Love Joker logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Love Joker

 • Dátum vydania
  20.01.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x1000
 • Podporovaný OS
Love Joker image
Hrajte Love Joker zadarmo
Love Joker zadarmo

Love Joker: Prehľad automatov

Možno ste už počuli o pekárenskej desiatke, ale je nepravdepodobné, že ste počuli o žolíkovej desiatke – až doteraz. Toto trochu chabé intro je náš spôsob, ako rozohrať Love Joker, dvanástu hru z jasne obľúbenej série automatov Joker od Play’n GO. Ak ste sériu sledovali až sem, pravdepodobne nebude veľmi záležať na tom, čo si povieme v tejto recenzii; Bez ohľadu na to určite prejdete hrou. Pre kohokoľvek iného, kto by chcel vedieť, čo sakra Play’n GO dokázal tentoraz vymyslieť, pripútajte sa a zapojte sa do hrania plného vtipu.

Aby Play’n GO dodal osobnosť, urobil z vedúceho muža v tejto hre Love Jokera, hoci nie je jasné, čo to znamená alebo kto môže byť predmetom jeho pobláznenia. Súdiac žolíka na povrchnej úrovni, vyzerá ako mix Lorda Farquaada a princa Charminga zo Shreka. Dúfajme, že nie je taký úskočný ako ktorákoľvek z týchto filmových postáv, hoci jeho výraz tváre vyvoláva dojem, že zadržiava niečo, z čoho by si ľudia mohli neskôr žartovať. Našťastie namiesto punkovania nič netušiacich hráčov je tento Love Joker strážcom herných funkcií, takže budete chcieť, aby zasiahol.

Love Joker je priamy video automat 3×3, 5 výherných línií, jednoducho sa nastavuje a jednoducho prezentuje. Bordové kotúče sú obklopené fialovým pixelovým pozadím, čo môže byť poburujúca kombinácia farieb na nosenie v reálnom živote, ale v Love Joker to funguje celkom dobre. Je to tiež dobre namazaná produkcia, je to Play’n GO a všetko ostatné, takže pre jasne osvetlenú chuť Vegas sú tieto automaty známe, Love Joker je vhodným kandidátom.

Stredne volatilné a dostupné na hranie na akomkoľvek zariadení, stávky je možné nastaviť od 5 p/c do 100 £/€. Slot Love Joker s pomerne nízkym potenciálom je vhodnejší pre hráčov, ktorí nechcú zúrivého herného maniaka. Základné pravidlo nemôže byť jednoduchšie; zasiahnite tri zodpovedajúce symboly na výhernej línii na všetkých troch valcoch, aby ste nazbierali veľa mincí. To vedie k predvolenej návratnosti k hodnote hráča 96,2 %, hoci na niektorých trhoch môže klesnúť až v polovici 80. rokov.

Symboly, ako všetko ostatné v Love Joker, sú tak jednoduché, ako to len môže byť. Výhernú tabuľku tvorí päť symbolov vrátane čerešní, citrónov, sliviek, jednoduchých 7 a dvojitých 7. Hodnoty tohto lotu sa pohybujú od 1x stávky po 10x. Neexistujú ani žiadne divočiny, takže je na symbole Love Joker, aby vytrhol hráčov z bežiaceho pásu základnej hry.

Love Joker: Funkcie automatu

Na strednom valci je zobrazený rozptyl Love Joker. Keď pristane, spustí točenie lásky. Počas Love Spins môžu na valcoch pristáť iba srdcia alebo zlaté srdcia. Všetky ostatné symboly sú odstránené. Pokiaľ niektorý typ srdca dopadne na Love Spin, funkcia bude pokračovať.

Srdiečka sa zbierajú v zberači sŕdc a obsadením jeho 5 pozícií sa posúva výherná lišta na ďalšiu úroveň. Zlaté srdcia sa navyše zbierajú na zberači Zlatých sŕdc, čím sa zdvojnásobia všetky hodnoty výhernej lišty a výherná lišta postúpi na ďalšiu úroveň. Zo spúšťacieho točenia sa zbierajú srdcia a po skončení funkcie sa získa dosiahnutá cena.

Love Joker: Slot Verdikt

Napriek tomu, že ide o pôsobivý beh, Play’n GO nesmie považovať dvanástku za významný míľnik, pretože na oslavu tohto čísla sa sotva rozrástla. Love Joker je základ takmer vo všetkých smeroch, čo je pravda a pre niektorých hráčov to bude nepochybne včelie kolená, zatiaľ čo iní budú nudiť pantalóny. Naozaj, o Love Jokerovi nie je veľa spätnej väzby; zo snímky obrazovky bude zrejmé, či sa hodí alebo nie. Rad Joker od Play’n GO má dlhovekosť, ktorá občas popiera logické myslenie a Love Joker nerobí nič, aby túto perspektívu zmenil.

Základná hra je taká, aká je, džezové, ovocné šantenie pri opakovanom čakaní, kým Love Joker pristane so svojimi vlnitými blond vlasmi a rozbehne párty. Stretnutie, stretnutie alebo akokoľvek klasifikujete túto bonusovú hru s nízkym vzrušením. Existuje niekoľko dolárov, ktoré musíte mať, keď sa zbieranie symbolov rozbehne, s dôrazom na „málo“. V najlepšom prípade, keď symboly srdca praskajú ťažšie, ako keď ste na Valentína v zóne priateľov, najviac, s čím odídete z Love Joker, je približne 1000-násobok vkladu. Možno to nie je diabolské pre tento druh hry, ale sotva to nie je vec snov.

Na druhej strane, Love Joker nie je automat, ktorý hráte, aby ste sa naháňali za veľké peniaze. Je to zábavné spestrenie pre hráčov, ktorí majú záujem o základné hry, ktoré nepredstavujú žiadne vysoké rýchlosti. Pre niektorých bez premýšľania, buchnite na tlačidlové hranie, ktoré nezachádza príliš ďaleko, je to dôvod, prečo nie pre hráčov tejto formy zábavy. Inak sa netráp. Otázkou teraz je, že s dvanástimi slotmi Joker v taške je tu ďalší tucet?

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil