Jolly Roger 2 logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Jolly Roger 2

 • Dátum vydania
  27.08.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Jolly Roger 2 image
Hrajte Jolly Roger 2 zadarmo
Jolly Roger 2 zadarmo

Jolly Roger 2: Prehľad

Po dlhšej prestávke vývojár Play’n GO znovu navštívi svoj bukanýrsky automat z roku 2012 Jolly Roger. Play’n GO naskladalo pokračovanie viac funkcií, než aké má starý pirát zuby, nehovoriac o výrazne vylepšenej grafike. Štúdiu sa podarilo prikývnuť aj na originál, čo fanúšikovia ocenia. Ak ste pripravení, poďme na festival funkcií na šírom mori, ktorý je plný okamžitých výhier, náhodných násobiteľov a bonusových hier s roztočením zadarmo.

Vizuálne je Jolly Roger 2 očividne obrovským vylepšením oproti svojmu predchodcovi. Ak ste hrali originál, rozdiel medzi nimi nemožno preceňovať. Jolly Roger 2 používa polopriehľadnú 5-valcovú mriežku s 20 výhernými líniami, ktorá je na palube lode na mori, delá pripravené na boj. Strhujúco dramatický soundtrack vypĺňa medzery a dokonale ladí s chýrnym huncútstvom, ktoré sa odohráva na obrazovke.

Hrateľné od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie na akomkoľvek zariadení, čísla produkovaná hrou sú tie, ktoré zvyčajne nájdete v Play’n GO. Od predvoleného RTP 96,20 % a strednej až vysokej volatility až po 5 000-násobný potenciál sú štatistiky také spoľahlivé, ako by ste od tohto vývojára očakávali.

Pohľad na výplatnú tabuľku odhaľuje 10 – A Royals, po ktorých nasledujú prstene s lebkami, krucifixy s lebkami, diamanty a truhlice s pokladmi. Vysoké platy sa líšia v hodnote od 5 do 10-násobku vkladu pre výhernú kombináciu piatich druhov. Divoká lebka so skríženými hnátmi má rovnakú hodnotu ako truhlica s pokladom na výplatnej línii. Divoké symboly môžu tiež nahradiť akýkoľvek symbol v hre okrem rozptylov.

Jolly Roger 2: Vlastnosti

Rovnako ako pirátsky slot Rage of the Seas od spoločnosti NetEnt, existuje veľa funkcií, ktoré je potrebné pokryť. Ako vždy urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme boli čo najjasnejší, ale je ľahké sa stratiť, keď je toho toľko, čo treba prejsť. Zrejme preto vtedy používali mapy pokladov.

Prvá je funkcia kompasu, ktorá je umiestnená nad valcami a aktivuje sa náhodne. Keď ide o život, kompas pridá k aktuálnemu otočeniu násobiteľ x2, x3, x5, x8 alebo x10.

Fanúšikovia prvého výherného automatu Jolly Roger, ktorí si chcú vybrať, nájdu uspokojenie s funkciou Bonus Quest, ktorá prichádza do hry, keď na valcoch 1, 3 a 5 pristanú 3 rozptyly. Hráči si vyberajú z 12 zvitkov, kým sa neodhalia tri zodpovedajúce bonusové funkcie. Celkovo sú k dispozícii 4 bonusy: Okamžité ceny, Fľaša rumu Zatočenie zadarmo, Honba za pokladom a Zatočenie zadarmo v boji.

Okamžité vyplatenie cien jednorazová odmena vo výške 2x až 20x stávky. Majte na pamäti, že sa tu môže pripojiť funkcia kompasu, čím sa cena zvýši až o 10-krát.

Bottle of Rum Free Spin je jedno bezplatné zatočenie, ktoré zobrazí 5 fliaš rumu, keď sa valce zastavia. Hráči vyberajú fľaše, kým sa neodkryje otrávená, potom sa vyhodnotia výhry. Každá vybratá neotrávená fľaša otočí náhodný kotúč naplno. Opäť platí, že funkcia kompasu tu môže vstúpiť do hry až 10x navyše.

Honba za pokladom začína 10 zatočeniami zadarmo. Pod valcami je herná mapa zobrazujúca loď, „X“ a určitý počet ťahov. Každý symbol mapy, ktorý pristane na valcoch, posunie loď o jednu pozíciu na hernej mape. Keď sa potom loď dostane na „X“, vykope sa truhlica, aby sa udelili 2 alebo 3 bezplatné zatočenia a vylepšenie. Aktualizácie zahŕňajú multiplikátory výhier, vylepšenia symbolov a premeny symbolov na divoké. Celkovo je na vykopanie 7 truhlíc. Keď sú všetky nájdené, točenia zadarmo sa odpočítavajú pomocou aktívnych modifikátorov.

Battle Spins sú otvorené, pretože nemajú stanovený počet bezplatných točení. Namiesto toho hráči získajú tri životy a funkcia končí, keď sú preč. Náhodne vybraným protivníkom môže byť súkromná loď alebo obchodná loď. Existujú tri typy súkromných lodí – holandská, britská alebo portugalská; každý má pri porážke inú odmenu. Bitka sa odohráva na mriežke 3×3 s použitím pirátskych a súkromných mincí. Ktorá strana získa najviac mincí, vyhráva aktuálne kolo boja.

Ak porazíte súkromníka, získate život navyše (až 3) plus získate jedno zatočenie s funkciou kompasu a kotúčom naskladaných divočín. Získate tiež príslušnú odmenu za víťazstvo súperov:

 • Briti – všetky vysoko platiace symboly sú vylepšené na truhlice s pokladmi.
 • Portugalčina – až 2 typy symbolov sa zmenia.
 • Holandčina – tri susedné valce zobrazujú rovnaké symboly.

Ak prehráte bitku proti súkromnej lodi, stratíte život. Stále získate točenie zadarmo s naskladaným divokým kotúčom, ale nie je preň aktívne žiadne ocenenie za víťazstvo súpera ani multiplikátor kompasu. Hráči vždy porazia obchodné lode, ale nezískajú za to život. Nasledujúce bezplatné zatočenie má kotúč naskladaných divokých, ale žiadny kompasový multiplikátor ani odmenu za víťazstvo súpera.

Jolly Roger 2: Verdikt

Jolly Roger 2 je od originálu vzdialený svetelné roky. Je to ako porovnávať Koenigsegg Agera s prvým Audi Quattro. Preháňanie? Pravdepodobne, ale chvíľu si zahrajte Jolly Roger 2 a potom si užite 1. časť, aby ste boli svedkami pokroku dosiahnutého vo vývoji slotov.

Medzi týmito dvoma hrami sú určité súvislosti, čo je pekné. Napríklad bonusové hry v prvej boli o vyberaní truhlíc alebo miest, kde sa dajú kopať odmeny. Druhý udržuje dynamiku zberu pri živote prostredníctvom zvitkov alebo fliaš rumu.

Okrem vylepšených funkcií sa základná hra tiež dobre pohybuje. Je to spôsobené pomerne častými, aj keď malými výhrami, nepárnym modifikátorom a množstvom dvoch rozptylových škádlení na udržanie vyššej úrovne záujmu. Bonusové hry sú, samozrejme, tam, kde sú, a Play’n GO navrhol skupinu skutočne skvelých funkcií, ktoré vás nadchnú. Keďže hry Battle Free Spins nie sú nastavené, môžu byť skutočne dosť zdĺhavé a predlžujú akciu, keď sa hromadia výhry. Avšak aj „nízka“ okamžitá cena alebo fľaša rumu zadarmo môžu dopadnúť dobre, najmä ak sa súčasne spustí funkcia kompasu.

Pokiaľ ide o automaty s pirátskou tematikou, nie sú o nič lepšie ako Jolly Roger 2. Vyzerá dobre, znie skvele a má niekoľko lákavých bonusových hier. Play’n GO zachytilo ducha šíreho mora a podporilo ho solídnym matematickým modelom. Jedinou kritikou je, že hra nebude vyhovovať hráčom, ktorí uprednostňujú konvenčné bonusové hry. Keď vezmete do úvahy skok medzi časťou 1 a časťou 2, budete sa diviť, ako veľmi sa sloty zmenia v nasledujúcich rokoch.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil