Moon Princess Christmas Kingdom logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Moon Princess: Christmas Kingdom

 • Dátum vydania
  02.12.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x15000
 • Podporovaný OS
Moon Princess Christmas Kingdom image
Hrajte Moon Princess: Christmas Kingdom zadarmo
Moon Princess Christmas Kingdom zadarmo

Moon Princess Christmas Kingdom: Prehľad slotu

Ak ste nezachytili reláciu Kto si myslíte, že ste, je to séria, ktorá v každej epizóde prináša inú celebritu, aby sledovala ich rodinnú históriu. Ako už názov napovedá, môže byť celkom zaujímavé zistiť, s kým je príslušná celebrita príbuzná. Rodokmeň obyčajných ľudí nie je o nič menej zaujímavý, pretože každý zdieľa krv s najrôznejšími farebnými postavami minulosti. Rovnaký koncept pôvodu môže niekedy platiť vo svete automatov so zaujímavými výsledkami. Spomínaná hra začala ikonickou Moon Princess od Play’n GO, rozvetvená v Sisters of the Sun a vrátila sa do Moon Princess Christmas Kingdom.

V praxi Moon Princess Christmas Kingdom kombinuje tému Sailor Moon z Moon Princess s mechanikou, funkciami a štatistikami Sisters of the Sun. Vďaka tomu je Moon Princess Christmas Kingdom 5×5, klastrový platobný mriežkový slot so serióznym zoznamom funkcií, ktoré rozširujú výplaty a vzrušenia. Vizuálne sú si všetky tri sloty podobné, no tento má zjavne silnejšie vianočné sklony. Aby sme sa dostali do sezónnej nálady, Play’n GO zahalilo hru do snehu, hradov, borovíc a samozrejme troch dám, ktoré sa vznášajú vedľa hernej plochy a v určitých momentoch naťahujú na hraciu plochu modifikátory. Existuje viac vianočných automatov, ale chápete to a Moon Princess Christmas Kingdom ponúka jedinečný vianočný zážitok.

Štatisticky nič neoddeľuje Vianočné kráľovstvo Moon Princess od Sisters of the Sun. Obe hry majú premenlivé hodnoty RTP s predvolenou hodnotou 96,2 % a vysoko volatilný matematický model, ktorý bol ohodnotený 8 z 10. Potenciál, prinajmenšom na papieri, je oveľa pôsobivejší, než mala pôvodná Moon Princess, pričom jej výhra pravdepodobnosť výskytu je približne 1 ku 100 miliónom. Ak chcete ochutnať dovolenku inšpirovanú anime, môžete použiť akékoľvek zariadenie, kde sa stávky pohybujú od 20 p/c do 100 £/€.

Výhry sa dosahujú, keď tri alebo viac zhodných symbolov pristane v rade, horizontálne alebo vertikálne, počnúc kdekoľvek na hracej ploche. Výherné symboly sa potom odstránia a zvyšné zobrazené symboly sa rozbaľujú, aby sa potenciálne vytvorili nové výhry. Keď sa odstráni výherná kombinácia troch symbolov, na prázdnu strednú pozíciu sa umiestni divoký symbol. Divoké symboly nahrádzajú ktorýkoľvek z výplatných symbolov, ktorých je sedem. Zdola nahor nájdeme štyri vianočné ozdoby a tri princezné. Princezné majú hodnotu 10-násobku stávky na kombináciu piatich symbolov alebo 5-násobku stávky na kombináciu piatich zmiešaných princezien.

Moon Princess Christmas Kingdom: Funkcie automatu

Moon Princess Christmas Kingdom prichádza s množstvom funkcií, v skutočnosti používa tie isté doplnky, ktoré sa objavili v Sisters of the Sun, a navyše novú s názvom „What, the Fox“.

Násobiteľ výhier

Pri každom točení je 5 náhodných pozícií mriežky označených imelo. Ak dôjde k výhre nad imelo, násobiteľ výhry sa zvýši o +1. V základnej hre sa násobiteľ výhry medzi zatočeniami vynuluje, ale pri zatočení zadarmo sa neresetuje.

Dievčenská sila

Náhodne sa pri akomkoľvek nevýhernom točení môže spustiť funkcia Girl Power. Sú tri a spustený modifikátor závisí od toho, ktorá princezná sa práve vznáša na obrazovke. Toto sú:

 • Láska – prevádza sadu symbolov na iný typ symbolu.
 • Hviezda – pridá 1 alebo 2 divoké symboly do mriežky.
 • Storm – odstráni 2 sady symbolov z herného panelu.

Funkcia Trinity

Táto funkcia sa spustí, keď zasiahne jediný symbol scatter líšku, čím získate 1 bezplatné herné kolo. Rozptyl sa objaví buď pri prvom roztočení, alebo prostredníctvom mechaniky What, Fox, kde sa rozptyl náhodne pridá kdekoľvek po skončení roztočenia.

Keď je aktivovaná Trinity, násobiteľ výhier sa resetuje a ak pád symbolu neprinesie výhru, spustí sa modifikátor Girl Power, kým neprídu na rade všetky tri. Ešte dôležitejšie je, že vyčistenie mriežky od symbolov počas funkcie Trinity spustí točenia zdarma. Navyše, ak hráči vyčistia mriežku pri bežnom točení, odmenou za to je 50-násobok stávky.

Zatočenia zadarmo

Po aktivácii si hráči môžu vybrať jednu z troch možností bezplatných zatočení – Love, Star alebo Storm Free Spins udelia 4, 5 alebo 8 úvodných zatočení. Počas bezplatných zatočení sa počet umiestnení imela zvýši z 5 na 10 a vybraný modifikátor Girl Power sa spustí pri každom nevýhernom zatočení. Majte na pamäti, že Trinity sa odtiaľto nemôže spúšťať, ale zatočenia zadarmo možno spustiť znova. Keď zasiahne jeden symbol scatter, udeľujú sa 4, 3 alebo 2 bezplatné zatočenia v bonusovom kole Love, Star alebo Storm. Celkový počet bezplatných zatočení je obmedzený na 150.

Moon Princess Christmas Kingdom: Slot Verdikt

Play’n GO viedlo hráčov nezvyčajným postupom k dosiahnutiu tohto bodu. To, čo začalo Moon Princess, sa premenilo na Sisters of the Sun, ktoré bolo potom naklonované a vrátilo estetiku Moon Princess pri výrobe tohto vianočného vydania. Čo sa týka hracích automatov s vianočnou tematikou, Moon Princess Christmas Kingdom nie je najtradičnejší, no nie je bez zdravej miery charizmy, ktorú do značnej miery dodávajú jej popredné dámy, a nie je na škodu, že funkcie sú dosť prekliate. tiež.

Dokonca aj hráči, ktorí vynechali pôvodnú Moon Princess, si pravdepodobne uvedomujú, aká je hrateľná. Prekypovalo osobnosťou a črtami ako pančucha prešpikovaná drobnosťami a ani výhry neboli zlé. Sisters of the Sun vzali originál, zvýšili potenciál a vylepšili funkcie, aby zvýšili podiel rizika na odmeňovanie. Do značnej miery sa to podarilo iba tým, že bolo možné spustiť bezplatné zatočenia z funkcie Sesterstvo, alebo ako sa to tu nazýva – Trinity. Táto zmena znamenala, že ak sa v úvodnom točení nedosiahne rozptyl, vedeli ste, že sa nedostanete do bonusového kola. Moon Princess Christmas Kingdom to napravuje poskytnutím náznaku možnosti pomocou mechaniky „Čo, líška“. Prirodzene, ‘Čo, líška’ nebude zasahovať často, ale jeho zahrnutie pomáha podporovať pozitívnejší prístup. Okrem tohto kúsku a vzhľadu, doslova, všetko ostatné zostalo rovnaké ako Sisters of the Sun, vrátane maximálnej výhry, ktorá dosahuje 15 000-násobok stávky.

Ako mnoho z týchto vianočných klonov, ani na stavbu Moon Princess Christmas Kingdom nebolo pravdepodobne potrebné veľké množstvo úsilia. Nové časti sú však vítanými doplnkami; a hra je rovnako hrateľná ako ktorýkoľvek iný automat inšpirovaný Moon Princess alebo Moon Princess, takže je ťažké vymyslieť veľa dôvodov, prečo by to hráči nespustili, ak chcú nejakú vianočnú akciu na mriežkovom automate.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil