King of 3 Kingdoms logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

King of 3 Kingdoms

 • Dátum vydania
  30.08.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.88%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
King of 3 Kingdoms image
Hrajte King of 3 Kingdoms zadarmo
King of 3 Kingdoms zadarmo

Sústreďte sa na hru

King of 3 Kingdoms vezme hráčov späť v čase, do éry, keď mocný ázijský kráľ dobyl tri kráľovstvá. Tento 5-valcový video automat s 243 stávkovými spôsobmi dáva hráčom viac šancí na výhru ako tradičné stávkové automaty. Hra obsahuje aj bezplatné zatočenia a divoké striedania. Staroveké symboly, napínavé bojové fotografie a intenzívna hudba dokonale splývajú s historickou ázijskou témou.

Pravidlá hry

Môžete hrať 1-10 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. MAX BET hrá hru na najvyššej úrovni stávky a aktuálnej hodnote mince. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl (prípadne kliknite na tlačidlo AUTO).

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Stávka na spôsoby výhry sa stane, keď sa zhodné symboly objavia kdekoľvek na susedných valcoch úplne zľava doprava. Vypláca sa len najvyššia výhra na spôsob stávky.

Stávkové limity

Existuje široká škála stávkových limitov, ktoré vyhovujú všetkým typom hráčov. Hra sa dodáva s 1-10 predvolenými úrovňami stávok a rôznymi hodnotami mincí: (€) 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5. Predvolená min/max stávka je (€) 0,25/125. Minimálne hodnoty voľného kola – Stávková úroveň 1, 243 stávkových spôsobov, hodnota mince 0,01 € (cena 0,25 €).

Vlastnosti

Divoká substitúcia

Symbol Wild predstavuje mapu 3 kráľovstiev. Kedykoľvek dôjde k výhre so symbolom Wild, symbol zobrazí animáciu meča. Divoký symbol nahrádza akýkoľvek symbol. V hlavnej hre aj zatočení zadarmo sa symboly Wild môžu objaviť iba na valcoch 2 a 4.

Zatočenia zadarmo

3 alebo viac symbolov zatočení zadarmo, ktoré sa náhodne objavia na valcoch, postupne od valca úplne vľavo k valcu úplne vpravo, aktivujú točenia zadarmo. Pomalé udieranie do bubnov, vojnové výkriky a vzrušujúca hudba označujú začiatok kola Free Spins. Výhry mincí za točenia zadarmo sa strojnásobia (x3).

Ďalšie bezplatné zatočenia je možné vyhrať počas bezplatných zatočení. 3 alebo viac symbolov Free Spins, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch v Free Spins, aktivujú ďalšie Free Spins. Výhry z roztočení zadarmo sa pripočítavajú k výhram na akýkoľvek spôsob stávky. Počet zatočení zadarmo navyše sa nenásobí násobiteľom roztočení zadarmo.

Symboly

Divoká substitúcia

Najlepšie platiace symboly v hre zobrazujú traja králi – modrý, zelený a červený… a nakoniec armáda peších vojakov. Dramatický štýl ilustrácie je ďalej umocnený starožitným vzhľadom, ktorý hre dodáva.

Farby kariet a čísla A, K, Q, J, 19, 9 predstavujú ďalšiu úroveň symbolov v hre.

Divoké symboly sú vojnové mapy zobrazujúce tri frakcie

Zatočenia zadarmo sú reprezentované legendárnou sochou draka.

Grafika a soundtrack

Kotúče sú nastavené na otvorenom zvitku pergamenu. Štýl hry evokuje atmosféru stredovekej Číny. Farebná schéma posilňuje tri bojujúce frakcie – modrú, zelenú a červenú. Tradičné čínske nástroje lákajú k vojne!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil