Moon Princess 100 logo stars-4.3

Hodnotenie: 4.3 / 5

Moon Princess 100

 • Dátum vydania
  07.04.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x15000
 • Podporovaný OS
Moon Princess 100 image
Hrajte Moon Princess 100 zadarmo
Moon Princess 100 zadarmo

Moon Princess 100: Prehľad slotu

Moon Princess, jeden z ikonických hracích automatov Play’n GO, sa dočkal remaku s názvom Moon Princess 100. Klasická hra je jednoznačne rovnako neodolateľná pre jej tvorcu, ako aj pre hráčov, ktorí sa stále vracajú do akcie v štýle anime. Štúdio tentoraz nenavrhlo inú tému ani nič špeciálne nové, pokiaľ ide o všeobecnú hrateľnosť. Namiesto toho sa dva kľúčové prvky hry poriadne rozbehli a uhádli ste, oba súvisia s číslom 100.

Ak ste oboznámení s fungovaním Moon Princess, nebudeme to brať osobne, ak túto časť preskočíte a zamierite rovno k novým častiam, ktoré sú uvedené v sekcii funkcií. V opačnom prípade by nováčikovia vo svete Moon Princess mali vedieť, že hra je slotová reprezentácia populárneho anime žánru zábavy. Nájdete tu trio dám ako symboly na hernej mriežke 5×5, ako aj neisto plávajúce na boku obrazovky. Je to dôležité, pretože keď sa spustia určité funkcie, hráči sú odmenení podľa toho, ktorá sila princeznej je práve zobrazená.

Hra celkom dobre zostarla, má takmer rovnakú úroveň pastelových farieb a šarmu poháňaného hrdinkou, ako keď bola prvýkrát vydaná. Poškriabať to; teraz viac výkonu vďaka dvom vylepšeniam funkcií. Ani jeden z nich nemal veľký vplyv na matematiku, kde volatilita zostáva vysoká a RTP mierne klesla na 96,2 %. Keďže ide o klastrový automat, hráči musia umiestniť tri alebo viac zodpovedajúcich susedných symbolov horizontálne alebo vertikálne.

Hrateľné od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie, je načase si to privlastniť na výplatnej tabuľke, kde sa na prémiových symboloch objavia tri postavy s názvom Láska, Hviezda a Búrka, ktoré spustia výplaty 10-násobku stávky pre päť druhov. , alebo 5-násobok stávky na zmiešané princeznovské kombinácie. Ďalej sú štyri ikony súvisiace s princeznami, ktoré platia 2-3-násobok stávky na päťsymbolový rad. Než sa dostanete k odhaleniu, ešte jeden symbol je divoký mesiac, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol a platí 50-násobok vašej stávky za päť kusov.

Moon Princess 100: Funkcie automatu

Rovnako ako originál a jeho odnože, aj Moon Princess 100 má nastavený proces na odomknutie svojich jemnejších momentov. Začína sa to bežnými výhrami symbolov, ktoré sa dosiahnu, keď tri zhodné symboly pristanú v horizontálnej alebo vertikálnej línii, začínajúc na ľubovoľnej pozícii. Výherné symboly sú odstránené z mriežky, keď zasiahnu, čo umožňuje zvyšným symbolom klesnúť do medzier. Uprostred zničenej výhernej kombinácie sa potom vytvorí divoký symbol. Po každej kaskáde sa násobiteľ výhry zvýši o +1 a teraz môže dosiahnuť x100 v porovnaní s x20 originálu.

Dievčenská sila

Pri akomkoľvek nevýhernom točení sa môže náhodne spustiť funkcia Girl Power. V závislosti od toho, ktorá princezná je zobrazená vedľa mriežky, to bude:

 • Láska – mení jednu sadu symbolov v pohľade na iný typ symbolu.
 • Hviezda – 1 alebo 2 ďalšie divočiny sú pridané do mriežky.
 • Búrka – z hracej plochy sú odstránené dve sady symbolov.

Princezná Trinity

Vedľa mriežky nájdete aj merač výkonu. Výherné kombinácie zložené z 3, 4 alebo 5 symbolov princezien vypĺňajú 1, 2 alebo 3 časti metra. Keď sú zaplnené 3 sekcie, hráči vyhrajú 1 bezplatné zatočenie známe ako Princezná Trinity. Pre toto zatočenie sa násobiteľ výhier vynuluje a každá princezná používa svoj modifikátor na nevýherné zatočenia, kým neminie všetky tri. Ak sa mriežka počas tejto funkcie vymaže, udelia sa zatočenia zdarma.

Zatočenia zadarmo

Po aktivácii si hráči môžu vybrať 3 možnosti bezplatných zatočení – Love, Star alebo Storm, ktoré sú dodávané so 4, 5 alebo 8 zatočeniami zdarma. Pri každom nevýhernom točení vykonáva vybraná princezná svoju charakteristickú schopnosť. V bonusovej hre, vždy, keď je Power Meter naplnený, udeľuje 4, 3 alebo 2 točenia navyše pri hraní funkcie Love, Star alebo Storm. Tentoraz môžu hráči vyhrať až 100 bezplatných zatočení namiesto zvyčajných 20.

Moon Princess 100: Slot Verdikt

Play’n GO si vybudovalo dobrú povesť pre vytváranie hier v štýle mriežkových automatov a Moon Princess bola kľúčová pri ich ovládnutí tejto kategórie. Je to zmes kreslených anime, silných ženských hlavných úloh a bláznivej snehovej gule, ktorá sa ukázala byť presne to, čo veľa hráčov hľadalo. Bol úspešný, keď bol vydaný, a ako veľa vecí, ktoré zasiahli kritické množstvo, inšpiroval niekoľko nástupcov. Doteraz sme mali vianočnú edíciu, egyptskú a teraz verziu ‘100’. Toto nezodpovedá žiadnemu vplyvu, ktorý mala Moon Princess v priebehu rokov aj na iné štúdiá.

Ak ste hrali pôvodnú hru, všimnete si, že sa medzi touto hrou a Moon Princess 100 príliš nelíši. Rovnaká úroveň chaosu nastane, keď zasiahnu dlhé reakcie víťazov, ktoré nakoniec povedú k princeznej Trinity, a ak budete mať dostatok šťastia na vyčistenie hracej plochy, potom je čas na výber bezplatných zatočení. Cesta je oveľa štruktúrovanejšia ako len pristátie troch rozptylov, ale je to výzva, ktorú mnohí hráči radi prijali a čerpali z nej zábavu. Rozdiel je teraz v tom, že Moon Princess 100 má extra poddajnosť ako jeho predchodca, takže z neho možno čerpať ešte viac. Dynamika nie je ovplyvnená, ale väčší násobiteľ výhier a extra točenia zdarma zvýšili výherné schopnosti Moon Princess 100 z 5 000-násobku v porovnaní s predchádzajúcim na súčasnú hodnotu 15 000-násobku stávky.

Ak je Moon Princess 100 možnosťou, potom má zmysel vybrať si túto pred prvou. Väčšinu času pravdepodobne nebudete schopní rozlíšiť tieto dve veci od seba, až na to, že teraz má 100 väčší manévrovací priestor, čo znamená, že hráči majú šancu ju presadiť tvrdšie ako predtým.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil