Merlin and the Ice Queen Morgana logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Merlin and the Ice Queen Morgana

 • Dátum vydania
  25.11.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x20000
 • Podporovaný OS
Merlin and the Ice Queen Morgana image
Hrajte Merlin and the Ice Queen Morgana zadarmo
Merlin and the Ice Queen Morgana zadarmo

Merlin and the Ice Queen Morgana: Prehľad slotov

Ak by sme mali vybrať dve veci, ktoré rozprúdia Play’n GO, boli by to „kniha“ slotov a Arthurian Legends. Samozrejme, je ich viac, ale v záujme úvodu sa pozrime na tieto dva. Takže, ak je tento predpoklad správny, štúdio muselo byť vzrušené, keď vytvorili Merlina a ľadovú kráľovnú Morganu, ktorá spája obe tieto veci. Po prvé, bezplatné zatočenia v hre ponúkajú rozšírenie výplatných symbolov, ktoré väčšina hráčov už dobre pozná. Pre dvoch je tu príbeh o Merlinovi, ktorý odišiel do zamrznutej pustatiny pri hľadaní Morgany, ktorá utiekla z Camelotu po tom, čo bol jej brat korunovaný. Tam sa stretáva s ľadovou kráľovnou, ktorá vládne krajine, z ktorej sa napokon vykľuje dáma, ktorú napokon prenasleduje, jeho učňa Morgana.

Na vykúzlenie tohto dejového zvratu nemusí byť potrebná úroveň kreativity ako M. Night Shyamalan, no príbeh vzadu pridáva hĺbku, čo oceníte pri prezeraní ďalšieho „knižného“ slotu. Pomáha aj to, že grafické oddelenie Play’n GO vytvorilo pre obyvateľov atraktívny ľadový svet – obzvlášť výrazný je divoký symbol Morgana v celej cievke. Akcia sa strieda medzi vnútorným a vonkajším prostredím v závislosti od fázy hry. Oba sú príjemné na oči, aj keď trochu vyvolávajú triašku so všetkými tými chladnými vecami. Play’n GO málokedy vyprodukuje škaredú hru a Merlin a ľadová kráľovná Morgana tento trend nepokazia.

Nastavenie je celkom štandardné, pretože akcia sa odohráva na 5-valcovom, 3-valcovom paneli, ktorý poskytuje 1-10 výherných línií, na ktorých môžete vyhrať. Rovnako spoľahlivý je aj matematický model Merlina a ľadovej kráľovnej Morgany, ktorý pri optimálnom nastavení vyžaruje RTP 96,2 % stredne/vysoko volatilným spôsobom. Tento posledný aspekt bol ohodnotený ako 7 z 10, aby sa mu priradila číselná hodnota. Akékoľvek zariadenie možno použiť na pomoc Merlinovi pri sledovaní jeho lomu, pričom je možné nastaviť stávky od 1 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Dôvodom nízkej minimálnej stávky je skutočnosť, že hráči môžu zmeniť počet výherných línií z 1 na 10.

Na výplatnú tabuľku, kde narazíme na 9 bežných symbolov rozdelených medzi päť nízkych a štyri dlaždice vysokej hodnoty. Na spodnej strane sú 10-A kartové kráľovské karty vytesané na skalách, ktoré majú hodnotu 1,5 až 2,5-násobku stávky na zásah piatich symbolov. Ďalej sú to prstene vysokej hodnoty, kotlíky, knihy a dlaždice Merlin. Keďže multiplikátory sú zavedené neskôr, hodnoty týchto symbolov sú nižšie, ako zvyknete nájsť vo vanilkových „knihách“. Výsledkom je, že získanie piatich prémií na výplatnej línii má hodnotu 10 až 250-násobku vášho vkladu – za predpokladu, že všetkých desať línií je aktívnych.

Merlin and the Ice Queen Morgana: Funkcie automatu

Stručne povedané, Merlin a ľadová kráľovná Morgana prinášajú pravidelnú hru v štýle knihy s pridaním plných kotúčových divokých multiplikátorov – v základnej hre aj bezplatných zatočeniach.

Morgana Wilds

Morgana Wilds sa objaví na akomkoľvek valci a môže pristáť na sebe. Keď pristanú nahromadené, spustia multiplikátor Morgana. Aktivuje sa náhodný multiplikátor x2, x3, x5 alebo x8, ktorý sa potom použije na všetky výhry v spúšťacom roztočení. Násobiteľ platí aj pre všetky výhry typu scatter.

Zatočenia zadarmo

Pristátie aspoň 3 symbolov rozptylu Merlin Staff udeľuje 10 bezplatných zatočení. Pred ich začiatkom sa náhodne vyberie jeden výplatný symbol, ktorý bude špeciálnym rozširujúcim symbolom počas celého trvania bonusového kola. Ak po vyhodnotení výhry môže expandujúci symbol vytvoriť výhru, rozšíri sa tak, aby pokryl všetky pozície na svojom valci. Vo svojej rozšírenej podobe tieto symboly vyplácajú všetky aktívne výherné línie a nemusia spolu susediť. Na pomoc hráčom môže rozšírená Morgana Wilds nahradiť špeciálne rozširujúce symboly na dokončenie výherných kombinácií.

Funkcia hazardu

Táto skrutka dáva hráčom šancu znásobiť svoju cenu. Cieľom je správne uhádnuť farbu alebo farbu karty lícom nadol. Správne zdvojnásobte alebo zoštvornásobte cenu, pomýlite sa, ak stratíte všetko. Hrať môžete až 5-krát alebo až do limitu 2 500 mincí.

Merlin and the Ice Queen Morgana: Verdikt slotu

Play’n GO musí byť jedným z najplodnejších výrobcov „knihy“ hier a zvyčajne to robia štýlovo. Merlin a ľadová kráľovná Morgana nie je výnimkou z pravidla, že ide o triedny čin prakticky vo všetkých ohľadoch. Vyzerá to skvele, prevedenie je na mieste a skúsenosti štúdia s vytváraním týchto druhov slotov sú zrejmé. Ako mnohé z týchto hier, ani Merlin a ľadová kráľovná Morgana štúdio pravdepodobne príliš nezdanili, pretože sa riadi štandardným plánom „knihy s novým kúskom“, ktorý Play’n GO pevne uzavrel.

Čo sa týka nových kúskov, sú dobré a pridávajú istú mieru nepredvídateľnosti k tomu, ako sa hra vyvíja. Hodnoty symbolov sú nižšie ako zvyčajne, ale nie také drastické ako niektoré hry, aby sa kompenzovali dodatočné modifikátory. V tomto prípade je booster symbol Morgana Wild. Naplňte kotúč jedným a jeho výsledný multiplikátor môže byť vzrušujúci. Neočakávaným bonusom bol aj spôsob, akým Morgana Wilds nahrádza rozširujúce sa symboly v bezplatných točeniach. Dobre, toto všetko nemusí stačiť na predefinovanie toho, čo vieme o „rezervných“ automatoch, ale stačí na to, aby výherný potenciál dosiahol 20 000-násobok stávky, oficiálne povedané.

Vzhľadom na pravidelnosť hry Play’n GO, ktorá spúšťa tieto druhy hier, má Merlin a ľadová kráľovná Morgana pocit ako obvykle. Napriek tomu bolo všetko tak dobre prezentované, že hráči, ktorí sa nenásytne zaujímajú o všetko, čo súvisí s hraním v štýle knihy, alebo ktokoľvek, kto sa len trochu zaujíma o rozširovanie kôl symbolických bonusov, by mal byť spokojný s tým, čo robí Merlin a ľadová kráľovná Morgana.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil