Madame Ink logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Madame Ink

 • Dátum vydania
  22.10.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.21%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Madame Ink image
Hrajte Madame Ink zadarmo
Madame Ink zadarmo

Madame Ink: Prehľad slotov

Mnohým ľuďom len málo vecí v živote udelí instantný steez ako tetovanie. Nie je to však ako tvarovanie vlasov do parmice alebo prepichovanie jazyka, uší alebo obočia. Zatiaľ čo všetky tieto veci získavajú skvelé body, keď sa móda skončí, môžete vylomiť nožnice alebo odstrániť kov odkiaľkoľvek, kde bol implantovaný. Jediné, čo vydrží, sú chrumkavé fotky.

Na druhej strane, tetovanie si vyžaduje záväzok. Dobre, pokroky v laserovej liečbe ich môžu do určitej miery odstrániť; stále sú tetovania viac-menej na celý život. Pri výbere sa preto správajte ako pri výbere životného partnera, pretože zbaviť sa ho môže byť rovnako bolestivé a pravdepodobne zanechá jazvu.

To nás privádza k Madame Ink, slotu s tetovaním od vývojára Play’n GO. Je to zaujímavé; Tetovania sú teraz všade, zdá sa, že si ho necháva každý muž a jeho pes. Napriek tomu sa neobjavujú v slotoch super pravidelne. WMS mal trhlinu s Ultimate Ink a Hot Ink od Microgaming by mohol byť možnosťou. Existuje dokonca niekoľko obskúrnych tetovacích slotov v štýle „knihy“ od rovnako obskúrneho štúdia Fugaso. Vývojári prichádzajú o všetko, keď zvážite všetko fantastické umenie, ktoré sa na týchto miestach nachádza, aby mohli využiť.

Play’n GO to v Madame Ink celkom dobre zapája do umeleckej stránky vecí. 5-valcový herný priestor s 243 možnosťami výhry sa prekvapivo nenachádza v špinavom tetovacom salóne, ale v takej hongkonskej zadnej ulici, ktorú môžete nájsť len s pomocou miestneho sprievodcu. Akoby sa za rohom konal nelegálny turnaj s holými kĺbmi, aby sa osvedčili najlepší svetoví bojovníci. Je to celkom nezvyčajný pohľad, nie to, čo by ste ako prvé očakávali, keď počujete slová „slot s tetovaním“. V skutočnosti má hra silný ázijský nádych.

Platitelia môžu získať atrament na akomkoľvek zariadení a vybrať si stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Možno, aby odrážala mainstreamovú popularitu tetovania, Madame Ink sa dodáva so strednou volatilitou s nezvyčajne nízkou hodnotou 5/10. Určite to nie je brutálny motor, ktorý spúšťa show, aj keď hráči môžu ovplyvniť volatilitu prostredníctvom troch možností bezplatných zatočení. RTP je tiež lákadlom pre divákov, predvolené nastavenie vám nevadí, vzhľadom na hodnotenie 96,21 %. Rovnako ako vo väčšine hier Play’n GO môže operátor znížiť RTP, takže si trikrát skontrolujte, či hráte najlepšiu verziu.

Ako roztomilé malé tetovanie na členky, pravidlá nie sú vôbec zložité. Madame Ink nepoužíva výherné rady, namiesto toho sa rozhodla pre systém 243 výherných spôsobov. Ak chcete získať výhru, potrebujete tri alebo viac susediacich zodpovedajúcich symbolov, ktoré sú umiestnené zľava doprava od prvého valca. Poloha kotúča je irelevantná.

Tieto dve témy sa odohrávajú na výplatnej tabuľke, ktorá je rozdelená na 4 nízke platy a 4 najvyššie platy. Minimálne sú zložito navrhnuté palice, diamanty, srdcia a piky, za ktorými nasledujú žeriavy, oni maska, niečo, čo vyzerá ako tiger, a drak. Prémiové hodnoty nie sú obrovské, pretože 5 druhov má hodnotu 2x až 5x stávky.

Madame Ink: Funkcie slotu

Madame Ink neoplýva funkciami, no existuje niekoľko náhodných modifikátorov, ako aj tri variácie bezplatných zatočení. Hráči si pri spustení bonusu vyberú ten, ktorý chcú.

Atramentový hrniec s dračou hlavou je divoký, ktorý nahrádza všetky symboly okrem rozptylu. Náhodne existuje šanca, že sa divočina rozšíri, keď pristane, aby otočila všetky symboly na valci divokou – toto je funkcia Divoký atrament. Kombinácie divokých symbolov majú rovnakú hodnotu ako najvyšší symbol vysokej mzdy.

Tiež náhodne môže Madame’s Mystery Reel pristáť na strednom valci a premeniť sa na hromádku troch vysoko platených symbolov. Všetky tajomné symboly na valcoch sa potom premenia na rovnaký symbol a vyplatia sa výhry.

Pristaňte 3 alebo viac hadov v tvare písmena „S“ rozptýli, aby ste spustili točenia zadarmo a zároveň získali výplatu x5. Pokiaľ ide o točenia zadarmo, existujú tri možnosti:

 • 12 bezplatných zatočení, pri ktorých je aktívna funkcia Divoký atrament vždy, keď pristane divoký symbol, ale žiadna funkcia Madame’s Mystery.
 • 6 bezplatných zatočení s funkciou Madame’s Mystery, ale bez divokého atramentu.
 • Nakoniec, ak máte šťastie, choďte na 3 bezplatné zatočenia s Madame’s Mystery aktívnym pri každom zatočení a Wild Inks aktívnymi pri každom divočine, ktorý pristane.

Madame Ink: Slot Verdikt

Pre pomerne málo prchavý slot s niekoľkými slušnými funkciami by ste mohli urobiť oveľa horšie, než dať Madame Ink víru. Je tam určite viac pozitív ako negatív. Po prvé, prostredie je celkom čerstvé a netočí sa len okolo obyčajných starých tetovaní. Fanúšikovia automatov s ázijskou tematikou budú nadšení zo spustenia hry ako vyznávači skin artu. Jeho špinavé prostredie v zadnej uličke a trochu neznáma ikonografia predstavujú inú stránku ázijskej kultúry, než akú zvyčajne nájdete v slote. Ako obvykle, Play’n GO zavesili na klinec audio/vizuálnu stránku hry, takže je tu veľa atmosféry.

Čo sa týka hernej stránky vecí, Madame Ink nikdy nebude obľúbeným hráčom. Nedostatočná volatilita to vidí. Bonusová hra ponúka hráčom priestor, aby videli, ako ďaleko môžu posunúť svoje šťastie. Nosedive na najprchavejšej voľbe a tie úbohé tri točenia sa cítia ako za trest. Urobte to však správne a sú možné výhry až 5 000-násobku vkladu. Opäť ďalšia spoľahlivá štatistika Play’n GO. Samozrejme, funkcie sa budú spúšťať často, relatívne povedané, a očakávajú, že väčšina výplat bude v rozsahu 10x-50x s nepárnymi občasnými 100x-200x v dobrý deň.

Vysoko produktívne štúdio urobilo dosť pre to, aby sa Madame Ink stal hrateľným automatom. Tému zvládli dobre, funkcie sú zábavné a nechýbajú ani slušné výhry. Nemusíte, aby sme vám hovorili, že Madame Ink nie je prelomová, ale predstavuje ázijskú kultúru trochu novým spôsobom, takže by to stálo za vyskúšanie.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil