Lordi Reel Monsters logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Lordi Reel Monsters

 • Dátum vydania
  07.04.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x4000
 • Podporovaný OS
Lordi Reel Monsters image
Hrajte Lordi Reel Monsters zadarmo
Lordi Reel Monsters zadarmo

Lordi Reel Monsters: Prehľad automatov

Toto je „arockalypsa“ značkového automatu založeného na inej skupine, ktorá sa pripojí k rockovej zostave Play’n GOs – Lordi. Určite budete vedieť, či ste týchto chlapov už videli. Lordi, ktorí dosiahli veľký prielom s piesňou „Hard Rock Hallelujah“ (externý odkaz na Youtube, vypočujte si) na piesňovej súťaži Eurovízie 2006 na všetkých miestach, explodovali na kontinente ako akýsi fínsky Slipknot. Športové vychytávky pripomínajúce zombifikovaných Klingónov; javisko Eurovízie bolo roztrhané na kusy ako nikdy predtým. Nebolo ľahké naplniť jedinečnú značku rock ‘n rollu Lordi, tak sa pozrime, ako sa podarilo výslednému slotu Lordi Reel Monsters.

Vyzerá to dosť strašidelne; to je dobrý začiatok, ako napríklad Transylvánia počas obzvlášť temnej a hmlistej noci a vizuály v štýle komiksu dobre slúžia téme. Špicatý zastrešený zámok zlovestne tróni v pozadí za sukovitými bezlistými stromami a hernou sieťou s rozmermi 7×7. Na jednej strane stojí pán Lordi, známy ako Tomi Petteri Putaansuu, hlavný spevák skupiny; na druhej strane je veľmi dôležitý merač náboja, ktorý je zodpovedný za funkcie vstrekovania. Aj keď nie ste až tak do kapely, vizuál je zábavný, teatrálny, trochu na smiech, s extra kopou kovu, ktorý je primiešaný do mixu. Ako vždy, pri týchto slotoch znížte hlasitosť, ak sú vaše uši citlivé, alebo ju zvýšte, ako keby boli navrhnuté na hranie pre optimálny efekt Lordi.

Na xylofóne mriežkových slotov sa Lordi Reel Monsters nachádza približne v strede radu, pokiaľ ide o jeho matematický model. Nie je to najnestabilnejšie monštrum, ktoré Play’n GO vydalo, vzhľadom na hodnotenie 6 z 10 (stredné). RTP sa líši tak, ako to môže urobiť od Play’n GO, takže ak hľadáte tú najštedrejšiu, hľadajte 96,2% verziu. Odtiaľ môže RTP klesnúť až do 80. rokov v závislosti od jurisdikcie. Väčšina stávkových chutí je postaraná, pretože stávky sa pohybujú od 10 p/c do 100 £/€, zatiaľ čo uši trhajúce chaosy možno ochutnať na mobile, tablete alebo stolnom zariadení.

Lordiho reťazová reakcia funkcií začína skromným víťazstvom v skupine. Zhluky vyžadujú, aby na susedných pozíciách pristálo aspoň päť zodpovedajúcich symbolov, ktoré sa odstránia a nahradia novými symbolmi zhora. Tento kaskádový víťazný mechanik pokračuje, kým nezasiahne žiadny nový klaster. Päť symbolicky vyzerajúcich žetónov tvorí dlaždice nižšej hodnoty, zatiaľ čo päť postáv má vysokú výplatu – Mana, Hiisi, Amen, Hella a Mr Lordi. Zhluky symbolov základnej úrovne 5 majú hodnotu 0,1 až 2,5-násobku vkladu, čo predstavuje 10- až 250-násobok stávky v prípade zhlukov veľkosti 15+. Ikony lebiek s rohmi a žiariacimi očami sú divoké a pomáhajú vytvárať zhluky nahradením akéhokoľvek bežného symbolu výplaty.

Lordi Reel Monsters: Funkcie automatu

Ako už bolo spomenuté, víťazstvá v klastroch sú kľúčom k odomknutiu funkcií Lordi Reel Monsters. Každý výherný symbol sa počíta ako +1 nabitie v Monster Charger, ktorý má dve úrovne. Keď sa nazbiera 15 nábojov, monštrum sa uvoľní a keď sa dosiahne 40 nábojov, spustí sa bezplatné zatočenie.

Monštrá

Keď kaskády skončia a na Monster Charger je 15 alebo viac nábojov, náhodné aktivity modifikátora Monster:

Pán Lordi – pridá 5 až 8 divokých symbolov do mriežky.

Hella – zničí všetky viditeľné symboly okrem divokých a 1 alebo 2 vybraných typov symbolov.

Amen – upgraduje 2 až 5 typov symbolov na rôzne typy symbolov.

Hiisi – vyberie symbol na vytvorenie výherného klastra.

Mana – zmení jeden typ symbolu na divoké.

Otáčanie zadarmo

Keď sa nazbiera 40 poplatkov, udelí sa jedno zatočenie zadarmo. Áno, točí sa v jednotnom čísle, ale hráči si môžu vybrať jednu z dvoch možností:

Reel Monsters aplikuje multiplikátor na všetky výhry počnúc x1 a zvyšuje sa o +1 v každej výhernej kaskáde – taktiež sú zaručené dve Monštrá.

Lepšia nenávisť ako nikdy je druhá možnosť. Pri tomto točení sa zbierajú víťazné divočiny a sú zaručené tri príšery. Potom, čo príšery urobia svoju vec, sú divočiny pridané späť do mriežky v dávkach 5-10 naraz. Výhry sa vyhodnocujú a pridávajú sa ďalšie divoké, kým sa všetky nevyčerpajú.

Lordi Reel Monsters: Verdikt slotu

Ako ukázalo ich strhujúce vystúpenie na Eurovízii, Lordi je kapela, ktorá je tam rocková, svojím vlastným jedinečne ťažkým spôsobom. Vďaka tomu je skupina ideálna na použitie v neustále rastúcom rockovom rozsahu automatov Play’n GO. Štúdio urobilo crossover tiež dobre, nebralo veci príliš vážne, ale ani nepremenilo kapelu na lacnú karikatúru. Lordi Reel Monsters šikovne korčuľuje strednú cestu a je jednou z tých hier, ktoré boli vytvorené pre hráčov s hracími automatmi z ťažkých kovov a prináša im vrece zábavy.

Jedinou skutočnou kritikou je, že hrateľnosť je trochu spamätaná a riadi sa štandardnou šablónou Play’n GO zbieraním výhier, spúšťaním funkcií, keď sú splnené určité úrovne, a vyvrcholením voľným roztočením, keď je meter naplnený. Aj keď naozaj, v porovnaní s tým, čo ponúka Lordi Reel Monsters, to vyzerá ako hnidopišská veža. Okrem toho, ak je inovácia absolútnou nevyhnutnosťou, v rockovej sérii Play’n GO sú aj ďalšie, ktoré by mohli šťastne vyhovieť. Niečo ako Testament, napríklad, by bolo dobrou alternatívou s plným jazdcom funkcií. Avšak, aj keď hra Lordi Reel Monsters nie je taká avantgardná ako samotná skupina, stále je taká spoľahlivá, ako keď vám pes vyskočí z lona na pohladenie. Vyhrať viac ako jedno zatočenie zadarmo by mohlo byť pekné, ale hej, 40 nábojov nie je obrovská úloha, takže hráči získajú potenciálne rýchly čas obratu na ďalšiu spúšť. Čo sa týka výplat, hra prichádza s maximálnou výhrou 4 000x, čo je na tento štýl mriežkového slotu celkom slušné.

Lordi Reel Monsters’ sa objavil ako rockový slot v podobnom duchu ako Twisted Sister. Nemusí to byť najprchavejšia alebo taká potenciálne odmeňujúca ako iné, ale je to skvelo vyzerajúca hra, ktorá vystihuje postoj kapely, čím dáva fanúšikom príležitosť sadnúť si a nasať Lordi spolu s množstvom osvedčených funkcií mriežkového slotu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil