, ktorá vytvára 1 – 4 hromádky divočiny.
 • Surfing Yeti je stredne volatilný a pridáva 2 až 8 divokých symbolov na náhodných pozíciách.
 • Scuba Diving Yeti je vysoko volatilný modifikátor, ktorý udeľuje respin. Ak pristane symbol žraloka, pridelí sa mu ďalší respin, maximálne 24.

Tieto funkcie sa prenesú aj do bonusovej hry, ktorá sa spustí, keď 3, 4, 5 alebo 6 rozptylov pristane na udelenie 8, 12, 16 alebo 20 bezplatných zatočení. Zatočenia zadarmo možno znova spustiť, až do maximálneho počtu 40. Hráči si vyberú, či chcú hrať zatočenia zadarmo Bungee, Surfing Free Spins alebo Scuba Diving Free Spins. Rozdiel je v tom, že keď Yeti Wilds pristane, vždy spustí príslušný modifikátor spojený s názvom bezplatných zatočení. Znamená to, že hráči si môžu vybrať úroveň volatility a funkcie, ktoré sa im najviac páčia z troch vyššie uvedených.

Vo všetkých troch hrách s roztočením zadarmo vstupuje do platnosti nový dynamický kotúčový systém. Pri každom točení zadarmo sa vyberie aspoň jeden valec, ktorý má x2 násobiteľ výplatných ciest, čím sa zdvojnásobí počet spôsobov na tomto valci. Môže byť aktívnych až 6 násobiteľov platobných ciest, čím sa počet spôsobov vynásobí x64 až na 262 144.

Hotel Yeti-Way: Verdikt o slote

Tematicky sleduje Hotel Yeti-Way rovnakú líniu myslenia ELK ako v Tropicoole, kde sa chystajú tvory v ich opačnej klíme. Rovnako ako automat ELK s tematikou úteku, aj Hotel Yeti-Way využíva humor a hrejivé postavy, aby hráčom uľahčil vstup do jeho sveta predtým, ako spustí horskú dráhu vzrušenia prostredníctvom vysoko prchavej a funkcií nabitej hry.

Hotel Yeti-Way láskavo zdieľa svoje modifikátory medzi oboma fázami hry, mieša tempo a bráni tomu, aby sa zo základnej hry stala brúska. Hráči tiež okúsia, čo môžu modifikátori urobiť pred spustením bezplatných zatočení, kde si musia počas trvania vybrať jedno. Nielenže si vyberiete svoje obľúbené funkcie, ale mať určitý vplyv na volatilitu je vždy vítaným dotykom. Zatočenia zadarmo samozrejme ťažia z pridania multiplikátorov platobných spôsobov, kde možno nájsť skutočné kúzlo hotela Yeti-Way’s. Určite môžu byť aj odmeňujúce, keď všetky tieto spôsoby odmeňovania navyše prispievajú k maximálnej výhre v hre 30 000-násobku vkladu – ďalší príklad vyššieho potenciálu Play’n GO, ktorým sa v poslednej dobe uberali.

Yetis venujúci sa extrémnym športom môže navonok pôsobiť komicky, ale Hotel Yeti-Way to myslí úplne vážne, pokiaľ ide o veci ako matematika a mechanika. Pridáva to ďalšie elegantné vydanie Play’n GO, ktoré poskytuje všetko potrebné pre veľké a zábavné hry.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil