Jackpot 6000 logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Jackpot 6000

 • Dátum vydania
  01.01.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
Jackpot 6000 image
Hrajte Jackpot 6000 zadarmo
Jackpot 6000 zadarmo

Dizajn jackpotu 6000

Pokiaľ ide o 3-valcové automaty, ľudia ich buď milujú, alebo nenávidia. Puristi milujú tradičný prístup k automatom a páči sa im spôsob, akým sa tieto hry vracajú k starým časom jednoduchého dizajnu; iní hráči však uprednostňujú hranie automatov so stovkami výherných línií, pretože si užívajú vzrušenie z toľkých šancí trafiť výhernú kombináciu. Niektorí hráči budú hrať rôzne automaty, pričom uprednostňujú prepínanie medzi tými, ktoré majú niekoľko výherných línií, a tými, ktoré majú stovky – alebo dokonca tisíce – výherných línií.

Táto hra s automatmi je vo svojom dizajne veľmi originálna – natoľko, že je nepravdepodobné, že by ste niečo podobné videli niekde inde. Hra je navrhnutá tak, aby vyzerala rovnako ako tradičný automat v kasíne a hru skutočne hráte na automate, ktorý je zobrazený v strede dizajnu. To mu dáva zábavný prvok, ktorý hru skutočne oživí. Pozadie hry je okamžite rozpoznateľné ako očarujúce prostredie kasína, doplnené radmi slotov, lustrov a jemným kobercom. Automat, ktorý hráte, má v hornej časti vyrazený názov Jackpot 6000 a vy hráte hru, ako keby ste skutočne hrali na skutočnom stroji. Všetky ovládacie prvky a tlačidlá sú nastavené presne tak, ako by boli na štandardnom stroji.

Hra nemá hudbu; namiesto toho ponúka klasické zvukové efekty kasínových automatov až po vírenie valcov. Táto hra je veľmi neobvyklým pohľadom na žáner online automatov, ale funguje mimoriadne dobre.

Ako hrať Jackpot 6000

Ako by ste mohli očakávať, hrať túto hru s automatmi je veľmi jednoduché. Rozloženie znamená, že by bolo ťažké pokaziť sa, pretože existuje len veľmi málo možností. Všimnete si, že tlačidlo roztočenia je nápadne zobrazené, ale pred jeho stlačením budete musieť nastaviť výšku stávky. Môžete to urobiť výberom príslušnej mince v spodnej časti obrazovky. Tu nie je veľa možností na výber – veľkosti mincí sa pohybujú od 0,01 do 0,2 a úroveň vašej stávky je nastavená na 10, čo znamená, že pri každom roztočení valcov vsadíte 10 vami zvolenej veľkosti mincí. Minimálna stávka – za predpokladu, že hráte za britskú menu – je 10 p a vaša maximálna stávka je 2 £. Tým z vás, ktorí sú zvyknutí hrať o väčšie sumy peňazí, sa to môže zdať ako hra s dosť nízkymi stávkami; je to však veľmi rýchly slot, takže nižšie maximum tu funguje dobre. Existuje aj slušný výherný potenciál, a to aj napriek menšej veľkosti maximálnej stávky.

Ak by ste si chceli prečítať podrobné pravidlá hry, môžete tak urobiť kliknutím na tlačidlo s otáznikom v spodnej časti valcov. Tým sa spustí praktické vyskakovacie menu, ktoré poskytuje všetky informácie, ktoré by ste mohli potrebovať o tejto hre s automatmi.

Ak máte radi vzhľad a dojem z tejto hry s automatmi, možno sa vám bude páčiť aj Jackpot Jester 50K. Toto je ďalší automat s retro nádychom, ktorý by vás mohol osloviť, ak máte radi prostredie kasína Jackpot 6000. Aj keď to na začiatku môže vyzerať trochu zložitejšie, v skutočnosti to tak nie je. Dokonca aj začínajúci hráči si ju budú môcť okamžite vyzdvihnúť.

Špeciálne funkcie Jackpot 6000

V tejto hre je skutočne len jedna špeciálna funkcia: Supermeter. Nečakajte, že sa objavia bezplatné zatočenia a bonusové funkcie – toto je jednoduchá hra s automatmi v štýle kasína a špeciálne funkcie to odzrkadľujú. V tomto však nie je o nič chudobnejší a každý, kto túži po časoch jednoduchších a rýchlejších automatov ako väčšina dnešných, bude milovať jednoduchosť Jackpotu 6000. Jediná špeciálna funkcia – a ani to tak nie je – v základná hra je divoký symbol. To nahrádza všetky ostatné bežné herné symboly a dáva vám extra šance na zasiahnutie výherného komba.

Supermeter

Najväčším predajným miestom Jackpotu 6000 – okrem jeho zábavného a jedinečného dizajnu a usporiadania – je Supermeter. Táto zábavná funkcia sa spustí vždy, keď dosiahnete výhru v základnej hre na bežných valcoch. Keď získate výhernú kombináciu, presuniete sa na druhú súpravu valcov v hornej časti hernej obrazovky. V tomto bode budete vyzvaní, aby ste si vybrali medzi opätovným hraním peňazí alebo inkasovaním výhry. Supermeter je miesto, kde môžete skutočne získať veľké výhry v tejto zábavnej hre s automatmi. Aj keď je úplne na vás, či si svoje výhry vezmete alebo si ich zahráte znova, budete mať väčšiu šancu získať slušné ceny, ak budete občas hazardovať.

V základnej hre sa symbol žolíka na valcoch správa rovnako ako bežný divoký, pričom nahrádza všetky ostatné bežné symboly; vo funkcii Supermeter sa však veci trochu zmenia a pristátie dvoch žolíkov v rotácii vám prinesie záhadnú cenu. Môžu to byť atraktívne sumy, ako napríklad 50- alebo 100-násobok vašej celkovej stávky, čo je slušná výhra, ak tipujete 1 £ alebo viac. Budete mať tiež šancu vyhrať 6 000 mincí, odkiaľ pochádza aj názov hry. Získanie troch žolíkov znamená, že máte zaručenú túto pôsobivú hlavnú cenu. Ako môžete vidieť, táto hra vám nemusí umožňovať uzatvárať obrovské stávky a nemusí vyzerať tak, že dokáže priniesť vážne výplaty, ale ak pri hraní Jackpot 6000 šťastlivo trafíte, môžete skončiť s prehľadnou sumou.

Jedna vec na záver: keď ste v režime Supermeter, úroveň vašej stávky sa automaticky zvýši z 10 na 20. To znamená, že ak ste pôvodne hrali za 1 £ (s hodnotou mince 10 p), teraz budete hrať za 2 £.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil