Kings Mask logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

King's Mask

 • Dátum vydania
  26.05.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.28%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Kings Mask image
Hrajte King's Mask zadarmo
Kings Mask zadarmo

Kráľovská maska: Prehľad slotu

Po boku Zorra alebo Dartha Vadera musí byť Tutanchamonova maska jednou z najslávnejších v histórii. Objavili ho v roku 1925 v slávnej vykopávke Howarda Cartera a teraz sa nachádza v Egyptskom múzeu v Káhire, kde oslňuje divákov tisíce rokov po tom, čo bol vyrobený. Je to celkom šikovné, keď sa nad tým zamyslíte, a podľa poskytovateľa softvéru Play’n GO dáva maska tým, ktorí ju vlastnia, kľúč k bohatstvu kráľa Tuta. Prinajmenšom to robí v ich online slote; King’s Mask s egyptskou tematikou, jednoduchý automat, ktorý sa zameriava na poskytovanie multiplikátorov a bezplatných zatočení.

Kráľova maska sa otvára pomerne veľkolepo a zobrazuje krytý kúpeľný priestor obklopený stĺpmi, sochami, pyramídovou štruktúrou a hromadami zlatých mincí, ktoré sa len tak ležérne povaľujú. Na prepychovú scénu však máte len letmý pohľad, kým sa na obrazovke objaví herná mriežka. Vyzerá to trochu ako Eye of Atum v celej svojej jednoduchosti, ale na druhej strane, veľa z týchto egyptských automatov z Play’n GO má podobný vzhľad a občas sa navzájom prelínajú. Väčšina z nich je však dosť atraktívna, ak je to pár desiatok a zmyselná egyptská melódia završuje zážitok.

Hranie prebieha na paneli zloženom z 5 valcov, 3 radov a 20 statických výherných línií. Všetky výhry sa vyplácajú zľava doprava, okrem výhier rozptylu a všetky výplatné symboly okrem dvoch najhodnotnejších a najmenej hodnotných potrebujú na to aspoň tri. Tieto špeciálne tri symboly vyplácajú z nejakého dôvodu pre dvoch. Stredne volatilný automat, návratnosť King’s Masks k hráčovi dosahuje maximum 96,28 %, pričom hráči si môžu vybrať stávky od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie.

Čas výplatnej listiny, a tu narazíme na celkom 11 bežných symbolov, rozdelených medzi 6 9-A kráľovských rád s nižšou hodnotou, v hodnote 5 až 6,25-násobku stávky, a päť dielikov s vyššou hodnotou. Prémie pozostávajú z piatich rozpoznateľných symbolov starovekého Egypta, pričom platí 12,5 až 37,5-násobok vkladu za päť druhov – slušné hodnoty, ktoré možno zvýšiť o dva rôzne násobiace prvky.

Kráľovská maska: Funkcie slotu

V King’s Mask nemusí byť dlhý zoznam funkcií, ale sú to tie druhy, ktoré dokážu dodať solídny úder, ak a keď sa vznietia. Nástrojom pri vytváraní vzrušujúcich momentov King’s Mask je divoký symbol, ktorý pristane na akomkoľvek valci. Divoké symboly nielenže nahrádzajú bežné výplatné symboly, ale majú tiež až 500-násobok stávky na päťčlenný rad. A čo viac, keď sa vo výhernej línii použijú divočiny, vynásobia sa x2.

Zatočenia zadarmo

Ďalším pyramídovým tvarom, ktorý budete chcieť vidieť v King’s Mask, je symbol scatter v hre. Tento tiež pristane na ľubovoľnom valci a keď sú zobrazené 3, 4 alebo 5, hráči vyzbierajú 5-, 20- alebo 100-násobok svojej stávky a navyše majú prístup k zatočeniam zadarmo. Po aktivácii bonusového kola máte na výber tri možnosti. Ide o 15 zatočení zadarmo s x3 násobiteľom výhry, 10 bezplatných točení s x5 násobiteľom alebo 5 bezplatných točení s x10 násobiteľom výhry.

Kráľova maska: Slotový verdikt

Ak má štúdio na mysli nasýtenie masového trhu, potom je vydávanie automatov ako King’s Mask jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť. Vo vzduchoprázdne hra vôbec nie je zlá. Vyzerá dobre, je dokonale egyptský, ponúka základné, no vysoko efektívne funkcie a vyžmýka niekoľko závideniahodných čísel. Ak by niekto iný vytvoril Kráľovu masku, možno by bolo jednoduchšie byť menej kritický. Ale neurobili to a mám mierny pocit, že Play’n GO zavolalo práve tomuto. Pripomenulo mi to herca, ktorý je nad celou záležitosťou s herectvom, ale na konci natáčania sa snaží vybrať výplatu – kto môže alebo sa možno ani nenaučili ich riadky. Play’n GO bol v egyptskom bloku dosť krát na to, aby to odpálil v spánku, čo sa tak trochu zdá, ako keby to urobili.

Na druhej strane, je to kruté povedať to o tom, čo je pevné, ako sa vám páči egyptské hry. Funkcie, hoci sú základné, môžu priniesť dobré výsledky; jednoducho na základe všetkých multiplikátorov je možné vytiahnuť na palubu. Zmiešajte divoký multiplikátor s multiplikátorom veľkých výhier v bezplatných točeniach a výhry v rade môžu byť celkom pôsobivé. Rovnako ako maximálna výhra hry 10 000-násobok stávky. Je ťažké zbaviť sa pocitu, že etablovaní vývojári ako Microgaming vydávali niečo podobné. Možno, že hráči túžiaci po skoršom veku online hazardných hier budú nadšení, keď ho nájdu v takom nádherne exotickom balení.

Toľko protichodných kladov a záporov urobilo z King’s Mask hru, ktorá sa ťažko hodnotí. Nedá sa poprieť, ako profesionálne je všetko navrhnuté, doplnky nie sú ani zďaleka prepracované, no napriek tomu môžu byť balistické a štatistiky sú pevné ako skala. Potom znova, King’s Masks vyzerá a pôsobí ako množstvo hier PnG a v konečnom dôsledku im chýba hlavný x-faktor, bez ohľadu na to, aká zlatá nádhera môže byť na obrazovke. Bolo ťažké zastaviť myseľ, aby nevidela medzi týmito dvoma dojmami. Každopádne, keď je všetko povedané a urobené, King’s Mask je dobre spracovaná hra pre egyptských fanúšikov, ale je nepravdepodobné, že by s vami po dokončení naozaj dlho zostala. Nebojte sa však, čoskoro bude určite ďalší.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil