Long Pao logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Long Pao

 • Dátum vydania
  06.11.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x3000
 • Podporovaný OS
Long Pao image
Hrajte Long Pao zadarmo
Long Pao zadarmo

Recenzia automatu Long Pao

Online automat Long Pao vám na piatich valcoch predstaví poslednú cisársku rodinu Číny. Tieto uznávané postavy, vedené mocným cisárom dynastie Čching, vás zasypú výhrami až 750 000 mincí za zodpovedajúce symboly v 25 pevných výherných líniách.

Hrací automat Long Pao, ktorý je možné hrať na stolných a mobilných zariadeniach, hrá rovnako hladko, ako sa prekladá jeho názov v dračie róbe. Komiksová grafika, pôsobivé RTP 96,96 % a výber fantastických funkcií sú len niektoré z ďalších dôvodov, prečo by ste mali navštíviť týchto kráľovských rodín v ich cisárskom paláci.

Pokloňte sa čínskej kráľovskej rodine

Slot Long Pao môžete hrať online v kasínach, ktoré ponúkajú softvér od spoločnosti NetEnt. Švédsky herný gigant využil rovnaký herný engine, ktorý vyvinul pre pôvodný slot Jack Hammer, aby poháňal tento automat s ázijskou tematikou.

Tento päťvalcový, trojradový online automat vám umožní popasovať sa s vodcami dynastie Qing. Privítajú vás vo svojom cisárskom paláci po tom, čo vám dajú dračie rúcho, na ktorom sú vyšívané čínske draky. Dúfajme, že títo draci vás budú považovať za hodných šťastia.

Hra s automatmi Long Pao, ktorá hýri pestrými farbami, bola navrhnutá v pútavom komiksovom štýle. J, Q, K a A Royals dostali orientálny nádych ako najmenej hodnotné symboly. Meč ostrý ako britva platí ešte viac, no sú to princezná, cisárovná, princ a cisár, ktorí prinášajú najväčšie ceny.

Nezameniteľný „šuchot“ akustickej gitary dominuje pomalému a jemnému inštrumentálu, ktorý začne hrať hneď, ako nabijete automat Long Pao.

Vkĺznite do dračieho rúcha od 0.25

Komiksový text lemuje valce, aby ste vedeli, že výhry sa počítajú v 25 pevných výherných líniách. V tabuľke výplat je uvedený rozpis, v ktorom sa tiež uvádza, že výplaty sa vynásobia vašou stávkou na riadok.

Automat Long Pao ponúka sedem rôznych nominálnych hodnôt mincí, z ktorých si môžete vybrať: 0,01, 0,02, 0,05, 0,10, 0,20, 0,50 alebo 1. Keďže je k dispozícii 10 úrovní stávok, znamená to, že môžete vkĺznuť do dračieho rúcha z 0,25 kreditu. Môžete dokonca kliknúť na tlačidlo maximálnej stávky a vsadiť 250 kreditov.

Ak nie ste pripravení hrať o skutočné peniaze v online kasíne, môžete na tejto stránke hrať zadarmo Long Pao.

Spustite opakované zatočenia a zatočenia zadarmo

Nápadné logo online automatu Long Pao predstavuje divoký symbol hry. Nie sú s ním spojené žiadne výplaty, ale má schopnosť nahradiť všetky štandardné symboly.

Pamätáte si na funkciu Sticky Win, vďaka ktorej bol Jack Hammer taký populárny? Nachádza sa aj v tomto automate s ázijskou tematikou, ktorý sa aktivuje vždy, keď si zabezpečíte výhernú kombináciu alebo spustíte zatočenia zdarma. Každý jednotlivý valec s výherným symbolom je držaný na mieste, aby ste ho mohli znovu otočiť. Tento proces sa opakuje, kým sa nevytvoria žiadne nové výhry.

Čínsky drak predstavuje symboly bezplatného točenia v tomto bezplatnom slote. Na spustenie funkcie je potrebných päť alebo viac, pričom 10 bezplatných zatočení je minimum, ktoré získate. Je možné zabezpečiť 30 bezplatných zatočení pristátím 9 až 15 symbolov bezplatných zatočení. Draci láskavo vynásobia všetky výhry 3x.

Navštívte cisársky palác a získajte zlaté výhry

Online automat Long Pao určite vyčnieva z radu. Zatiaľ čo väčšina ostatných automatov s ázijskou tematikou má červené a zlaté farebné schémy, tento dobre platený automat oživuje kráľovskú rodinu v štýle komiksu.

Naši experti nenašli dôvod pochybovať o pýche spoločnosti NetEnt, že môžete vyhrať až 750 000 mincí. Funkcia Sticky Win – ktorá sa spúšťa často – v kombinácii so skutočnosťou, že si môžete zabezpečiť až 30 bezplatných zatočení so všetkými výhrami strojnásobenými, sa ukazuje ako veľmi silná kombinácia.

Zistite, aká štedrá bola posledná čínska cisárska rodina pre seba v jednom z našich obľúbených online kasín.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil