King of Slots logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

King of Slots

 • Dátum vydania
  30.03.2015
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.96%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
King of Slots image
Hrajte King of Slots zadarmo
King of Slots zadarmo

Slot King of Slots

Titul kráľa automatov by sa nemal ľahko nazývať – ale ak vaša predstava o kráľovi online automatových hier zahŕňa symboly Royal Poker, vzácne drahokamy, veľké ceny, divoké hry, zatočenia zadarmo a bonusy Sticky Win – potom ste pravdepodobne práve našiel svojho kráľa slotov. Môžete vyhrať ceny za nájdenie ovocných favoritov vrátane čerešní, citrónov a melónov, zatiaľ čo za nájdenie korún existuje potenciálna štvorciferná cena. Medzitým budete musieť nájsť vzácne rozptýlené ametysty, aby ste odomkli tajomstvá bezplatných zatočení, zatiaľ čo zafíry jednoducho milujú divočinu.

Toto je tiež automat, ktorý si môžu užiť hráči automatov s rôznymi rozpočtami na hranie automatov a môžete kombinovať úrovne a hodnoty mincí, aby ste si vytvorili svoj dokonalý spin-stack. Všetko, čo táto hra ponúka, si môžete užiť aj na všetkých moderných mobilných prístrojoch, pričom tablety a iPady poskytujú najlepší pohľad na úžasnú scenériu.

Kráľova podložka

Poskytne vám VIP pohľad na King’s Seaside Pad a pri pohľade na krásne útesy, piesočné pláže a jasne modré more vás čaká letecký pohľad. Je to však pohľad na všetky kráľovské drahokamy, ktoré budete naozaj chcieť vidieť.

Kráľovské odmeny

Vstúpte do tohto kráľovského prostredia a pripravte sa na získanie všetkých cien a bonusov od vášho prvého roztočenia valcov. Pridajte sa ku kráľovi a zahrajte si kráľovský poker a karty vám môžu udeliť ceny až do výšky 125-násobku vašej stávky na líniu. Kráľ vám môže ponúknuť aj nejaké ovocné pochúťky a čerešne vyplatia až 200-násobok vašej stávky, citróny až 250-násobok a melóny až 300-násobok. Ak by ste však dostali kráľovskú korunu, mohli by ste vyhrať až 1000-krát.

Budete tiež chcieť mať špeciálne oči otvorené pre kráľovské ametysty a zafíry, pretože obe môžu získať obrovskú odmenu. Divoký zafír má silu nahradiť všetky hracie karty, ovocie a koruny, aby pomohol sformulovať ešte viac výherných výherných línií, zatiaľ čo rozptýlený ametyst má moc spustiť funkciu roztočení zadarmo. 5 alebo viac ametystov spustí funkciu, pričom 5 spustí 10 bezplatných zatočení, 6 spustí 15, 7 spustí 20, 8 spustí 5 a 9 alebo viac spustí 30 bezplatných zatočení. Počas vášho bezplatného dostanete aj špeciálny trojnásobný multiplikátor cien, ktorý sa vzťahuje na všetky ceny. 3 alebo viac ametystov tiež spúšťa funkciu Sticky Win Feature, v ktorej sú všetky výherné symboly držané na mieste na valcoch a potom sa zostávajúce okná znova roztočia, aby sa pokúsili získať väčšie výhry. Každú novú výhru privíta ďalšie zatočenie Sticky Win.

Sláva koruny

Vrcholnou slávou tohto automatu je určite skutočnosť, že hráči na automatoch so všetkými rozpočtami si môžu užiť stávku, ktorá vyhovuje ich konkrétnemu rozpočtu, a zároveň môžu hrať celú hru. Každý hrá 25 línií, ale potom môžete kombinovať úrovne stávok 1-10 a hodnoty mincí 0,01 až 1,0, aby ste dosiahli svoj dokonalý spin-stack. To znamená minimálnu stávku len 0,25 mincí a maximálnu stávku 250 mincí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil