Legend of the Ice Dragon logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Legend of the Ice Dragon

 • Dátum vydania
  04.11.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.29%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x6000
 • Podporovaný OS
Legend of the Ice Dragon image
Hrajte Legend of the Ice Dragon zadarmo
Legend of the Ice Dragon zadarmo

Legend of the Ice Dragon: Prehľad slotu

Dragon’s v popkultúre nie sú žiadnou novinkou, no jedným z menej bežných členov širšej rodiny drakov je nepolapiteľný ľadový drak. Romány sú pravdepodobne tou najlepšou voľbou, ak narazíte na jednu z týchto záhadných šeliem. Medzi príklady patrí Ľadový drak, časť Ságy o Nogginovi Nogovi, a ktorý fanúšik fantasy môže zabudnúť na blízkosť nevysloviteľného bieleho mrazivého draka Ingeloakastimiziliana, ktorého stiahli Wulfgar a Drizzt Do’Urden v legendárnej trilógii Icewind Dale. Vďaka švédskemu vývojárovi Play’n GO sa teraz hráči môžu zamotať s jedným z týchto hrôzostrašných hadov v Legend of the Ice Dragon, klastrovom platobnom mriežkovom slote postavenom na zadnej strane predchádzajúcej hry s názvom Wild Frames.

Play’n GO prešlo dlhú cestu od fialového Gentleman’s Club of Wild Frames až po vetrom ošľahané zasnežené pustiny Legend of the Ice Dragon. Ide Play’n GO pre ázijských hazardných hráčov s týmto? Možno, keďže na pravej strane obrazovky vedľa hernej mriežky 7×7 sa nachádza takmer tradične čínsky vyzerajúci drak. Na opačnej strane je nabíjačka ľadových kryštálov, pričom na pozadí sa strieda pastelovo sfarbený deň a osvetlená fáza Borealis.

Matematicky sa Legend of the Ice Dragon odchyľuje od Wild Frames, ale nie takým spôsobom, ktorý bude často veľmi zjavný. Potenciál aj RTP sa znížili, čo nemusí byť najlepšia správa, hoci predvolená návratnosť 96,29 % nie je nevyhnutne stopkou. Ako vždy, dvakrát skontrolujte verziu, ktorú sa chystáte hrať, pretože sa môže nachádzať na nižších úrovniach, napríklad 94,28 % alebo menej. Volatilita bola znížená späť na 8 z 10, čo je v systéme hodnotenia Play’n GO stále technicky vysoko. Akékoľvek zariadenie je vhodné na to, aby sa Legend of the Ice Dragon rozbil, pričom stávky možno nastaviť od 20 p/c do 100 £/€ na zatočenie.

Pri použití systému klastrových platieb dochádza k výhre, keď 5 alebo viac zodpovedajúcich symbolov pristane vedľa seba horizontálne alebo vertikálne. Čo sa týka výplatných symbolov, vo vzostupnom poradí sa nachádzajú palice s nízkou mzdou, piky, srdcia, diamanty, potom zelené, modré a fialové kryštály s vysokými platmi, zakončené nezvyčajnou ikonou červených očí. Najväčšie zoskupenia pozostávajú z 30+ zodpovedajúcich symbolov a ich prémiové verzie majú hodnotu 75 až 500-násobku vkladu.

Legend of the Ice Dragon: Funkcie automatu

Legend of the Ice Dragon neprichádza so samostatnou bonusovou hrou ako takou, ale je tu množstvo doplnkov, ako sú kaskády, ľadové rámy, funkcie zmrazenia a funkcie ľadových kryštálov.

Kaskády

Víťazné klastre sú odstránené z mriežky, keď zasiahnu, a nové symboly padajú, aby zaplnili prázdne pozície. Kaskády môžu viesť k reťazcom po sebe idúcich výhier, ktoré pokračujú, kým sa nevytvoria žiadne ďalšie klastre.

Ľadové rámy

Rohatý symbol „W“ je divoký a vytvára lepkavé ľadové rámy, kedykoľvek pristanú. Ak divočina pristane v existujúcom ľadovom ráme, pridá k nemu násobiteľ, ktorý sa zakaždým zvýši o +1 až do maximálnej hodnoty x8. Pre každý víťazný klaster sa používa iba najvyšší multiplikátor. Ľadové rámy zostávajú na mriežke počas celej kaskádovej sekvencie a sú odstránené, keď dôjde k novému roztočeniu. Kľúčovým bodom je, že multiplikátory ľadových rámov sú neaktívne, kým sa nespustí funkcia Dragon Blast – viac o tom nižšie.

Funkcie mrazenia

Pri akomkoľvek nevýhernom točení existuje šanca, že sa náhodne spustia funkcie zmrazenia. Celkovo sú 3 z nich:

 • Krupobitie – náhodne sa vyberú 3 prípady jedného typu symbolu na mriežke. Tieto symboly plus až 5 vedľa nich susediacich symbolov sa zničí alebo sa zmení na divoký. Môže sa objaviť až 9 divokých.
 • Lavína – lavína zakryje mriežku, zničí všetky inštancie 2 typov symbolov, pričom na ich mieste zostane až 7 divokých.
 • Blizzard – až 5 symbolov vo vzore sa premení na divoké alebo zničené.

Vlastnosti ľadových kryštálov

Výherné symboly plnia nabíjačku ľadových kryštálov a spúšťajú funkcie ľadových kryštálov, keď sa nazbiera určitý počet symbolov. 20, 40, 60 alebo 80 nabití aktivuje funkcie Tail Lash, Ice Scorch, Destruction a Dragon Blast.

 • Tail Lash – premení všetky symboly vysokej výplaty na jeden typ symbolu vysokej výplaty.
 • Ice Scorch – premení 3-6 náhodných symbolov na divoké.
 • Zničenie – odstráni z panelu všetky symboly nízkej mzdy.
 • Dragon Blast – zmení všetky symboly v ľadových rámoch na divoké. Tým sa tiež aktivujú multiplikátory ľadových rámov.

Je tiež možné prebíjať nabíjačku ľadových kryštálov. Za každých 10 nabití nad 80 sa do mriežky pridajú +2 ďalšie ľadové rámy.

Legend of the Ice Dragon: Slot Verdikt

Ak máte náladu na akciu v rámci klastrového plateného mriežkového slotu a možnosti sú toto alebo Wild Frames, po ktorej by ste sa rozhodli? Každá má svoje pre a proti. Téma je samozrejme úplne odlišná a niekoľko technických detailov tieto dve hry ešte viac oddeľuje, takže Legend of the Ice Dragon nemôžete obviňovať z toho, že ide o totálny klon ako taký. Legend of the Ice Dragon pravdepodobne ponúka exotickejší zážitok ako ovocný/Vegasský od Wild Frames. Niektorí hráči však môžu uprednostňovať tradíciu pred fantáziou.

Keď sa ponoríme do matíc a skrutiek, medzi týmito dvoma hrami sú jasné rozdiely, čo naznačuje aspoň na technickej úrovni, prečo by niektorí hráči mohli uprednostňovať jednu pred druhou. Legend of the Ice Dragon je menej volatilná možnosť a jej multiplikátory idú na x8 v porovnaní s x9 v Wild Frames, čo vedie k nižšej maximálnej výhre. Napriek číslam je však ťažké odhaliť skutočný rozdiel v hre. Cieľom je stále nahromadiť čo najviac ľadových rámov, zasiahnuť po sebe idúce zhluky, aby sa naplnila nabíjačka ľadových kryštálov, a dúfajme, že spustiť Dragon Blast, kde sa dajú použiť multiplikátory. Dostaňte sa tak ďaleko a veci môžu byť dosť intenzívne. Aj keď možno nie tak intenzívne ako Wild Frames. Tam, kde ten predchádzajúci mohol dosiahnuť 7 000-násobok (o čom sme v čase písania tohto článku ešte nevideli, uvedomte si to), Legend of the Ice Dragon produkuje 6 000-násobok stávky v najlepšom prípade. Faktor v nižšom RTP a Legend of the Ice Dragon stráca extra vrstvu lesku.

Ak máte radi mriežkové hranie Play’n GO, hra Legend of the Ice Dragon stojí za pozretie. Víťazné zoskupenia vedúce k dynamike funkcií boli dobre využité a môžu spôsobiť občasné veľké otáčky, kde sa všetko spojí. Pre niečo trochu energickejšie môžu byť Wild Frames lepšou voľbou, ale téma draka je zábavnou kompenzáciou.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil