House of Doom 2 The Crypt logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

House of Doom 2: The Crypt

 • Dátum vydania
  11.03.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
House of Doom 2 The Crypt image
Hrajte House of Doom 2: The Crypt zadarmo
House of Doom 2 The Crypt zadarmo

House of Doom 2 The Crypt: Slot Overview

Rockový rozsah vývojára Play’n GO sa zväčšuje a doomiera s vydaním hudobne tematického automatu House of Doom 2 The Crypt. Pôvodný slot House of Doom bol navrhnutý na základe rovnomennej piesne švédskej kapely Candlemass. Candlemass je opísaná ako „epická doom metalová kapela“, ktorá sa hýbe už od roku 1984. Možno to nie je úplne bežné meno, no skupina doslova definovala doom metal, názov žánru je prevzatý z ich debutového albumu Epicus Doomicus Metallicus. Po všetkom tom doome je stávka na istotu pre hráčov s chuťou na tvrdšiu hudbu ľahšie oceniť pokračovanie House of Doom 2 The Crypt.

Jasná grafická aktualizácia je prvou vecou, ktorá odlišuje dva sloty, aj keď oba stmavli na snímkach – čo má tiež, keď máte čo do činenia s doom metalom. V centre pozornosti je 5-valcová herná mriežka s 20 výhernými líniami, ktorá je obklopená tajomnými vecami, ako sú strašidelné kamenné stĺpy a veľa slabého osvetlenia. Stačí povedať, že zvuky budú vyhovovať metalovým fanúšikom, ktorí dostanú poriadnu dávku, keď sa valce točia. Odvážiť sa v krypte je možné na akomkoľvek zariadení, kde sú k dispozícii stávky od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie, pričom ponúka predvolenú konfiguráciu RTP 96,25 %. House of Doom 2 nemusí byť najnestabilnejšou hrou, ktorú Play’n GO vytvoril, no hodnotenie 7 z 10 znamená, že vás môže popáliť, ak sa s ňou nebude zaobchádzať opatrne.

Pokiaľ ide o všeobecné pravidlá, neexistujú žiadne veľké prekvapenia. Vyložte tri alebo viac rovnakých symbolov z valca úplne vľavo a máte víťaza. Na navrhnutie symbolov nízkych kariet 10-A sa použilo ťažké gotické písmo, zatiaľ čo vysoké platy sú dýky, hrozivo vyzerajúci kvet, blikajúce sviečky a špičatá lebka. Ak vám z tohto zoznamu behá mráz po chrbte, potom House of Doom 2 nemusí byť hra pre vás. Na rôznych miestach sa objavujú najmenej 4 divoké symboly, ktoré nahrádzajú normálne symboly ako zvyčajne. Všetci platia 25-násobok stávky na päťčlennú líniu, pričom niektorí majú rôzne atribúty uvedené nižšie.

House of Doom 2 The Crypt: Funkcie automatu

House of Doom 2 sa môže pochváliť 3 rôznymi doménami, ku ktorým majú prístup určité divoké symboly a Spirit Gates, čo vedie k jedinečným modifikátorom. K tomu všetkému dostanete spustené kolo bezplatných zatočení a zatočení krypty.

Počas základnej hry sa na ľubovoľnom valci môže náhodne objaviť brána ducha. Ak naň padne jeden z divokých symbolov, divoký symbol sa rozšíri a spustí respin, pričom jeden z týchto príslušných modifikátorov je aktívny:

 • Queen of the Damned – pridáva Spirit Gates ku všetkým valcom na opätovné spustenie.
 • Fire Mistress – udeľuje náhodný multiplikátor x2, x3, x5 alebo x10 za akúkoľvek výhru.
 • Kovová kňažka – všetky symboly rituálnych relikvií sú povýšené na symbol najvyššej platiacej lebky.

Pristátie pravidelných rozptylov krypty na valcoch 1, 3 a 5 spúšťa točenia zdarma. V tejto funkcii je možné aktivovať viac ako jednu Spirit Gate pri akomkoľvek točení, čím sa zvyšuje šanca na spustenie modifikátorov uvedených vyššie. Ak bežný rozptyl pristane v aktívnej bráne Ducha, povýši sa na rozptyl Flaming Crypt.

To vedie k zatočeniam krypty, ktoré môže byť spustené počas opakovania Queen of Damned, alebo k zatočeniam zdarma, keď boli vylepšené všetky 3 rozptyly – pristátie 3 zatočenia Flaming Crypt odmeňuje 8 bezplatných zatočení krypty. Počas tohto kola sa môže objaviť divoký Spirit of Unity a ak pristane v Duchovej bráne, hráči vyhrajú respin s aktívnymi modifikátormi Fire Mistress, Metal Priestess a Queen of the Damned. Na záver, je možné znova spustiť točenia krypty.

House of Doom 2 The Crypt: Slot Verdikt

Nie je jasné, prečo majú hráči tú česť vrátiť sa do House of Doom na druhý úder, pretože originál nebol hlavným mainstreamovým hitom. Okolo House of Doom 2 je však cítiť vášnivý projekt, možno preto, že prvý bol nápadom COO Play’n GO Martina Zettergrena. Nielenže prišiel s nápadom, ale bol taký odhodlaný, že sa pridal k hudobníkom v štúdiu, aby zabezpečil, že ich nová pieseň bude zodpovedať jeho predstave o slote.

Prvý House of Doom nemal úplne rovnaký vplyv ako ostatné v metalovej škále Play’n GOs, napriek tomu, že použil jedinečný doom metalový prístup. Aktualizácia, House of Doom 2, by mala osloviť širšie publikum za predpokladu, že sú v pohode s prestrelenými ušnými bubienkami výstrelom doom metalu. Hra je prepracovanejšia, ponúka lepšiu grafiku a v procese sa objavil potenciál. Keď to tak poviem, House of Doom 2 nie je práve mega platený automat, kde max. výhry dosahujú až 6000-násobok stávky. Určite to nie je zlé súčet, aj keď nie najvyššie, pokiaľ ide o sloty Play’n GO s metalovou tematikou, ak väčší je lepší. Táto česť zatiaľ zostáva bezpečne u Testamentu.

Zdá sa, že House of Doom 2 bol viac tým, čo štúdio malo na mysli, keď prišlo s pôvodným konceptom House of Doom. Hráči si môžu užiť trochu creep faktora vďaka jeho lahodne temnému vizuálu a rôznym typom kňažok. Neskáče tak tvrdo ako iné metalové automaty Play’n GO, no rozhodne nie je odsunutý ani do kategórie súčasného dospelého rocku.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil