Mercy of the Gods logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Mercy of the Gods

 • Dátum vydania
  16.05.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.64%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1600
 • Podporovaný OS
Mercy of the Gods image
Hrajte Mercy of the Gods zadarmo
Mercy of the Gods zadarmo

Hrací automat Mercy of the Gods

Fanúšikovia progresívnych jackpotov a egyptskej mytológie sa pripravte na vzrušujúce dobrodružstvo na súprave hracích automatov. Prečítajte si našu recenziu progresívneho online automatu Mercy of the Gods, keď vás NetEnt vezme na prehliadku tajomnou pyramídou, kde objavíte Gift of Life Respins, Gift of Double Wilds, Eye of Horus Free Spins a Gift of Wealth Jackpot bonusová hra.

S výherným potenciálom v štandardnej hre vo výške 1 600-násobku vašej stávky a prakticky neobmedzeným jackpotom je toto jeden automat, na ktorom chcete roztočiť valce. Pokračovanie veľmi populárneho progresívneho automatu Divine Fortune prichádza s podobnými funkciami a výplatami, ale vo svojom jadre má oveľa volatilnejší matematický model.

Egyptské dobrodružstvo na hracích automatoch

Po načítaní hry privítali našich expertov na recenzie progresívneho slotu Mercy of the Gods dvaja divocí bohovia Anubis, ktorí strážia vchod do starovekej pyramídy na pozadí polopriehľadného herného okna.

Je výrazne zdobený displejmi pre tri jackpoty navrchu. Na pravej strane je zberač mincí bonusovej hry jackpot. Tajomný soundtrack pridáva na napätí na valcoch.

V hre je osem bežných výplatných symbolov, počnúc hracími kartami J až A na spodnom konci. Nasledujú ich na vysokej úrovni vo vzostupnom poradí podľa hodnoty Tutanchamón, skarabeus, sokol Horus a prieskumníčka. Ten je najcennejším symbolom s 80-násobkom vášho vkladu za päť.

Divoký symbol sa objavuje na všetkých valcoch a nahrádza všetky ostatné symboly okrem rozptylových a bonusových symbolov. Scatters sú dlaždice s Hórovým okom, zatiaľ čo bonusové symboly sú zlatá ikona v tvare srdca.

Zaznamenajte veľké výhry s darom životných opakovaní

Fanúšikovia Divine Fortune budú vedieť, ako tento herný mechanizmus funguje a že môže viesť k skutočne veľkým výhram v jednej sekvencii opakovania. Funkcia sa spustí, keď sa pri roztočení dostane jeden alebo viacero divokých symbolov. Valce sa otáčajú po vyplatení akejkoľvek potenciálnej výhry.

Divoké symboly sa zmenia na chodiacu divočinu, ktorá sa pri každom opakovaní pohybuje vertikálne o jednu pozíciu, až kým nezmizne z valcov. Pristátie ďalších divokých symbolov na respin rozšíri funkciu, ktorá sa skončí až vtedy, keď už nebudú viditeľné žiadne divoké symboly.

A je to ešte lepšie, keď divočina pristane za existujúcou divočinou. Aktivuje sa funkcia Gift of Double Wilds, ktorá rozšíri spúšťaciu divočinu tak, aby pokryla celý kotúč. Tým sa reaktivuje opätovné zatočenie Gift of Life, pričom divoký kotúč sa pri každom opakovaní posunie o jeden riadok nadol, až kým nezmizne z obrazovky.

Vyhrajte obrovské jackpoty s bonusovou hrou Dar bohatstva

Tu ide o veľké peniaze. Hlavnou atrakciou automatu Mercy of the Gods sú tri jackpoty – Minor, Major a Mega. Prvé dva sú pevne stanovené na 20-násobok a 100-násobok celkovej stávky. Nie je sa čím vzrušovať, však? No a čo tak progresívny? Mega Jackpot je lokalizovaný progresívny jackpot, ktorý sa skladá zo všetkých značiek v skupine kasín. Percento z každej stávky prispieva k jackpotu.

Na automate Mercy of the Gods náš kontrolný tím zistil, že jackpoty možno vyhrať iba v bonusovej hre Gift of Wealth. Spúšťa sa nazbieraním minimálne troch bonusových symbolov zlatého srdca v sekvencii točenia, ktoré môže zahŕňať respiny. Zobrazenie mincí v pravom dolnom rohu ukazuje množstvo nazbieraných symbolov.

Po spustení bonusovej hry sú valce zbavené všetkých výplatných symbolov. Zozbierané mince sa umiestňujú na náhodné pozície valca a udeľujú sa tri zatočenia. Ak pri zatočení pristane bonusový symbol, hra udelí výhru v minci 10- až 200-násobku vášho vkladu a resetuje počet zatočení na tri. Všetky bonusové symboly sú počas trvania funkcie lepkavé. Cieľom je vyplniť jeden, dva a tri riadky bonusovými symbolmi pred koncom hry.

Vyplnením jedného, dvoch a troch riadkov počas bonusovej hry získate malý, veľký a mega jackpot. Minor zaplatí 20-násobok vašej stávky, Major 100-násobok stávky, zatiaľ čo Mega jackpot odmeňuje aktuálny zostatok progresívneho jackpotu. Všetky výhry v minciach z bonusovej hry sa pripočítajú k akejkoľvek výhre jackpotu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil