Jack Hammer logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Jack Hammer

 • Dátum vydania
  23.07.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.96%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x3000
 • Podporovaný OS
Jack Hammer image
Hrajte Jack Hammer zadarmo
Jack Hammer zadarmo

Sloty Jack Hammer

Vstúpte do drsného podsvetia Jacka Hammera, Private Eye, ktorý bojuje so zločinom, v celej jeho komiksovej sláve, keď hráte Jack Hammer vs. Zlý Dr. Wuten. Táto hra má 25 pevných línií a je jedinečná vďaka svojim 15 nezávisle sa otáčajúcim valcom. S Sticky Wins, Free Spins a Wild substitúciami máte šancu vyhrať veľkú výhru v tejto fantasy komiksovej krajine.

Či už radšej hráte na svojom notebooku alebo stolnom počítači, alebo na svojich menších mobilných zariadeniach, Jack Hammer bude plne kompatibilný s operačnými systémami Windows, Mac, Linux, iOS alebo Android.

Téma

Spoločnosť Net Entertainment opäť vyrazila z parku, pokiaľ ide o grafický dizajn. Jack Hammer konkuruje všetkým známym kresleným seriálom svojimi farebnými, komiksovými stvárneniami. Na pozadí je fialová nočná obloha so siluetou Grand City, všetky okná žiaria žltou farbou. Na pravej strane pozadia uvidíte balón Dr. Wutena lietať nad hlavou, zachytený lúčom reflektora, o ktorom môžeme predpokladať, že patrí Jackovi Hammerovi. Konzistentnosť v dizajne pokračuje, keďže čísla výherných línií sú uzavreté vo farebných bublinách so slovami v štýle komiksu, ktoré lemujú každú stranu obrazovky.

Symboly pochádzajú priamo z príbehu, pričom ten najcennejší je náš hrdina Jack. Ďalším v poradí je zlý, chichotajúci sa doktor Wuten, za ním slečna v núdzi volajúca o pomoc a klasický chlapec z novín z dávnych čias. Spodná skupina symbolov v zostupnom poradí podľa hodnoty zahŕňa vzducholoď Dr. Wutena, auto riadené gangstermi, noviny s titulkom „Šialený doktor ohrozuje veľké mesto“, zvoniaci telefón a kadička plná bublajúceho oranžového jedu.

V tejto hre nie je hudobná stopa na pozadí, ale počas funkcie Sticky Win sa vytvára napínavá hudba. Keď vyhráte v tejto hre s bezplatnými automatmi, zahrá sa melódia v štýle Big Band a energickejšia skladba vám robí spoločnosť po celú dobu, keď hráte v režime bezplatných zatočení.

Vlastnosti

Tri alebo viac symbolov „Tic-Toc“ Bomb Free Spin spustí funkciu Sticky Win, kde sú valce s výhernými symbolmi držané na mieste a ostatné pokračujú v hádzaní. Valce sa točia, pokiaľ sú k dispozícii nové výhry. Výbušne vyzerajúci symbol Wild nahrádza akýkoľvek iný symbol, okrem Free Spin.

Bonus

Zatočenia zadarmo obsahujú multiplikátor, ktorý rýchlo zvyšuje vaše výhry. Päť alebo viac symbolov Free Spin, ktoré sa objavia naraz kdekoľvek na valcoch, prepne vašu hru do režimu Free Spin. Päť symbolov roztočení zadarmo sa rovná 10 zatočeniam zadarmo, šesť symbolov vám dá 15. Prírastky sa zvyšujú o päť zatočení na symbol, kým nedosiahnete deväť. Potom vám 9 až 15 symbolov zatočenia zadarmo prinesie 30 zatočení zadarmo – čo je skvelé, pretože nemusíte nič staviť, čím sa vaše zárobky výrazne zvýšia. Počas Free Spins je možné vyhrať ešte viac bezplatných zatočení a všetky výhry sa strojnásobia.

Hrať

Hra Jack Hammer je pomerne nekomplikovaná, s čisto navrhnutým ovládacím panelom a jasne označenými štítkami. K dispozícii je posuvný ovládač na úpravu úrovne zvuku – niečo, čo sa v mnohých automatových hrách nevidí. A NetENT ponúka svoju zvyčajnú funkciu Advanced Autoplay, kde môžete automaticky hrať kdekoľvek od 10 do 1000 zatočení a naprogramovať ich tak, aby sa zastavili, keď sa vyhrajú určité zárobky, prehrá sa určitá figúrka alebo keď sa aktivujú zatočenia zadarmo.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil