Knight Rider logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Knight Rider

 • Dátum vydania
  24.02.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.07%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x7000
 • Podporovaný OS
Knight Rider image
Hrajte Knight Rider zadarmo
Knight Rider zadarmo

Zamerajte sa na video automat Knight Rider

Video automat Knight Rider – 5-valcový a 4-riadkový video automat – zavedie fanúšikov späť do sveta ikonického televízneho seriálu, kde osamelý muž zákona a jeho sebavedomý pomocník Pontiac Trans-Am prenasledujú zločincov a postavia ich pred súd. . Dizajn slotu bol vyvinutý v úzkej spolupráci s Universal Games a Digital Platforms s výraznými večernými odtieňmi čiernej a červenej. K.I.T.T. má ako vždy posledné slovo: „Ak to môžem povedať, Michael, som celkom spokojný so svojím novým vzhľadom!

Video automat Knight Rider s vysokou volatilitou, minimálnym vkladom (€/£/$) 0,20 a maximálnym vkladom (€/£/$) 40 na 26 pevných výherných líniách má RTP 96,07 %.

Ako hrať video automat Knight Rider

Palivo, ktoré poháňa video slot sú Walking Multiplier Wilds. Multiplikátorové divočiny, ktoré tvoria súčasť výhry, zostávajú na valcoch a presúvajú sa o jeden valec doprava namiesto toho, aby zmizli na začiatku nasledujúceho točenia a môžu sa objaviť v hlavnej hre aj vo Free Spins. Týmto divokým sú priradené multiplikátory, ktoré zodpovedajú valcu, na ktorom pristáli (1-5). To znamená, že násobiteľ sa zväčšuje pri chôdzi Divokých.

K.I.T.T. bolo rýchlo jazdiace auto, ktoré dokázalo spáliť gumu! Video automat Knight Rider to kopíruje vo svojej funkcii Turbo Boost. Táto funkcia sa náhodne aktivuje v hlavnej hre a umiestni na valce 3 alebo 4 symboly Walking Multiplier Wild. Vroom!

Hráči budú chcieť umiestniť 3 symboly Scatter na valce 2, 3 a 4, aby aktivovali 10 bezplatných zatočení – tu môžu svoje výhry skutočne zvýšiť. Walking Wilds sa pridávajú na valce – počet divokých, ktoré sa pridávajú, závisí od úrovne zatočení zadarmo. K dispozícii sú 4 úrovne a hráči začínajú na úrovni 1. Ak sa chcete posunúť o úroveň vyššie, hráči budú musieť získať body pridané do počítadla zberu. Získajú ich umiestnením rytierskych symbolov na valce 2, 3 a 4. Na konci každého roztočenia zadarmo sa za každý symbol rytiera, ktorý sa objaví na valcoch, pridá jeden bod do počítadla zberu. Tri body posúvajú hráčov vyššie, čo znamená, že pri každom zatočení získajú viac Walking Wilds.

Nechcete čakať, kým sa dostanete do Free Spins? Hráči si môžu kedykoľvek aktivovať zatočenia zadarmo v hlavnej hre pomocou funkcie Buy za 140-násobok stávky.

Vlastnosti

Walking Multiplier Wild symboly – môžu sa objaviť kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre a vo Free Spins. Keď sú tieto symboly súčasťou výhernej kombinácie, presunú sa o jeden valec doprava namiesto toho, aby zmizli z valcov na začiatku nasledujúceho točenia – okrem prípadu, keď spadnú na valce 5, v takom prípade vždy zmiznú z valcov na začiatok ďalšieho točenia.

Každý divoký symbol Walking Multiplier, ktorý sa objaví na valci 1, 2, 3, 4 alebo 5, má priradený multiplikátor x1, x2, x3, x4 alebo x5. Keď sa multiplikačný divoký symbol presunie na iný valec, jeho multiplikátor sa zodpovedajúcim spôsobom aktualizuje. Všetky výhry stávkových línií so symbolom Walking Multiplier Wild sa vynásobia multiplikátorom symbolu. Ak sa na výhernej stávkovej línii objavia dva alebo viac symbolov Walking Multiplier Wild, multiplikátory symbolov sa vynásobia.

Funkcia Turbo Boost – Funkcia Turbo Boost môže byť aktivovaná náhodne počas akéhokoľvek roztočenia v hlavnej hre. Keď k tomu dôjde, na začiatku točenia sa na valce náhodne umiestnia 3 alebo 4 symboly Walking Multiplier Wild.

Zatočenia zadarmo a funkcia Laser Wilds – 3 alebo viac symbolov Scatter a/alebo Symboly Scatter Multiplier, ktoré sa objavia na valcoch v hlavnej hre, aktivujú 10 až 20 zatočení zadarmo. Vo funkcii Laser Wilds sú až 3 symboly Walking Multiplier Wild – v závislosti od úrovne točení zdarma – umiestnené náhodne na valcoch na začiatku každého točenia.

Vo Free Spins sú štyri úrovne. Hráči začínajú na úrovni 1. Tri symboly rytiera posúvajú hráčov o úroveň vyššie. Na konci každého roztočenia zadarmo sa do počítadla zberu pridá jeden bod za každý symbol rytiera, ktorý sa objaví na valcoch. Funkciu Laser Wilds je možné aktivovať, keď 3 symboly rytiera (zlaté kone) aspoň raz zaplnia počítadlo zberu na boku. Keď sa to stane, 1 Walking Multiplier Wild zasiahne valce pred spustením Free Spin. Zakaždým, keď počítadlo zbierania dosiahne hodnotu 3, budú udelené aj dve ďalšie bezplatné zatočenia.

Počet symbolov Walking Multiplier Wild umiestnených na valcoch závisí od úrovne roztočení zadarmo.

 • Úroveň 1 = 0 Walking Multiplier Wild
 • Úroveň 2 = 1 Walking Multiplier Wild
 • Úroveň 3 = 2 Walking Multiplier Wilds
 • Úroveň 4 = 3 Walking Multiplier Wilds

Keď hráči dosiahnu úroveň 4, počítadlo zbierania sa naďalej resetuje a udeľuje 2 ďalšie bezplatné zatočenia zakaždým, keď počítadlo zbierania dosiahne 3.

Funkcia Kúpiť – Vo video automate Knight Rider je možné kedykoľvek aktivovať zatočenia zadarmo pomocou funkcie Kúpiť za 140-násobok stávky.

Záver

Knight Rider sedí spoločnosti NetEnt ako uliaty. Hodnotí sa dosť vysoko na štandardizovanej škále úžasnosti (približne 26 chladiacich jednotiek na každý gram wow!). A myslíme si, že sa to bude páčiť aj fanúšikom!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil