Mega Joker logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Mega Joker

 • Dátum vydania
  01.10.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  99.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x200
 • Podporovaný OS
Mega Joker image
Hrajte Mega Joker zadarmo
Mega Joker zadarmo

Hracie automaty Mega Joker

Fanúšikovia klasickej kasínovej hry Vegas uvítajú jednoduchosť hry Mega Joker. Hranie je príjemným odtrhnutím od zložitosti, ktorá prichádza spolu s väčšími a prepracovanejšími online hrami na automatoch. Napriek tomu to nie je najjednoduchšia z klasických hier Vegas.

Mega Joker má len tri valce, ale päť výherných línií a niekoľko bonusových funkcií, ktoré od starej školy nečakáte. Vďaka progresívnemu tajomnému jackpotu a bonusovej funkcii Supermeter sú možné veľké výhry. Hra sa dobre hrá na vašom domácom alebo prenosnom počítači s operačným systémom Mac, Linux alebo Windows.

Téma

Mega Joker vám dáva pocit, že ste vstúpili do skutočného kamenného kasína vo Vegas minulých dní. Okolo vášho hracieho automatu je niekoľko izbových rastlín v kvetináčoch a za nimi niekoľko tapiet so silným vzorom. Automat má retro dizajn kresleného typu z roku 1985 s klasickými symbolmi na valcoch a svetlami, ktoré sa neustále zapínajú a vypínajú, rovnako ako v skutočných kasínach vo Vegas, kde sa vás tieto staré stroje snažia nalákať, aby ste si ich zahrali.

Nemusíte hádať, akú hodnotu má každé kombo, pretože všetko je jasne vytlačené na prednej strane stroja v jasných dúhových farbách. Symboly sú typické pre vintage sloty a zahŕňajú čerešne, pomaranče, citróny, hrozno, melón, zlaté zvončeky, truhlice s pokladmi a číslo sedem. Najvyšším výherným symbolom zo všetkých je samozrejme žolík.

V tejto hre nie je žiadna hudba na pozadí, ale sú tu zvukové efekty na roztočenie a zastavenie valcov a malé hudobné fanfáry, kedykoľvek vyhráte. Zoraďte troch žolíkov a na oslavu dosiahnutého úspechu hrá dlhšia pieseň.

Vlastnosti

Hrať Mega Joker je takmer ako hrať dva automaty naraz. Keď vyhráte na spodných valcoch, máte možnosť vybrať si túto hotovosť alebo ju použiť ako kredit na postup nahor a hrať na horných valcoch Supermeter. Počas hry na Supermeter máte šancu vyhrať ľubovoľný počet cien, ktorých veľkosť závisí od ponuky, ktorú ste urobili na spodných valcoch. Môžete sa rozhodnúť, že svoje mince zo supermetra budete zbierať kedykoľvek, alebo môžete pokračovať v točení v nádeji na veľkú výhru. Keď sa vaše stávky minú, hra vás automaticky vráti na nižšie valce, aby ste to mohli skúsiť znova.

Bonus

Jackpot Mega Joker sa udeľuje náhodne – pri roztočení nemusíte zoraďovať žiadne konkrétne symboly. Výhra je však spojená so sumou, ktorú ponúknete, takže väčšie stávky sa rovnajú väčšej šanci na získanie veľkého progresívneho jackpotu. S maximálnou cenou len 2,00 má veľký zmysel zvoliť si tlačidlo „Max Bid“ pri každom roztočení.

hrať

Vďaka skutočne jednoduchému ovládaniu je táto hra skvelou hrou pre začínajúcich hráčov, aby si zdokonalili svoje zručnosti v oblasti hracích automatov. Jediné možnosti na stlačenie sú Spin, Max Bet, Bet a Collect. Na rozdiel od väčšiny automatov Net Entertainment tu nie je funkcia automatického prehrávania. Čiastky výherných kombinácií sú vytlačené na samotnom stroji a sú ľahko viditeľné. Všetky číselné údaje sú na starých digitálnych displejoch so zelenými číslicami na čiernom pozadí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil