KISS Reels of Rock logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

KISS Reels of Rock

 • Dátum vydania
  09.12.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x2-3-4-4-3-2
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x50000
 • Podporovaný OS
KISS Reels of Rock image
Hrajte KISS Reels of Rock zadarmo
KISS Reels of Rock zadarmo

Kiss Reels of Rock: Prehľad automatov

Rocková skupina Kiss bola svojho času kolosálna, skupina sa preslávila okrem iného maľovaním na tvár, výstrednými kostýmami, dýchaním ohňa, ohňostrojmi, fajčením gitár a pľuvaním krvi na pódiu, okrem iného. Kiss možno chcel ‘Rock and roll celú noc a párty každý deň’, ale to znie dosť únavne. Určite by ste si niekedy potrebovali oddýchnuť? Aby sa hráči udržali v napätí, vývojár Play’n GO sa spojil s kapelou, aby vytvorili Kiss Reels of Rock, jednu z najväčších hier, aké štúdio vytvorilo.

Na umiestnenie online automatu s tematikou Kiss môže existovať len jedno miesto – na štadióne pred hordami nadšených fanúšikov. Pohľad vypĺňajú skupiny reproduktorov, čo je výstižné, keďže skupina Kiss odohrala jeden z najhlasnejších koncertov všetkých čias a v roku 2009 dosiahla v Ottawe údajných 136 dB. 136 dB môže znieť pekne rock ‘n’ roll, ale je to aj prah bolesti , takže hrozné pre vaše uši. Späť k hre a grafika je taká solídna ako zvyčajne z Play’n GO, aj keď trochu neinventívna v porovnaní s atmosférickými vizuálmi, ktoré sa objavili v niektorých z ich iných hier s rockovou tematikou. Kiss rozsvieti obrazovku počas počítania a v neposlednom rade je pre fanúšikov pripravených množstvo známych piesní pre ich sluchové potešenie. Našťastie, Kiss the slot nie je taký hlasný ako koncert v Kanade. Aspoň pri hraní na bežnom domácom ozvučení.

Kiss Reels of Rock sa hrá na 6-valcovej hernej mriežke, ktorá je sama o sebe trochu nezvyčajná, usporiadaná v konfigurácii 2-3-4-4-3-2. Toto nastavenie poskytuje počiatočných 576 spôsobov, ako vyhrať, ktoré sa menia, keď sú aktivované dodatočné bezplatné zatočenia. Hra je doslova taká volatilná, ako sa dá od Play’n GO, s hodnotením 10 z 10, no v prípade kapely, ktorá uprednostňuje extrémy, to tak nejako muselo byť. To isté platí pre potenciál, ako uvidíte. RTP zostáva v predvolenom nastavení Play’n GO 96,2 %, hoci v závislosti od trhu môže byť nižšie. Na hosťovanie Kiss je vhodné akékoľvek zariadenie, kde je možné nastaviť stávky od 10 p/c do 100 £/€.

Pôvodní členovia kapely dominujú v tabuľke výplat, kde sa objavujú ako štyri symboly s vyššou hodnotou. Obrázkové symboly prémiových skupín zaberajú každý po dve pozície a majú hodnotu 6 až 12-násobku stávky na šestku. Zvyšných päť symbolov sú 9-A kartové kráľovské karty s nízkou hodnotou, ktoré vám prinesú 1,5 až 4-násobok stávky na líniu šiestich. Divoké symboly sú najcennejším symbolom v hre a majú hodnotu 15-násobku vkladu v rade šiestich. Nahrádzajú tiež akýkoľvek iný symbol na valcoch okrem rozptylov.

Kiss Reels of Rock: Funkcie automatu

Rovnako ako Kiss cestoval, aby priniesol svoju hudbu svetu, hráči môžu cestovať (tak trochu) do piatich destinácií, keď sa spustia točenia zadarmo. Okrem bonusového kola sú tu aj dve náhodné funkcie s názvom Lock and Load a Drive Me Wild.

Zamknúť a načítať

Táto funkcia sa môže spustiť náhodne pri akomkoľvek otočení základnej hry. Keď sú aktívne, 2 valce sa synchronizujú, aby na každom zobrazovali rovnaké symboly. Môžu to byť valce 1 a 6, 2 a 4 alebo 3 a 4.

Drive Me Wild

Toto je ďalšia funkcia, ktorá sa môže spustiť kedykoľvek v základnej hre. Keď sa tak stane, na valci 2, 3, 4 alebo 5 sa pridá zaručený divoký symbol x2, nie však nad symbol scatter alebo symbol vysokej výplaty. Všetky ostatné divoké pristátia počas Drive Me Wild majú tiež pripojený x2 multiplikátor.

Zatočenia zadarmo

Symbol Scatter môže pristáť na ľubovoľnom valci a ak sú v zornom poli 3 alebo viac valcov, spustí sa výber točenia zdarma. Hráči si môžu vybrať z piatich možností, z ktorých každá má množstvo bezplatných zatočení a pridaných bezplatných zatočení.

 • Johannesburg – 20 bežných bezplatných zatočení, 1 dodatočné bezplatné zatočenie.
 • Sydney – 16 bežných bezplatných zatočení, 2 doplnkové bezplatné zatočenia.
 • Londýn – 12 normálnych točení zadarmo, 3 doplnkové točenia zadarmo.
 • Rio de Janeiro – 8 normálnych točení zadarmo, 4 doplnkové točenia zadarmo.
 • Tokio – 4 bežné točenia zadarmo, 5 doplnkových bezplatných točení.

Každé zatočenie zadarmo synchronizuje 2 valce, ako je popísané vo funkcii Uzamknúť a načítať vyššie. Až do posledného bezplatného zatočenia sa neobjavia žiadne rozptyly. Ak do posledného bezplatného zatočenia pristanú 3 rozptyly, udelia sa dodatočné bezplatné zatočenia. Tieto točenia sa odohrávajú na hernej mriežke o veľkosti 6×4 so 4 096 spôsobmi, ako vyhrať, pričom každé točenie má funkciu synchronizácie valca a všetky divoké hry majú násobiteľ x2. V dodatočných spinoch nie sú žiadne rozptyly, takže ich nemožno znova spustiť.

Kiss Reels of Rock: Verdikt slotu

Keď Kiss prvýkrát vybuchol na scéne, mohlo sa zdať, že rock ‘n rollers z inej planéty nejako skončili na Zemi a rozhodli sa, čo hej, rozhýbme túto planétu, kým sme tu. Ich melódie jednoznačne zarezonovali u pozemšťanov, keďže skupina predala viac ako 75 miliónov kópií, čo jej vynieslo miesto v Rock & Roll Hall of Fame. Ide o masívne poverenia, vďaka ktorým sú jednou z najväčších skupín, s ktorými Play’n GO spolupracovalo na vytvorení online automatu. Výsledkom je nadrozmerná, trochu nemotorná hra, ktorá by mala sadnúť fanúšikom hudby, ako aj skalným hráčom, ktorí sa chystajú na výzvu.

Najkontroverznejším aspektom hry Kiss Reels of Rock je pravdepodobne spôsob, akým nie je zaručený výskyt dodatočných bezplatných zatočení, pretože závisia od dosiahnutia troch rozptylov v poslednom zatočení zadarmo. Päť možností bonusových kôl dáva hráčom určitú voľnosť, pretože vedia, že bežné bezplatné zatočenia sa počítajú bez ohľadu na to, čo sa stane, zatiaľ čo prídavná časť bonusového kola je divoká bodka do tmy, ktorá pridáva extra nestály rozmer. Pomýlite si to a váš čas na pódiu sa sklamaním kráti. Urobte to správne a najlepšie funkcie hry sa dostanú do centra pozornosti. V Kiss Reels of Rock žiaria jasnejšie než čokoľvek iné, čo Play’n GO urobilo až do výšky 50 000-násobku stávky.

Hráči Kiss Army by mali byť nadšení, že skupina prepožičala svoj vzhľad a zvuky rockovej škále automatov Play’n GO. Štúdio dobre využilo aj kapelu a znovu prežívalo chvíle slávy kapely na štadióne a pred zbožňujúcim publikom robili to, čo vedia najlepšie. Hra Kiss Reels of Rock’s môže byť rovnako uspokojujúca. Neočakávajte zmenu hernej paradigmy, ale aspoň teoreticky, ak sa to všetko spojí, je hra totálna petarda a zasiahnutie maximálnej výhry by spôsobilo, že na pódium sa budú hádzať najrôznejšie metaforické podpásovky.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil