Madame Ink logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Madame Ink

 • D├ítum vydania
  22.10.2020
 • Typ hry
  Slot mrie┼żky 5x3
 • Mobiln├ę
  Áno
 • RTP
  96.21%
 • Odpor├║─Źan├Ż prehliada─Ź
 • Rozl├ş┼íenie hry
  16:9
 • Podporovan├í platforma
 • Nest├ílos┼ą
  Stredná
 • Maxim├ílna expoz├şcia
  x5000
 • Podporovan├Ż OS
Madame Ink image
Hrajte Madame Ink zadarmo
Madame Ink zadarmo

Madame Ink: Preh─żad slotov

Mnoh├Żm ─żu─Ćom len m├ílo vec├ş v ┼żivote udel├ş instantn├Ż steez ako tetovanie. Nie je to v┼íak ako tvarovanie vlasov do parmice alebo prepichovanie jazyka, u┼í├ş alebo obo─Źia. Zatia─ż ─Źo v┼íetky tieto veci z├şskavaj├║ skvel├ę body, ke─Ć sa m├│da skon─Ź├ş, m├┤┼żete vylomi┼ą no┼żnice alebo odstr├íni┼ą kov odkia─żko─żvek, kde bol implantovan├Ż. Jedin├ę, ─Źo vydr┼ż├ş, s├║ chrumkav├ę fotky.

Na druhej strane, tetovanie si vy┼żaduje z├ív├Ązok. Dobre, pokroky v laserovej lie─Źbe ich m├┤┼żu do ur─Źitej miery odstr├íni┼ą; st├íle s├║ tetovania viac-menej na cel├Ż ┼żivot. Pri v├Żbere sa preto spr├ívajte ako pri v├Żbere ┼żivotn├ęho partnera, preto┼że zbavi┼ą sa ho m├┤┼że by┼ą rovnako bolestiv├ę a pravdepodobne zanech├í jazvu.

To n├ís priv├ídza k Madame Ink, slotu s tetovan├şm od v├Żvoj├íra Play’n GO. Je to zauj├şmav├ę; Tetovania s├║ teraz v┼íade, zd├í sa, ┼że si ho nech├íva ka┼żd├Ż mu┼ż a jeho pes. Napriek tomu sa neobjavuj├║ v slotoch super pravidelne. WMS mal trhlinu s Ultimate Ink a Hot Ink od Microgaming by mohol by┼ą mo┼żnos┼ąou. Existuje dokonca nieko─żko obsk├║rnych tetovac├şch slotov v ┼ít├Żle ÔÇ×knihyÔÇť od rovnako obsk├║rneho ┼ít├║dia Fugaso. V├Żvoj├íri prich├ídzaj├║ o v┼íetko, ke─Ć zv├í┼żite v┼íetko fantastick├ę umenie, ktor├ę sa na t├Żchto miestach nach├ídza, aby mohli vyu┼żi┼ą.

Play’n GO to v Madame Ink celkom dobre zap├íja do umeleckej str├ínky vec├ş. 5-valcov├Ż hern├Ż priestor s 243 mo┼żnos┼ąami v├Żhry sa prekvapivo nenach├ídza v ┼ípinavom tetovacom sal├│ne, ale v takej hongkonskej zadnej ulici, ktor├║ m├┤┼żete n├íjs┼ą len s pomocou miestneho sprievodcu. Akoby sa za rohom konal neleg├ílny turnaj s hol├Żmi k─║bmi, aby sa osved─Źili najlep┼í├ş svetov├ş bojovn├şci. Je to celkom nezvy─Źajn├Ż poh─żad, nie to, ─Źo by ste ako prv├ę o─Źak├ívali, ke─Ć po─Źujete slov├í ÔÇ×slot s tetovan├şmÔÇť. V skuto─Źnosti m├í hra siln├Ż ├ízijsk├Ż n├ídych.

Platitelia m├┤┼żu z├şska┼ą atrament na akomko─żvek zariaden├ş a vybra┼ą si st├ívky od 10 p/c do 100 ┬ú/ÔéČ na zato─Źenie. Mo┼żno, aby odr├í┼żala mainstreamov├║ popularitu tetovania, Madame Ink sa dod├íva so strednou volatilitou s nezvy─Źajne n├şzkou hodnotou 5/10. Ur─Źite to nie je brut├ílny motor, ktor├Ż sp├║┼í┼ąa show, aj ke─Ć hr├í─Źi m├┤┼żu ovplyvni┼ą volatilitu prostredn├şctvom troch mo┼żnost├ş bezplatn├Żch zato─Źen├ş. RTP je tie┼ż l├íkadlom pre div├íkov, predvolen├ę nastavenie v├ím nevad├ş, vzh─żadom na hodnotenie 96,21 %. Rovnako ako vo v├Ą─Ź┼íine hier Play’n GO m├┤┼że oper├ítor zn├ş┼żi┼ą RTP, tak┼że si trikr├ít skontrolujte, ─Źi hr├íte najlep┼íiu verziu.

Ako roztomil├ę mal├ę tetovanie na ─Źlenky, pravidl├í nie s├║ v├┤bec zlo┼żit├ę. Madame Ink nepou┼ż├şva v├Żhern├ę rady, namiesto toho sa rozhodla pre syst├ęm 243 v├Żhern├Żch sp├┤sobov. Ak chcete z├şska┼ą v├Żhru, potrebujete tri alebo viac susediacich zodpovedaj├║cich symbolov, ktor├ę s├║ umiestnen├ę z─żava doprava od prv├ęho valca. Poloha kot├║─Źa je irelevantn├í.

Tieto dve t├ęmy sa odohr├ívaj├║ na v├Żplatnej tabu─żke, ktor├í je rozdelen├í na 4 n├şzke platy a 4 najvy┼í┼íie platy. Minim├ílne s├║ zlo┼żito navrhnut├ę palice, diamanty, srdcia a piky, za ktor├Żmi nasleduj├║ ┼żeriavy, oni maska, nie─Źo, ─Źo vyzer├í ako tiger, a drak. Pr├ęmiov├ę hodnoty nie s├║ obrovsk├ę, preto┼że 5 druhov m├í hodnotu 2x a┼ż 5x st├ívky.

Madame Ink: Funkcie slotu

Madame Ink neopl├Żva funkciami, no existuje nieko─żko n├íhodn├Żch modifik├ítorov, ako aj tri vari├ície bezplatn├Żch zato─Źen├ş. Hr├í─Źi si pri spusten├ş bonusu vyber├║ ten, ktor├Ż chc├║.

Atramentov├Ż hrniec s dra─Źou hlavou je divok├Ż, ktor├Ż nahr├ídza v┼íetky symboly okrem rozptylu. N├íhodne existuje ┼íanca, ┼że sa divo─Źina roz┼í├şri, ke─Ć pristane, aby oto─Źila v┼íetky symboly na valci divokou ÔÇô toto je funkcia Divok├Ż atrament. Kombin├ície divok├Żch symbolov maj├║ rovnak├║ hodnotu ako najvy┼í┼í├ş symbol vysokej mzdy.

Tie┼ż n├íhodne m├┤┼że Madame’s Mystery Reel prist├í┼ą na strednom valci a premeni┼ą sa na hrom├ídku troch vysoko platen├Żch symbolov. V┼íetky tajomn├ę symboly na valcoch sa potom premenia na rovnak├Ż symbol a vyplatia sa v├Żhry.

Prista┼łte 3 alebo viac hadov v tvare p├şsmena ÔÇ×SÔÇť rozpt├Żli, aby ste spustili to─Źenia zadarmo a z├írove┼ł z├şskali v├Żplatu x5. Pokia─ż ide o to─Źenia zadarmo, existuj├║ tri mo┼żnosti:

 • 12 bezplatn├Żch zato─Źen├ş, pri ktor├Żch je akt├şvna funkcia Divok├Ż atrament v┼żdy, ke─Ć pristane divok├Ż symbol, ale ┼żiadna funkcia Madame’s Mystery.
 • 6 bezplatn├Żch zato─Źen├ş s funkciou Madame’s Mystery, ale bez divok├ęho atramentu.
 • Nakoniec, ak m├íte ┼í┼ąastie, cho─Ćte na 3 bezplatn├ę zato─Źenia s Madame’s Mystery akt├şvnym pri ka┼żdom zato─Źen├ş a Wild Inks akt├şvnymi pri ka┼żdom divo─Źine, ktor├Ż pristane.

Madame Ink: Slot Verdikt

Pre pomerne m├ílo prchav├Ż slot s nieko─żk├Żmi slu┼ín├Żmi funkciami by ste mohli urobi┼ą ove─ża hor┼íie, ne┼ż da┼ą Madame Ink v├şru. Je tam ur─Źite viac pozit├şv ako negat├şv. Po prv├ę, prostredie je celkom ─Źerstv├ę a neto─Ź├ş sa len okolo oby─Źajn├Żch star├Żch tetovan├ş. Fan├║┼íikovia automatov s ├ízijskou tematikou bud├║ nad┼íen├ş zo spustenia hry ako vyzn├íva─Źi skin artu. Jeho ┼ípinav├ę prostredie v zadnej uli─Źke a trochu nezn├íma ikonografia predstavuj├║ in├║ str├ínku ├ízijskej kult├║ry, ne┼ż ak├║ zvy─Źajne n├íjdete v slote. Ako obvykle, Play’n GO zavesili na klinec audio/vizu├ílnu str├ínku hry, tak┼że je tu ve─ża atmosf├ęry.

─îo sa t├Żka hernej str├ínky vec├ş, Madame Ink nikdy nebude ob─ż├║ben├Żm hr├í─Źom. Nedostato─Źn├í volatilita to vid├ş. Bonusov├í hra pon├║ka hr├í─Źom priestor, aby videli, ako ─Ćaleko m├┤┼żu posun├║┼ą svoje ┼í┼ąastie. Nosedive na najprchavej┼íej vo─żbe a tie ├║boh├ę tri to─Źenia sa c├ştia ako za trest. Urobte to v┼íak spr├ívne a s├║ mo┼żn├ę v├Żhry a┼ż 5 000-n├ísobku vkladu. Op├Ą┼ą ─Ćal┼íia spo─żahliv├í ┼ítatistika Play’n GO. Samozrejme, funkcie sa bud├║ sp├║┼í┼ąa┼ą ─Źasto, relat├şvne povedan├ę, a o─Źak├ívaj├║, ┼że v├Ą─Ź┼íina v├Żplat bude v rozsahu 10x-50x s nep├írnymi ob─Źasn├Żmi 100x-200x v dobr├Ż de┼ł.

Vysoko produkt├şvne ┼ít├║dio urobilo dos┼ą pre to, aby sa Madame Ink stal hrate─żn├Żm automatom. T├ęmu zvl├ídli dobre, funkcie s├║ z├íbavn├ę a nech├Żbaj├║ ani slu┼ín├ę v├Żhry. Nemus├şte, aby sme v├ím hovorili, ┼że Madame Ink nie je prelomov├í, ale predstavuje ├ízijsk├║ kult├║ru trochu nov├Żm sp├┤sobom, tak┼że by to st├ílo za vysk├║┼íanie.

Na na┼íom webe si m├┤┼żete zadarmo vysk├║┼ía┼ą viac ako 100 r├┤znych kas├şnov├Żch hier

V├Ą─Ź┼íina v├Żvoj├írov softv├ęru pre kas├şna dod├íva svojim hr├ím ├║vodn├Ż re┼żim, ktor├Ż d├íva hr├í─Źom mo┼żnos┼ą vysk├║┼ía┼ą si automaty zadarmo. Praktick├Ż re┼żim nevy┼żaduje registr├íciu a doplnenie ├║─Źtu, preto┼że st├ívky s├║ uzatv├íran├ę s podmiene─Źn├Żmi kreditmi. Demo verzie automatov v online kas├şnach s├║ teda ur─Źen├ę pre hr├í─Źov, ktor├ş si hru najsk├┤r vyhodnotia a porozumej├║ jej pravidl├ím. Rovnak├║ pr├şle┼żitos┼ą maj├║ n├ív┼ítevn├şci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil