Joker Pro logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Joker Pro

 • Dátum vydania
  01.02.2017
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.8%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Joker Pro image
Hrajte Joker Pro zadarmo
Joker Pro zadarmo

Výherný automat Joker Pro

Výherný automat Joker Pro od spoločnosti Net Entertainment je 5-valcový a 10-výherný kasínový automat s 10 výhernými líniami, pokiaľ ide o formát a spôsob zobrazenia. NetEnt má obrovské portfólio hracích automatov dostupných na celom internete, ale táto má tradicionalistický a jednoduchý pocit, ktorý sa určite hodí pre hráčov kasín, ktorí si radi vychutnajú hracie automaty.

Niečo, čo môže byť prekvapením, je, že v hre NetEnt je k dispozícii iba 10 výherných línií. To je v rozpore s tým, čím je spoločnosť snáď najznámejšia, s ich štedrosťou voči hráčom a dávaním im spravodlivej šance na výhru ako jedného z ich hlavných USP. Ich výplatná tabuľka je však láskavá a s 96,8 % výplatou pre hráčov existuje veľká šanca, že tipujúci vyhrajú veľké víťazstvo v hre, ktorá určite rozjasní dni konkurentov.

Skutočnosť, že je v ponuke iba 10 výherných línií, znamená, že tipujúci nemusia upravovať, kde musia ikony padnúť, aby vyhrali. Môžu len sedieť a užívať si vzrušenie z otáčania valcov, keď nás Joker vyzerá, že nás rozosmeje.

Grafika vtipkára

Samotná hra má pocit, že vracia tipujúcich späť do diskotékových večerov z 80. rokov. Obrazovka je fialová a trblietavá, keď sa hviezdy pohybujú, zatiaľ čo zvuková stopa je optimistická a rýchla – ponúka hráčom možnosť klopať nohami, keď sa kotúče rútia. Obrazovka je zaneprázdnená a to vyhovuje žánru, pretože hra vytvára dojem, že hoci sme v roku 2017, v našich online kasínových automatoch je stále priestor na ošúchané diskotéky. Stále však zostáva elegantným a sofistikovaným displejom, ktorý sa sústreďuje na 5 valcov a obsah toho, čo zobrazujú.

Výplata symbolov Joker Pro a výplatná tabuľka, ktorú má, zahŕňa položky, ktoré sú synonymom šťastia a bohatstva v reálnom živote aj v online kasínach. Vo vzostupnom poradí z hľadiska hodnoty: Štvorlístky, konské topánky, zlaté zvončeky, barové značky, červené sedmičky a trblietavé diamanty sú ikony, ktoré hráči uvidia padať na 5 valcoch. Hráči potrebujú 3 až 5 z nich, aby vyhrali. Ďalšie prekvapenie, keďže väčšina ostatných automatových hier vyžaduje na započítanie výhry iba 2 symboly v jednej z 10 línií. Avšak s ich iba 6 ikonami v tabuľke výplat majú hráči veľkú šancu získať aspoň 3 rovnaké symboly v aspoň jednom z 10 riadkov.

Vďaka týmto kotúčom sa nebudete cítiť ako klaun

In-play na NetEnt hrách je notoricky plynulý a profesionálny, tento štandard je zachovaný aj v automatovej hre Joker Pro. Fialové ikony v spodnej časti sú jasné a zrejmé z hľadiska ich funkcie a toho, čo ponúkajú hráčom. Zľava doprava na obrazovke môžu hráči otvoriť sekciu „pravidlá“, ktorá jasne zobrazuje výplatnú tabuľku, kde sú výherné línie a ako fungujú bonusy a divoké symboly a ako vyzerajú.

Hráči sa potom môžu rozhodnúť, koľko riadkov chcú zahrnúť do stávky. Keďže existuje 10 výherných línií, možnosti sú jednoduché jedna až desať. V tejto hre je k dispozícii automatické hranie, ktoré umožňuje počítaču prevziať kontrolu nad hrou počas určitého počtu zatočení, vďaka čomu si hráč oddýchne a posadí sa na zadné sedadlo. Hráči sa tiež môžu rozhodnúť, aká je hodnota mince v hre, ktorá sa pohybuje od 0,02 do 1 mince na zatočenie. V strede toho všetkého je ikonické otočné tlačidlo, kde začína zábava a prečo sú hráči nakoniec priťahovaní k výhernému automatu Joker Pro – pretože sa chcú baviť.

Nie príliš veselé bonusy

Opätovné roztočenie Jokera v tejto hre sa aktivuje vždy, keď sa v hre objaví aspoň jeden alebo viac divokých symbolov. Ikona je žolíkovský klobúk a valce 1 a 5 budú úplne divoké. Hráči potom budú dúfať, že aspoň ďalší sa objaví na valcoch 2, 3 a 4 a – ak sa tak stane – hráči získajú množstvo bezplatných zatočení a obrovských výhier s limitom 1000-násobku zvýšeného vkladu. Ak sa tak stane, funkcia sa skončí a hráči budú skákať od radosti, keď vyhrávajú – čo je dobrá správa pre všetkých!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil