Jingle Spin logo stars-5.0

Hodnotenie: 5.0 / 5

Jingle Spin

 • Dátum vydania
  29.11.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.48%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Jingle Spin image
Hrajte Jingle Spin zadarmo
Jingle Spin zadarmo

Hrací automat Jingle Spin

Ste jedným z mnohých fanúšikov Egg-O-Matic, ktorí čakali na pokračovanie tohto veselo vtipného automatu? Dobrá správa: čakanie sa konečne skončilo. Zoznámte sa s Jingle Spins, vianočnou edíciou hry, v ktorej tlakový hrniec na bočnej strane náhodne vysiela vajíčka s prekvapením na dopravný pás v hornej časti herného okna.

Iba tentoraz uvidíte Papa Elfa otáčať kolesom prekvapení namiesto kohúta ovládajúceho tlakový hrniec, zatiaľ čo malí pomocníci posúvajú prekvapivé cetky namiesto dopravníka. Zbierajte prekvapenia, keď sa na tom istom valci objaví divoký symbol, a môžete získať výhry v minciach, šírenie divokých a až 50 bezplatných zatočení.

Vianočné hracie automaty

Loading Jingle Spin odstráni všetky pochybnosti o tom, že Vianoce sú už čoskoro. Automat vyzerá graficky úchvatne, s perfektne vykonanou slávnostnou témou, ktorá zahŕňa zložité ozdoby stromov ako symboly výplaty, plus hernú mriežku umiestnenú v okne s kúskami ľadu.

Naľavo stojí vysoký vianočný stromček, zatiaľ čo Papa Elf je vidieť, ako otáča slávnostné koleso prekvapení a hádže darčeky do rúk piatich malých pomocníkov sediacich na vrchu herného okna. Slávnostný soundtrack je sprevádzaný zvukmi prekvapivého kolesa, ako aj obvyklými zvukmi kotúča.

Jingle Spin má 10 výplatných symbolov a jeden divoký symbol, plus štyri rôzne čačky, ktoré putujú na vrch herného okna, keď ich vyhráte na kole prekvapení. Nízko platenými symbolmi sú často používané obleky od 10 do As, zatiaľ čo prémiové symboly sú radom piatich ozdôb na vianočný stromček. Divoký symbol je darčeková krabička s červenou mašľou, ktorá nahrádza všetky symboly. Na valcoch nie sú žiadne symboly scatter ani bonusové symboly, pretože točenia zadarmo sa spúšťajú čačky prichádzajúce z kolesa prekvapení.

Slávnostné čísla a štatistiky

Jingle Spin je video automat s piatimi valcami, tromi riadkami a 20 pevnými výhernými líniami. Obsahuje divoké substitúcie, vianočné koleso čačky so štyrmi extra symbolmi, rozširujúce sa divočiny a otočky zadarmo. RTP tejto hry so stredným rozptylom je nastavené na pomerne štedrých 96,48 %.

Funkcia Auto Spin umožní hráčom nastaviť až 1 000 po sebe idúcich točení s množstvom možností, kedy sa má beh zastaviť. Aktiváciou rýchleho odstreďovania v ponuke sa rýchlosť odstreďovania zvýši na trojnásobok štandardnej rýchlosti. Hra je vo formáte HTML5, vďaka čomu je k dispozícii na hranie na akomkoľvek počítači, mobile a tablete na všetkých platformách OS.

Spojenie Papa Elfa a jeho malých pomocníkov bude stáť 0,20 až 100 mincí. Výplaty za jednu päťku sa pohybujú od 2,5x do 50x stávky. Maximálny výherný potenciál v jednom otočení je 94 750 mincí alebo tesne pod 1 000-násobkom počiatočného vkladu.

Vianočné koliesko

Jedno máme počas sviatočného obdobia spoločné: všetci sa tešíme na milé vianočné prekvapenie. No, na Jingle Spin si môžeme užiť jednu pri každom roztočení. Je to vďaka vianočnému guľôčkovému koliesku, ktoré obsahuje prekvapivé čačky so symbolmi navyše. V hlavnej hre má koleso až štyri prázdne miesta medzi čačky, zatiaľ čo počas bezplatných točení budú všetky pozície na volante obsahovať čačky.

Papa Elf otočí kolesom pri každom roztočení a každá čačky, ktorá pristane na šípke, keď sa koleso zastaví, bude odovzdaná prvému z piatich malých pomocníkov. Pri každom nasledujúcom roztočení odovzdajú cetku ďalšiemu v poradí, až kým nezmizne vľavo. Cetka je udelená, keď sa symbol divokej darčekovej krabičky objaví na tom istom kotúči ako cetka navrchu. Darčeková krabička sa otvorí a ocenia funkciu. Možnosti pre čačky sú výhry v minciach, šírenie divočiny, točenia zadarmo a dúhová cetka s prekvapením, ktorá udelí jednu z troch funkcií.

Žltá cetka bude udeľovať výhry v minciach v rozsahu od skromného 2,5-násobku až po príjemných 125-násobok celkového vkladu. Červená cetka aktivuje šírenie divokých symbolov, pričom premieňa všetky susedné a diagonálne symboly na ďalšie divoké symboly a vytvára blok divokých symbolov. Najlepšou možnosťou je nechať ho padnúť na stredný rad valca dva alebo tri, pretože to potom povedie k mega bloku deviatich divokých – výsledkom sú výhry na viacerých líniách. Zelená cetka zatočenia zdarma udelí počet bezplatných zatočení, ktorý sa rovná číslu zobrazenému na odznaku. Prekvapivá cetka spustí jednu z troch funkcií.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil