Lord Merlin and the Lady of the Lake logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Lord Merlin and the Lady of the Lake

 • Dátum vydania
  28.01.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Lord Merlin and the Lady of the Lake image
Hrajte Lord Merlin and the Lady of the Lake zadarmo
Lord Merlin and the Lady of the Lake zadarmo

Lord Merlin and the Lady of the Lake: Slot Prehľad

Vývojár Play’n GO nadväzuje na svoje Arthurianovo vydanie Rise of Merlin z roku 2019 s Lordom Merlinom a Lady of the Lake. V jadre toho všetkého opäť dostávame viac rozširujúcich symbolov v štýle „Kniha“, hoci niekoľko doplnkov z toho robí viac než hodné pokračovanie. Lord Merlin and the Lady of the Lake hrdo pokračuje v dlhej tradícii týchto typov hier, čo z nich robí lákavú možnosť pre hráčov, ktorí majú radi veľkú volatilitu spojenú s veľkým potenciálom ísť s rozširujúcou sa akciou špeciálnych symbolov.

Lord Merlin a dáma jazera posúva príbeh zo zasnežených hraníc originálu do malebného vonkajšieho prostredia. Mriežka 5×3 tu zdieľa priestor na obrazovke spolu s pokrútenými stromami pri jazere, množstvom ľaliových vankúšikov a jasnou modrou oblohou nádherného anglického dňa. Hlboko v hlbinách jazera sídlila tajomná Lady, ktorá Arthurovi poskytla jeho meč Excalibur, čo je tiež názov pre jednu z nových funkcií nájdených v hre.

Hráči, ktorí sú k dispozícii na akomkoľvek zariadení, sa môžu zapojiť do starých legiend výberom stávok od 1 p/c (jedna výherná línia) až po 100 £/€ na zatočenie, a ak si to želajú, hracie línie od 1 do 10 v skutočnej starej škole. móda. Rovnako ako výherné línie, aj RTP je flexibilný, takže sa uistite, že získate najlepšiu ponuku, pričom predvolené nastavenie je 96,2 %. Volatilita je medzitým vysoká, čo znamená, že Merlin môže kedykoľvek odpáliť a hrať dobre s nadpriemerným potenciálom, ktorý sa zvyčajne vyskytuje v hre ako je táto.

Pravidelné výhry dosiahnu, keď tri alebo viac nízkych platov alebo aspoň dve vysoké platy pristanú na výplatnej línii od prvého valca. Čo sa týka symbolov, nízke platy tvoria kráľovské karty 10-A, zatiaľ čo najvyššie sú erb, klobúk, palica a samotný Merlin na vrchole stola. Hodnoty symbolov sú veľké, pričom rady piatich prémií majú hodnotu 75 až 1 000-násobku vášho vkladu. Merlin ponúka rovnakú hodnotu ako Lady, ktorá je divoká. Okrem toho, že má hodnotu hromady mincí, nahradí ktorýkoľvek z bežných symbolov, aby dokončila výhru.

Lord Merlin and the Lady of the Lake: Funkcie automatu

Prirodzene, rozširujúce sa špeciálne symboly sú na dennom poriadku, keď sa aktivujú zatočenia zadarmo. Ich spustenie nastane, keď 3, 4 alebo 5 rozptýli krajinu v zornom poli. Výhrou je 8 zatočení, ako aj výhra 1x, 10x alebo 100x vašej stávky. Namiesto získania jedného špeciálneho symbolu v rámci celej funkcie sa pri každom zatočení zdarma náhodne vyberie iný. Kedykoľvek pristane dostatok špeciálnych symbolov na vytvorenie výhry, rozšíria sa tak, aby pokryli všetky pozície na ich valci. Rozširujúce symboly platia všetkými aktívnymi spôsobmi, z akejkoľvek pozície, bez ohľadu na to, či susedia alebo nie.

Počas točení zdarma sa rozptyly mečov menia na divoké rozptyly, ktoré môžu nahradiť iné symboly. Keď sú viditeľné 2 alebo viac divokých rozptylov, každý udelí 1 zatočenie Excalibur. Rozdiel je teraz v tom, že špeciálny symbol zo spúšťacieho bezplatného točenia zostáva nastavený pre všetky točenia Excalibur. Okrem toho, 2 alebo viac divokých rozptylov znovu spustí túto funkciu, pričom nie je stanovený žiadny limit, koľkokrát sa to môže vyskytnúť.

Posledným bonusom je možnosť hazardu, ktorá je k dispozícii po výhrach na zvýšenie ich hodnoty. Cieľom je vybrať správnu farbu alebo oblek, aby ste zdvojnásobili alebo štvornásobili (alebo nič) svoju výhru. Hráči môžu hrať až päťkrát za sebou alebo až 2 500 mincí.

Lord Merlin and the Lady of the Lake: Slot Verdikt

Ak existuje niečo, čo Play’n GO robí dobre, a existuje niekoľko vecí, ktoré by sme tu mohli vysvetliť, sú to sloty „Book of“. Lord Merlin and the Lady of the Lake pokračuje v tejto tradícii a je ďalším výnimočným príkladom v žánri. Všetci vieme, že slotov „Book of“ je veľa, no vydania Play’n GO vo všeobecnosti dokážu vyniknúť – každé z iného dôvodu. Samozrejme, veľká časť humbuku sa týka ich zlatého štandardu Book of Dead, ktorý mal obrovský vplyv na žáner. Keď príde reč na Lorda Merlina a Lady of the Lake, existuje niekoľko argumentov, prečo by si hráči mohli vybrať práve túto pred nespočetnými ďalšími.

Po prvé, nie je to hra založená na Egypte. Nie, že by bolo niečo zlé na nastavení slotu „Book of“ v krajine pôvodu, ale vždy je pekné mať možnosti. Miesto, ktoré si Play’n GO vybralo, je určite idylické, vyžarujúce tajomstvo, ktoré poskytuje známy príbeh o Arthurovi, Merlinovi a Pani jazera. V typickom štýle Play’n GO urobili z vizuálov pôžitok na pohľad, plný plynulých animácií a vhodných efektov.

Potom je tu hrateľnosť, ktorá je výrazným škrtom nad väčšinou v tejto kategórii, napriek tomu, že je rovnaká ako Cat Wilde a Lost Chapter. Pre hráčov, ktorí sa ženú za masívnymi výhrami, bude potenciál stačiť na to, aby podporili zatočenie dvojky. Vďaka dvojnásobnej hodnote najvyššej prémie v porovnaní s hrami ako Book of Dead alebo pôvodný Rise of Merlin sú možné výhry na jedno zatočenie vo výške 10 000-násobku stávky. Mimochodom, toto číslo je plný potenciál hier. Ďalšou pozitívnou poznámkou je, že maximálna výhra sa vyskytla raz za približne 2,37 milióna zatočení, čo je ďaleko od miliárd alebo dokonca stoviek miliárd, ktoré zvyčajne vidíme.

Dobre, môže to byť „Cat Wilde and the Lost Chapter by a Lake“, ale to nebráni Lordovi Merlinovi, aby bol ďalšou veľmi príjemnou hrou z Play’n GO. Vynikajúco nadväzuje na stredoveké štýly nájdené v Rise of Merlin, čím sa zvyšuje ante v každom ohľade. Pre hráčov, ktorí majú radi veľmi nestabilný automat „Kniha“ s potenciálom monštier a skvelým zvratom, nemôžete urobiť chybu, keď si vezmete tohto Lorda alebo Lady.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil