Idol of Fortune logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Idol of Fortune

 • Dátum vydania
  12.05.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Idol of Fortune image
Hrajte Idol of Fortune zadarmo
Idol of Fortune zadarmo

Idol of Fortune: Prehľad slotov

Aj keď sú ázijské sloty veľkým biznisom, je prekvapujúce, ako málo, relatívne povedané, sa inšpiruje indickým subkontinentom. Z času na čas vyskočia; vývojár ELK založil vynikajúci slot na jednom z indických susedov s názvom Katmandu Gold, takže časť sveta môže určite fungovať. Vzhľadom na veľkosť Indie a rozmach online hazardných hier v tejto krajine je prekvapujúce, že ich z regálov nevylietava viac. K možnostiam sa pridáva Idol of Fortune od švédskych herných čarodejníkov Play’n GO, ktorý ponúka funkciu divokej ceny a roztočenia zadarmo s tajomnými symbolmi, pričom je oblečený do farebného vonkajšieho odevu indickej kultúry.

Samozrejme, nie celá kultúra. India je obrovská krajina s viac ako miliardou ľudí a podľa niektorých Písiem s 330 miliónmi bohov. To je veľa, čo sa dá vtesnať do online automatu, aj keď by bolo zaujímavé vidieť niekoho, kto sa o to pokúsi. Namiesto toho sa Play’n GO zameralo na jedného boha, Ganesha, boha často zobrazovaného s hlavou slona. Existujú rôzne interpretácie, a tak sa Play’n GO rozhodlo použiť Ganéšu na symbol ‘múdrosti, porozumenia a intelektu, ktorý musí mať niekto, aby dosiahol dokonalosť v živote.’ Docela vznešené ciele, musím povedať, a v Idol of Fortune trávi Ganesha veľa času chladením za hernou mriežkou alebo vyskakovaním pred ňou, aby oslávil slušné víťazstvo. Zvyšok vizuálov je plne v súlade s indickou kultúrnou témou alebo prinajmenšom s jej reprezentáciou iGaming.

Idol of Fortune, ktorý sa hrá na 5-valcovom, 3-riadkovom hernom paneli s 243 spôsobmi, je veľmi nestabilný automat; táto časť má hodnotenie 7 z 10. Ako zvyčajne existuje viacero konfigurácií RTP, takže ak chcete hrať len tú najštedrejšiu verziu, 96,2% verzia je tá, ktorú si vyberiete. Keď budete pripravení ochutnať špeciality inšpirované Indiou, môžete si vybrať stávky od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie, ktoré sú k dispozícii na hranie na tablete, mobilnom alebo stolnom zariadení.

Používatelia získavajú výhru, pokiaľ sa na susedných valcoch zobrazujú aspoň tri zhodné symboly, zľava doprava, počnúc od valca úplne vľavo. Symboly sú celkom skvelé, dokonca aj nízke platy 10-A, ktoré boli navrhnuté s ohľadom na indické písmo. Vyplácajú 0,4 až 0,8-násobok stávky pri zásahu päťky, zatiaľ čo prémiové symboly myši (?), hada, páva, leva a slona majú hodnotu 2 až 10-násobku stávky na päť kusov. Pomáha hráčom prepojiť výherné cesty je divoký symbol, ktorý vyzerá ako nejaké prepracované dvere. Divoké symboly pristávajú na všetkých valcoch, nahradzujú akýkoľvek výplatný symbol a majú tiež hodnotu až 10 stávok na päť kusov.

Idol of Fortune: Funkcie automatu

Play’n GO si možno vybral pomerne neobvyklú tému, no spárovali ju s funkciami, ktoré sú o niečo viac. V tejto časti si prejdeme zatočenia zadarmo s tajomnými symbolmi a extra divokou cenou.

Zatočenia zadarmo

Keď sa zobrazí 3, 4 alebo 5 symbolov scatter, hráči vyzbierajú 5-, 10- alebo 50-násobok svojej stávky a odomknú sa točenia zadarmo. Na výber je šesť variácií bonusového kola; sú to – 20, 15, 12, 10 alebo 8 bezplatných zatočení s 8, 18, 28, 38 alebo 48 tajomnými symbolmi na valcoch. Alebo si môžete vybrať možnosť šťastného ponoru, ktorá náhodne kombinuje a spája bezplatné zatočenia s tajomnými zatočeniami.

Mysteriózne symboly sa objavujú iba v bezplatných zatočeniach a môžu tak urobiť na akomkoľvek valci. Keď zasiahnu, prilepia sa na valce a medzi zatočeniami rozložia jednu pozíciu nahor alebo nadol. Nakoniec môžu naplniť kotúč skôr, ako zmiznú. Mysteriózne symboly vždy odhalia rovnaký symbol výplaty pred vyhodnotením výhier. Mimochodom, točenia zadarmo sa nedajú znova spustiť.

Divoká cena

Táto funkcia sa môže spustiť pri akomkoľvek platenom točení. Keď sa tak stane, 1 až 5 valcov sa stane zlatým. Ak divočina pristane na zlatej cievke, hráči vyberajú mince, kým sa neodhalia tri rovnakého typu, aby vyhrali divokú cenu v hodnote 10, 25, 500 alebo 5 000-násobku ich vkladu.

Idol of Fortune: Slot Verdikt

Idol of Fortune je ďalším skvelým príkladom solídneho, no zároveň bezpečného hrania, na ktoré sú Play’n GO odborníci. Všetko od vzhľadu, zvukov, prevedenia a štatistík je v poriadku bez toho, aby to bolo úplne výnimočné. Čo sa týka témy, je ťažké povedať, či námet skutočne inšpiroval štúdio, alebo len náhodou vrhli sieť do Ganesha pri brainstormingu nápadov. Dokonca aj pri relatívne malom množstve indických tematických slotov (v porovnaní s čínskymi alebo japonskými) sa Idol of Fortune javí ako úplne kompetentná, no mohla byť lepšia vec.

Toto hodnotenie mohlo znieť tvrdšie, ako sme zamýšľali. Ako už bolo spomenuté, každá časť Idol of Fortune bola dokončená na vysokej úrovni. Jednoducho sa zdá, že štúdio je schopné oveľa viac. Predstavte si, že ste učiteľom so študentom A+ vo vašej triede, ktorý je frustrujúco šťastný, keď sa rúti na C, z ktorého chcete striasť letargiu, ktorú si sami prinútili. Napriek tomu uvažujú o tom, že postúpia o ročník vyššie, aby si vyžadovali viac námahy, než by stálo za to; okrem toho, C majú tituly a tak ďalej. Nehovoriac o tom, že Idol of Fortune sa len tak tak nechytá. Koniec koncov, je to veľmi hrateľná hra. Je tu niečo o funkciách, ktoré, aj keď sú účinné, sa cítia znovu použité. Rozhodne nehanobíme ich technickú schopnosť, aby sme získali oku lahodiace odmeny – od 2 500-násobku okamžitej divokej ceny až po 10 000-násobok celkovej maximálnej výhry.

Aj keď je Idol of Fortune dobre postavená hra, nedokáže pritiahnuť vašu pozornosť a nie je ani dostatočne výstredná, aby bola masívne zapamätateľná. Napriek tomu jeho predvolené čísla nie sú problémom a zvyšok je v poriadku, takže Idol of Fortune by po okúsení indickej kultúry nebol pre hráčov vôbec zlou voľbou.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil