Jolly Roger 2 logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Jolly Roger 2

 • D├ítum vydania
  27.08.2020
 • Typ hry
  Slot mrie┼żky 5x3
 • Mobiln├ę
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odpor├║─Źan├Ż prehliada─Ź
 • Rozl├ş┼íenie hry
  16:9
 • Podporovan├í platforma
 • Nest├ílos┼ą
  Stredná
 • Maxim├ílna expoz├şcia
  x5000
 • Podporovan├Ż OS
Jolly Roger 2 image
Hrajte Jolly Roger 2 zadarmo
Jolly Roger 2 zadarmo

Jolly Roger 2: Preh─żad

Po dlh┼íej prest├ívke v├Żvoj├ír PlayÔÇÖn GO znovu nav┼ít├şvi svoj bukan├Żrsky automat z roku 2012 Jolly Roger. PlayÔÇÖn GO naskladalo pokra─Źovanie viac funkci├ş, ne┼ż ak├ę m├í star├Ż pir├ít zuby, nehovoriac o v├Żrazne vylep┼íenej grafike. ┼át├║diu sa podarilo prik├Żvnu┼ą aj na origin├íl, ─Źo fan├║┼íikovia ocenia. Ak ste pripraven├ş, po─Ćme na festival funkci├ş na ┼í├şrom mori, ktor├Ż je pln├Ż okam┼żit├Żch v├Żhier, n├íhodn├Żch n├ísobite─żov a bonusov├Żch hier s rozto─Źen├şm zadarmo.

Vizu├ílne je Jolly Roger 2 o─Źividne obrovsk├Żm vylep┼íen├şm oproti svojmu predchodcovi. Ak ste hrali origin├íl, rozdiel medzi nimi nemo┼żno prece┼łova┼ą. Jolly Roger 2 pou┼ż├şva poloprieh─żadn├║ 5-valcov├║ mrie┼żku s 20 v├Żhern├Żmi l├şniami, ktor├í je na palube lode na mori, del├í pripraven├ę na boj. Strhuj├║co dramatick├Ż soundtrack vyp─║┼ła medzery a dokonale lad├ş s ch├Żrnym hunc├║tstvom, ktor├ę sa odohr├íva na obrazovke.

Hrate─żn├ę od 20 p/c do 100 ┬ú/ÔéČ za zato─Źenie na akomko─żvek zariaden├ş, ─Ź├şsla produkovan├í hrou s├║ tie, ktor├ę zvy─Źajne n├íjdete v PlayÔÇÖn GO. Od predvolen├ęho RTP 96,20 % a strednej a┼ż vysokej volatility a┼ż po 5 000-n├ísobn├Ż potenci├íl s├║ ┼ítatistiky tak├ę spo─żahliv├ę, ako by ste od tohto v├Żvoj├íra o─Źak├ívali.

Poh─żad na v├Żplatn├║ tabu─żku odha─żuje 10 ÔÇô A Royals, po ktor├Żch nasleduj├║ prstene s lebkami, krucifixy s lebkami, diamanty a truhlice s pokladmi. Vysok├ę platy sa l├ş┼íia v hodnote od 5 do 10-n├ísobku vkladu pre v├Żhern├║ kombin├íciu piatich druhov. Divok├í lebka so skr├ş┼żen├Żmi hn├ítmi m├í rovnak├║ hodnotu ako truhlica s pokladom na v├Żplatnej l├şnii. Divok├ę symboly m├┤┼żu tie┼ż nahradi┼ą ak├Żko─żvek symbol v hre okrem rozptylov.

Jolly Roger 2: Vlastnosti

Rovnako ako pir├ítsky slot Rage of the Seas od spolo─Źnosti NetEnt, existuje ve─ża funkci├ş, ktor├ę je potrebn├ę pokry┼ą. Ako v┼żdy urob├şme v┼íetko, ─Źo je v na┼íich sil├ích, aby sme boli ─Źo najjasnej┼í├ş, ale je ─żahk├ę sa strati┼ą, ke─Ć je toho to─żko, ─Źo treba prejs┼ą. Zrejme preto vtedy pou┼ż├şvali mapy pokladov.

Prv├í je funkcia kompasu, ktor├í je umiestnen├í nad valcami a aktivuje sa n├íhodne. Ke─Ć ide o ┼żivot, kompas prid├í k aktu├ílnemu oto─Źeniu n├ísobite─ż x2, x3, x5, x8 alebo x10.

Fan├║┼íikovia prv├ęho v├Żhern├ęho automatu Jolly Roger, ktor├ş si chc├║ vybra┼ą, n├íjdu uspokojenie s funkciou Bonus Quest, ktor├í prich├ídza do hry, ke─Ć na valcoch 1, 3 a 5 pristan├║ 3 rozptyly. Hr├í─Źi si vyberaj├║ z 12 zvitkov, k├Żm sa neodhalia tri zodpovedaj├║ce bonusov├ę funkcie. Celkovo s├║ k dispoz├şcii 4 bonusy: Okam┼żit├ę ceny, F─ża┼ía rumu Zato─Źenie zadarmo, Honba za pokladom a Zato─Źenie zadarmo v boji.

Okam┼żit├ę vyplatenie cien jednorazov├í odmena vo v├Ż┼íke 2x a┼ż 20x st├ívky. Majte na pam├Ąti, ┼że sa tu m├┤┼że pripoji┼ą funkcia kompasu, ─Ź├şm sa cena zv├Ż┼íi a┼ż o 10-kr├ít.

Bottle of Rum Free Spin je jedno bezplatn├ę zato─Źenie, ktor├ę zobraz├ş 5 flia┼í rumu, ke─Ć sa valce zastavia. Hr├í─Źi vyberaj├║ f─ża┼íe, k├Żm sa neodkryje otr├íven├í, potom sa vyhodnotia v├Żhry. Ka┼żd├í vybrat├í neotr├íven├í f─ża┼ía oto─Ź├ş n├íhodn├Ż kot├║─Ź naplno. Op├Ą┼ą plat├ş, ┼że funkcia kompasu tu m├┤┼że vst├║pi┼ą do hry a┼ż 10x navy┼íe.

Honba za pokladom za─Ź├şna 10 zato─Źeniami zadarmo. Pod valcami je hern├í mapa zobrazuj├║ca lo─Ć, ÔÇ×XÔÇť a ur─Źit├Ż po─Źet ┼ąahov. Ka┼żd├Ż symbol mapy, ktor├Ż pristane na valcoch, posunie lo─Ć o jednu poz├şciu na hernej mape. Ke─Ć sa potom lo─Ć dostane na ÔÇ×XÔÇť, vykope sa truhlica, aby sa udelili 2 alebo 3 bezplatn├ę zato─Źenia a vylep┼íenie. Aktualiz├ície zah┼Ľ┼łaj├║ multiplik├ítory v├Żhier, vylep┼íenia symbolov a premeny symbolov na divok├ę. Celkovo je na vykopanie 7 truhl├şc. Ke─Ć s├║ v┼íetky n├íjden├ę, to─Źenia zadarmo sa odpo─Ź├ştavaj├║ pomocou akt├şvnych modifik├ítorov.

Battle Spins s├║ otvoren├ę, preto┼że nemaj├║ stanoven├Ż po─Źet bezplatn├Żch to─Źen├ş. Namiesto toho hr├í─Źi z├şskaj├║ tri ┼żivoty a funkcia kon─Ź├ş, ke─Ć s├║ pre─Ź. N├íhodne vybran├Żm protivn├şkom m├┤┼że by┼ą s├║kromn├í lo─Ć alebo obchodn├í lo─Ć. Existuj├║ tri typy s├║kromn├Żch lod├ş ÔÇô holandsk├í, britsk├í alebo portugalsk├í; ka┼żd├Ż m├í pri por├í┼żke in├║ odmenu. Bitka sa odohr├íva na mrie┼żke 3×3 s pou┼żit├şm pir├ítskych a s├║kromn├Żch minc├ş. Ktor├í strana z├şska najviac minc├ş, vyhr├íva aktu├ílne kolo boja.

Ak poraz├şte s├║kromn├şka, z├şskate ┼żivot navy┼íe (a┼ż 3) plus z├şskate jedno zato─Źenie s funkciou kompasu a kot├║─Źom naskladan├Żch divo─Ź├şn. Z├şskate tie┼ż pr├şslu┼ín├║ odmenu za v├ş┼ąazstvo s├║perov:

 • Briti ÔÇô v┼íetky vysoko platiace symboly s├║ vylep┼íen├ę na truhlice s pokladmi.
 • Portugal─Źina ÔÇô a┼ż 2 typy symbolov sa zmenia.
 • Holand─Źina ÔÇô tri susedn├ę valce zobrazuj├║ rovnak├ę symboly.

Ak prehr├íte bitku proti s├║kromnej lodi, strat├şte ┼żivot. St├íle z├şskate to─Źenie zadarmo s naskladan├Żm divok├Żm kot├║─Źom, ale nie je pre┼ł akt├şvne ┼żiadne ocenenie za v├ş┼ąazstvo s├║pera ani multiplik├ítor kompasu. Hr├í─Źi v┼żdy porazia obchodn├ę lode, ale nez├şskaj├║ za to ┼żivot. Nasleduj├║ce bezplatn├ę zato─Źenie m├í kot├║─Ź naskladan├Żch divok├Żch, ale ┼żiadny kompasov├Ż multiplik├ítor ani odmenu za v├ş┼ąazstvo s├║pera.

Jolly Roger 2: Verdikt

Jolly Roger 2 je od origin├ílu vzdialen├Ż sveteln├ę roky. Je to ako porovn├íva┼ą Koenigsegg Agera s prv├Żm Audi Quattro. Preh├í┼łanie? Pravdepodobne, ale chv├ş─żu si zahrajte Jolly Roger 2 a potom si u┼żite 1. ─Źas┼ą, aby ste boli svedkami pokroku dosiahnut├ęho vo v├Żvoji slotov.

Medzi t├Żmito dvoma hrami s├║ ur─Źit├ę s├║vislosti, ─Źo je pekn├ę. Napr├şklad bonusov├ę hry v prvej boli o vyberan├ş truhl├şc alebo miest, kde sa daj├║ kopa┼ą odmeny. Druh├Ż udr┼żuje dynamiku zberu pri ┼żivote prostredn├şctvom zvitkov alebo flia┼í rumu.

Okrem vylep┼íen├Żch funkci├ş sa z├íkladn├í hra tie┼ż dobre pohybuje. Je to sp├┤soben├ę pomerne ─Źast├Żmi, aj ke─Ć mal├Żmi v├Żhrami, nep├írnym modifik├ítorom a mno┼żstvom dvoch rozptylov├Żch ┼ík├ídlen├ş na udr┼żanie vy┼í┼íej ├║rovne z├íujmu. Bonusov├ę hry s├║, samozrejme, tam, kde s├║, a PlayÔÇÖn GO navrhol skupinu skuto─Źne skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ís nadchn├║. Ke─Ć┼że hry Battle Free Spins nie s├║ nastaven├ę, m├┤┼żu by┼ą skuto─Źne dos┼ą zd─║hav├ę a predl┼żuj├║ akciu, ke─Ć sa hromadia v├Żhry. Av┼íak aj ÔÇ×n├şzkaÔÇť okam┼żit├í cena alebo f─ża┼ía rumu zadarmo m├┤┼żu dopadn├║┼ą dobre, najm├Ą ak sa s├║─Źasne spust├ş funkcia kompasu.

Pokia─ż ide o automaty s pir├ítskou tematikou, nie s├║ o ni─Ź lep┼íie ako Jolly Roger 2. Vyzer├í dobre, znie skvele a m├í nieko─żko l├íkav├Żch bonusov├Żch hier. PlayÔÇÖn GO zachytilo ducha ┼í├şreho mora a podporilo ho sol├şdnym matematick├Żm modelom. Jedinou kritikou je, ┼że hra nebude vyhovova┼ą hr├í─Źom, ktor├ş uprednost┼łuj├║ konven─Źn├ę bonusov├ę hry. Ke─Ć vezmete do ├║vahy skok medzi ─Źas┼ąou 1 a ─Źas┼ąou 2, budete sa divi┼ą, ako ve─żmi sa sloty zmenia v nasleduj├║cich rokoch.

Na na┼íom webe si m├┤┼żete zadarmo vysk├║┼ía┼ą viac ako 100 r├┤znych kas├şnov├Żch hier

V├Ą─Ź┼íina v├Żvoj├írov softv├ęru pre kas├şna dod├íva svojim hr├ím ├║vodn├Ż re┼żim, ktor├Ż d├íva hr├í─Źom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si automaty zadarmo. Praktick├Ż re┼żim nevy┼żaduje registr├íciu a doplnenie ├║─Źtu, preto┼że st├ívky s├║ uzatv├íran├ę s podmiene─Źn├Żmi kreditmi. Demo verzie automatov v online kas├şnach s├║ teda ur─Źen├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş si hru najsk├┤r vyhodnotia a porozumej├║ jej pravidl├ím. Rovnak├║ pr├şle┼żitos┼ą maj├║ n├ív┼ítevn├şci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil