Hugo Carts logo stars-3.8

Hodnotenie: 3.8 / 5

Hugo Carts

 • Dátum vydania
  26.08.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.23%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x25000
 • Podporovaný OS
Hugo Carts image
Hrajte Hugo Carts zadarmo
Hugo Carts zadarmo

Hugo Carts: Prehľad slotov

Hugo, milý troll, má pocit, že tu bol večnosť. Ak ste však konkrétne nehrali hru, v ktorej Hugo hral, je nepravdepodobné, že ste o ňom počuli. Napriek tomu, že je od 90. rokov dostupný na takmer každej hernej konzole a počítači, Hugo to nerozlúštil tak, ako hovorí Mario, možno preto, že je skôr európskym fenoménom. Je prakticky nemožné zhrnúť Hugovu cestu videohier kvôli obrovskému počtu vydaní, ale jeho prechod k online hazardu sa dá ľahšie sledovať. Tu sa dostal do rúk Play’n GO pre množstvo slotov rôznej kvality. Tento, Hugo Carts, sa vyprofiloval na to najlepšie, čo ponúka niekoľko užitočných funkcií a pôsobivý výherný potenciál.

Názov by mohol byť podobný, ale Hugo Carts nevidí, že trojprstý troll preteká so svojimi púčikmi po šialených dostihových dráhach v štýle Mario Cart. Namiesto toho sa šupináči uchýlili so svojou slečnou Hugolinou do podzemia, aby nazbierali toľko zlata, koľko môžu uniesť. Toto nie je žiadna prechádzka banskou šachtou, ktorá naberá rudu, pretože na ich chvoste je baddie Scylla. Čo to znamená z pohľadu hráča, je kreslená baňa, ktorá obsahuje viac kryštálov ako zlata, hraná na mriežke s rozmermi 5×4, ktorá poskytuje 1 024 spôsobov, ako vyhrať – aj keď spôsoby sa rozširujú prostredníctvom funkcií. Ak sa vám páči celý zážitok z Huga, pravdepodobne budete na dne s vizuálom. Avšak, rovnako ako ostatní v rade, Hugo Carts sa občas môže cítiť trochu detsky.

Buď Play’n GO prijal kritiku, že predchádzajúce automaty Hugo boli relatívne „mäkké“ hry, alebo jednoducho prešli s prevládajúcim trendom vysokej volatility a vysokého potenciálu. Bez ohľadu na ich motiváciu, Hugo Carts je skutočne veľmi nestabilná hra; tento aspekt je hodnotený 8 z 10 a ponúka niekoľko veľkých výherných čísel, aby inšpiroval hráčov. Predvolená hodnota RTP je 96,23 %, hoci môže byť nižšia, takže buďte ostražití, kým budete Huga dolu dolu. K dispozícii je množstvo stávok, ktoré vyhovujú väčšine hráčov od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie – dostupné na akomkoľvek zariadení.

Hugo Carts udeľuje výhru za pristátie troch až piatich zodpovedajúcich symbolov vedľa herného panelu, počnúc prvým valcom. Symboly sú trochu generické, pretože sú to svetlé ikony kariet 10-A ako nízke platy, po ktorých nasledujú piky, krompáče, lampy a prilby. Hodnoty pre symboly vysokej mzdy sa pohybujú od 1,5 do 3-násobku vkladu pre kombináciu piatich druhov. Vrecia s divokými nugetami vyskakujú na všetkých valcoch a nahradia niektorý z typov výplatných symbolov. Tiež divoké výherné línie majú hodnotu až 10-násobku vkladu.

Hugo Carts: Funkcie slotu

Hugo a gang konečne vstupujú do hry, aby spustili jej vlastnosti. Tri postavy v Hugo Carts sa zobrazujú na špeciálnych symboloch, ktoré spúšťajú rôzne efekty, keď sa dostanú do základnej hry. Každý má svoj vlastný určený kotúč, takže Hugolina pristane na kotúči 2, Hugo na kotúči 3 a Scylla na kotúči číslo 4. Akákoľvek jednotlivá postava alebo kombinácia postáv spustí respin. Za opakovanie spúšťacie symboly prideľujú príslušný modifikátor:

 • Hugolina pridáva 2 až 5 násobiteľov symbolov s hodnotami až x10.
 • Hugo posype 2 až 5 zlatých nugetov v náhodných pozíciách na valcoch.
 • Scylla vytvorí 5 až 9 tajomných symbolov, ktoré sa všetky premenia na zodpovedajúce symboly.

Posledným symbolom, na ktorý si treba dávať pozor, je rozptyl dynamitu, keďže 3, 4 alebo 5 z nich udeľuje 7, 9 alebo 11 bezplatných zatočení. Pri akomkoľvek točení základnej hry existuje šanca, že Don Croco môže vstúpiť do hry a hodiť na valce 2 rozhadzovače dynamitu, ktoré pomôžu spustiť točenia zdarma.

Predtým, ako sa zatočenia zadarmo začnú hrať, je náhodne vybraná jedna z postáv a jej vhodný modifikátor je aktívny pri každom zatočení zadarmo. Okrem toho je možné opätovné spustenie, ak sú zasiahnuté 3 alebo viac symbolov scatter. Pre prvé opätovné spustenie sa vyberie druhý znak a jeho modifikátor je tiež aktívny pri každom zostávajúcom otočení. Znova spustite funkciu a tretí znak sa stane aktívnym, takže na každé zatočenie zadarmo sa použijú všetky tri modifikátory. Potom už nie je možné žiadne opätovné spustenie.

Hugo Carts: Verdikt slotu

Rozbehnutie ďalšieho slotu Hugo s použitím tak bežnej témy, ako je ťažba, sa môže zdať ako záložná možnosť, no hra bola navrhnutá tak efektívne, že Hugo Carts si nemôže pomôcť, ale baviť sa. Má tie respiny s modifikátormi, ktoré dopĺňajú základnú hru, a spôsoby platby kompenzujú priemerné hodnoty symbolov. Jediným potenciálnym problémom v skutočnosti je, ako sa cítite, keď Hugo prešiel do slotov. Keďže k tomu pôvodne došlo v roku 2016 a franšíza bola prekvapivo populárna, väčšina hráčov sa s ňou už pravdepodobne zmierila.

Hugo Carts nadväzuje na Hugovo dobrodružstvo, v rámci ktorého nabral rozsah matematicky tvrdšie hrany. Aj keď technicky nie je taký nestabilný, aj keď si sotva všimnete rozdiel, Hugo Carts určite ponúka oveľa viac, pokiaľ ide o maximálne výhry. To, že trojica kamarátov vysype svoje modifikátory do každého bezplatného zatočenia, pomôže prelomiť najvyššiu cenu, ktorá bola zaznamenaná ako 25 000-násobok stávky – ďaleko prevyšuje všetko, čo Hugo v minulosti urobil. Pre hráčov, ktorí chcú vedieť, proti čomu stoja, má 25k pravdepodobnosť výskytu 1 k miliarde zatočení.

Ak máte radi, že vaše sloty sú nestabilné s množstvom potenciálnej odmeny, ktorá zodpovedá riziku, potom je Hugo Carts pravdepodobne to najlepšie z tejto franšízy. Play’n GO sa tiež podarilo dosiahnuť niečo ako šťastný stred. To znamená, že Hugo Carts nevyzerá tak detinsky, ako niektorí predtým, ale stále máte veľa tých očarujúcich trollských pocitov pri hraní.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil