Miner Donkey Trouble logo stars-3.8

Hodnotenie: 3.8 / 5

Miner Donkey Trouble

 • Dátum vydania
  14.01.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.27%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x10000
 • Podporovaný OS
Miner Donkey Trouble image
Hrajte Miner Donkey Trouble zadarmo
Miner Donkey Trouble zadarmo

Miner Donkey Trouble: Prehľad slotu

Nemusíte, aby sme vám hovorili, že ťažba zlata je jednou z najľudnatejších kategórií slotov. Aby sa odlíšili od ostatných, švédsky vývojár Play’n GO vytiahol jeden z najúspešnejších trópov v komédii, aby im dodal nejakú osobnosť. Spomeňte si na Jaya a Tichého Boba, Rogana a Franca, Wildera a Pryora, Stillera a Owena alebo na šialenstvo Willa Farrella a Johna C. Reillyho. Hovoríme samozrejme o šialených trapasoch komediálneho dua. Play’n GO to posunulo ešte o krok ďalej tým, že ho urobilo interšpeciálnym, zosobnilo somára a spojilo ho so starým, ale optimistickým zlatokopom v klastrovom platenom slote s názvom Miner Donkey Trouble.

Dvojica sa nachádza hlboko pod zemou vedľa mriežky s rozmermi 5×7, na ktorej sa v každom kole vysype náklad 35 drahokamov, nugetov alebo špeciálnych symbolov. Obe postavy vyzerajú povedome. Baník, pretože jeho druh sa objavuje takmer v každom slote s baníckou tematikou, ktorý kedy bol vydaný, oblečený viac-menej v rovnakom oblečení. Predstavte si modré džínsy, overal, nákrčník, vyhrnutý okraj na kovbojskom klobúku a huňaté hasičské fúzy. Zdá sa, že na svojho partnera vzdorovito stojí na druhej strane obrazovky a vyzerá ako somár zo Shreka – s výnimkou nahnevanej verzie. Nečakajte od tohto chlapa príliš veľa vaflí.

Spustenie lovu nugetov možno vykonať na akomkoľvek zariadení, od smartfónov až po stolné počítače. Play’n GO sú majstrami formátu mriežkových slotov a súčasťou ich úspechu je navrhovanie matematických modelov, ktoré zodpovedajú funkciám. V Miner Donkey Trouble dostaneme veľmi volatilnú, hodnotenú 8 z 10, no o niečo vyváženejšiu v porovnaní s niektorými z ich iných ponúk, aby sme zaistili pekné dlhé série po sebe idúcich výhier medzi mŕtvymi/nízkymi prepadmi vzrušenia. Play’n GO robí variabilné RTP, kde predvolená hodnota v Miner Donkey Trouble je 96,27 %. Keďže RTP je možné zahodiť, pred výberom stávky od 10 p/c do 100 £/€ a pustením sa do šachty si nezabudnite skontrolovať dokumenty.

Výhry sa vyskytujú v Miner Donkey Trouble, keď je päť alebo viac zodpovedajúcich symbolov vedľa seba spojených a vytvára zhluk. Ak tak urobíte, udelí sa výplata, spustí sa kaskádový systém výhier a prispejete k funkcii ničenia osla, ako uvidíte. Pokiaľ ide o symboly, vedľa štyroch drahokamov s vysokými platmi nájdete štyri kamene s nízkou výplatou. Najväčšie skupiny platiacich klastrov pozostávajú z 18+ symbolov, ktoré majú hodnotu 10 až 250-násobku vášho vkladu pre prémiovú skupinu. Niekde by to nemohla byť banícka hra bez diamantov – tu sa jeden objavuje vo voľnej prírode. Divoké symboly nemajú žiadnu vlastnú hodnotu, ale môžu sa použiť na nahradenie akéhokoľvek bežného platobného symbolu na dokončenie zoskupenia.

Miner Donkey Trouble: Funkcie slotu

Tu sa veci stávajú zložitejšími s množstvom ďalších funkcií, ktoré dodávajú hre hĺbku. Možno je somár zmätený, pretože má dosť pokusov vysvetliť ich baníkovi? Každopádne, to, čo tu pokryjeme, sú kaskádové výhry, merač ničenia osla, funkcia Pick-axe Wild, Mega symboly a roztočenia zadarmo.

Kaskády sú štandardné. Spustia sa po každej výhre, odstraňujú výherný klaster, takže ostatné symboly môžu klesnúť do medzier, čo môže spôsobiť po sebe idúce výhry z jedného zatočenia, kým sa nezhlukujú žiadne nové výhry.

Každá výhra tiež prispieva k meraniu Donkey Destruction, ktorý označuje váš postup na ľavej strane mriežky. Zhromaždený počet spúšťa modifikátory, keď dosiahne určité úrovne:

 • 18 symbolov aktivuje Donkey Destruction 1 – zničí všetky skalné symboly na mriežke.
 • 40 symbolov aktivuje Donkey Destruction 2 – zničí všetky symboly drahokamov a kameňov na mriežke.
 • 50 symbolov aktivuje Donkey Destruction 3 – zničí všetky symboly na mriežke okrem Golden Nuggets a zaručí až 5 Golden Nuggets navyše.

Dávajte pozor na zlaté nugety, ktoré nemajú žiadnu hodnotu, takže nie sú súčasťou zhlukov. Keď sa však zlaté nugety objavia na spodnom riadku mriežky alebo sa dostanú do spodného riadku mriežky, odstránia sa, čím sa násobiteľ výhry zvýši o +1 každý. Tento násobiteľ sa vzťahuje na všetky ďalšie výhry, potom sa resetuje na začiatku každého nového plateného točenia.

Ďalším špeciálnym symbolom je Miner’s Pick-axe, ktorý tiež nemá žiadnu hodnotu a objavuje sa len ako súčasť nových symbolov v kaskáde. Po odstránení sa zhromažďujú v rámci funkcie Pick-axe Wild. Táto funkcia sa aktivuje, keď sa skončí výherná sekvencia, pridaním 4-10 divokých do mriežky na náhodných pozíciách.

Potom získame funkciu Mega Symbol, ktorá sa náhodne spustí pri nevýherných točeniach alebo po ukončení výherných sekvencií. Keď sú aktívne, mriežku prekrývajú až 2 skalné, drahokamové alebo divoké symboly vo veľkostiach 2×2, 3×3 alebo 4×4.

Nakoniec sa dostávame k roztočeniu zadarmo. Dynamitové rozptyly vstupujú do hry iba z kaskád a vybuchnú, keď sú všetky výhry uzavreté. Odpáľte 3 z nich a získajte 5 bezplatných zatočení, ktoré možno znovu spustiť maximálne 20. Akcia je tu podobná základnej hre, aj keď prichádza s výhodou násobiteľa výhry, ktorý sa medzi zatočeniami neresetuje.

Miner Donkey Trouble: Verdikt slotu

To je dosť veľa, ale Play’n GO šikovne navrhol Miner Donkey Trouble, takže ho nepreťaží ani nezapadne. V tradícii jemných mriežkových slotov sa kaskády prelínajú do funkcií a aktivujú ďalšie doplnky, čo v konečnom dôsledku vedie k zatočeniam zadarmo. Téma je pravdepodobne nadužívaná, no Play’n Go z nej vyťaží maximum prostredníctvom vysokokvalitných vizuálov, efektov a štipky humoru.

Ak ste fanúšikom mriežkových slotov vo všeobecnosti, Miner Donkey Trouble’s má takmer všetko, čo by ste mohli požiadať. Tam, kde vyhráva nad hitmi ako Reactoonz, sú odmeny. V poslednej dobe má Play’n GO vo zvyku zvyšovať maximálny potenciál na svojich automatoch a Miner Donkey Trouble je ďalším príkladom tohto trendu. Bohatstvo v tejto bani môže dosiahnuť až 10 000-násobok stávky, čo je výrazne viac ako väčšina predchádzajúcich vydaní štúdia v tejto kategórii. Avšak vďaka svojej strednej volatilite a vysokej miere zásahov sa niekedy môže zdať ako jedna z tých hier, kde sa zdá, že nikam nevediete. Bonusy sú relatívne zriedkavé a akonáhle ich spustíte, zvyčajne vám splatia niektoré straty zo základnej hry a zostanú tam, kde ste začali.

Skombinujte však všetko a získate ďalší pevný mriežkový slot od tímu Play’n GO. Nemá individualitu série Reactoonz – to urobí výber témy ťažby zlata. Zábavná hrateľnosť, fenomenálny dizajn, balík skvelých funkcií a veľký výherný potenciál z neho však robia presvedčivú možnosť.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil