Irish Pot Luck logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Irish Pot Luck

 • Dátum vydania
  05.08.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.06%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka/Stredná
 • Maximálna expozícia
  x500
 • Podporovaný OS
Irish Pot Luck image
Hrajte Irish Pot Luck zadarmo
Irish Pot Luck zadarmo

Recenzia hracieho automatu Irish Pot Luck

Budete mať trochu írskeho šťastia, keď budete hrať automat Irish Pot Luck online? Veselý škriatok zanechal šťastné podkovy, harfy, klobúky a fajky na piatich valcoch a 20 výherných líniách. Zlaté mince fungujú ako ďalšie symboly, ak môžu pomôcť pri vytváraní výhier, pričom škriatok náhodne hádže ďalšie mince na valce.

Clovers spúšťa jackpotové kolo, pričom na konci dúhy čaká výhra 5 000-násobok vášho vkladu. Všímajte si dopravnú značku, ktorá ukazuje cestu k multiplikátorom pri každom víťaznom točení. Vo funkcii bezplatných hier sa výhry môžu zvýšiť až 15x!

Navštívte Emerald Isle

Automat Irish Pot Luck kombinuje mnohé prvky, ktoré hráči radi vidia. Má kreslenú estetiku, pričom animovaný škriatok sa smeje pri zostavovaní výherných symbolov. Výrazné symboly sú umiestnené na valcoch s kamenným efektom a rovnako ako obrázky s írskou tematikou uvidíte na obrazovke farebné hracie karty.

Dávajte pozor na drevenú dopravnú značku vpravo. Točí sa spolu s valcami a zakaždým odhaľuje násobiteľ výhry. Medzi ďalšie pekné detaily patrí, ako sú výherné kombinácie zvýraznené ďatelinovým kúskom šťastia, a energická keltská melódia, ktorá sa hrá pri roztočení valcov.

Veľkorysý škriatok

Zlaté mince sú divoký symbol, ktorý môže nahradiť všetky okrem symbolov scatter a jackpot. V náhodnej funkcii Pot Luck hodí škriatok na valce až päť divokých mincí. Do online automatu Irish Pot Luck môže tiež kedykoľvek hádzať symboly scatter a jackpot.

Každý automat s írskou tematikou potrebuje aspoň jednu dúhu a tu je to symbol scatter, ktorý spúšťa desať bezplatných zatočení pri pristátí na troch alebo viacerých miestach. Dopravná značka počas tohto kola roztočí násobky výhier 2x, 4x, 7x alebo 15x a nárokujete si ďalších desať hier, ak sa dúha objaví aspoň na troch miestach vo voľnom točení.

Vyberte si Lucky Clover

Tri symboly ďateliny na valcoch jeden, tri a päť otvárajú funkciu Jackpot Wheel. Valce online automatu Irish Pot Luck sú nahradené bonusovým kolieskom s tromi sústrednými krúžkami. Vonkajší krúžok roztáča výhry vo výške 2,5- až 10-násobku vašej stávky, alebo vás šípka pošle na ďalšiu.

Tu získate Mini jackpot vo výške 20-násobku vášho vkladu alebo získate 2- alebo 3-násobok hodnoty Mini. Ak vás šípka pošle na vnútorné koleso, roztočíte Midi jackpot vo výške 100-násobku vašej stávky alebo cenu Midi x2. Prípadne vás šípka pošle priamo do stredu kolesa, kde získate Mega jackpot vo výške 5 000-násobku celkového vkladu.

Nájdeš zlato na konci dúhy?

Hry s írskou tematikou sú veľmi obľúbené a automat Irish Pot Luck osloví každého, kto má rád keltský štýl. Medzi najvýznamnejšie patrí multiplikátory dopravných značiek a zatiaľ čo zatočenia základných hier sa môžu stále vyplácať 1x, počas bezplatných zatočení sa výhry minimálne zdvojnásobia.

Veselý škriatok pomáha v celej hre, pridáva bonusové symboly a s trochou írskeho šťastia spúšťa funkciu jackpotu. Zoznámte sa s touto pestrofarebnou postavičkou v najlepších online kasínach NetEnt a uvidíte, či je šťastie na vašej strane.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil