New Year Riches logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

New Year Riches

 • Dátum vydania
  26.11.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.48%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
New Year Riches image
Hrajte New Year Riches zadarmo
New Year Riches zadarmo

New Year Riches: Prehľad slotov

Pred spustením New Year Riches od vývojára Play’n GO sa uistite, že máte nastavené rozlíšenie alebo dve. Nezáleží na tom, či sa ich budete držať, kto áno? Ako sa hovorí, dôležitá je myšlienka. Aj keď sa tiež hovorí, že cesta do záhuby je vydláždená dobrými úmyslami. Čokoľvek, pravdepodobne príliš premýšľame o tom, čo má byť bezstarostným obdobím roka, keď sa celá planéta stretne, aby oslávila prelom nového roka. Play’n GO stiahlo širokú zmes ikonických pamiatok z celého sveta a zmiešalo ich s kolom bezplatných zatočení, ktoré využíva progresívny multiplikátor.

Celkovo je New Year Riches pomerne jednoduchá hra, ktorá začína 5×3 a 20 výhernými líniami, navrhnutá v štýle Art Deco z 20. rokov 20. storočia. Kotúče sú priehľadné, takže vidíme nočné mesto z vtáčej perspektívy, jeho svetlá sa tiahnu do diaľky, zrkadlené na nebesiach v mori hviezd. Deje sa tu niečo, čo veľmi napodobňuje prírodu, či je to zámerné alebo nie, je ťažké povedať. Rovnako ako mesto. Mohlo by to byť naozaj kdekoľvek, aj keď vám to dáva pocit, že sa pozeráte z okna na rušný život pod nimi z reštaurácie s barom v New Yorku.

Matematický model, ktorý sa dá hrať od 20 p/c do 100 £/€ za zatočenie na akomkoľvek zariadení, je vyladený oproti tomu, na čo sme zvyknutí u týchto ľudí, kde volatilita bola hodnotená 6 z 10, čiže stredná. Na druhej strane, RTP je vyššie ako normálne z Play’n GO, s úctyhodným číslom 96,48 %. Ako vždy je to predvolené nastavenie, takže sa vždy oplatí skontrolovať ten, ktorý hráte, pretože RTP môže byť posunuté výrazne nižšie.

Ako sme už povedali, New Year Riches je nekomplikovaná hra, takže výhry nastanú, keď tri až päť zodpovedajúcich symbolov pristane vedľa výhernej línie. Deväť symbolov tvorí bežné výplaty, štyri nízke, päť vysoké. Nízke platy sú celkom šikovné. Play’n GO navrhol ručné balóniky v tvare štyroch kariet – srdca, piky, diamantu a palice. Prémie sú miesto, kde získame všetko kozmopolitné. Nájdete tu Taj Mahal, japonský chrám, Big Ben a Sochu slobody. Ak dostanete päť z týchto symbolov na líniu, získate výhru vo výške 10 až 50-násobku vašej stávky. Hráči, ktorí majú radi zvláštne prepitné na oslavu Nového roka, ocenia divoký symbol zobrazujúci fľašu pohárov a flautu. Divoké symboly nahrádzajú akýkoľvek bežný výplatný symbol, aby ste dosiahli výhru, a samotné majú hodnotu až 250-násobku stávky na päť.

New Year Riches: Funkcie slotu

New Year Riches si vystačí len s jednou funkciou, ktorá môže znieť trochu lakomo, ale je celkom dobrá. Čo potrebujete, aby ste získali prístup, je symbol polnočných hodín, ktorým je rozptyl – 3 rozptyly na valcoch spúšťajú funkciu novoročných bezplatných zatočení, ktoré sa začínajú s 10 zatočeniami zadarmo.

Kolo začína násobiteľom výhier x2, ktorý sa zvyšuje o +2 pri každom nasledujúcom zatočení, pričom pri desiatom kole dosiahne x20. Kolo sa môže predĺžiť, ak pristane viac rozptylov, pričom 1, 2 alebo 3 naraz pridelia 2, 4 alebo 6 zatočení zadarmo navyše.

New Year Riches: Slot Verdikt

To bola jedna z najkratších častí, ktoré sme na chvíľu napísali. Novoročné bohatstvo by mohlo byť práve odpoveďou pre hráčov, ktorí si chcú oddýchnuť od všetkých veľkých valcov, obrovských výhier a výstrelkov s množstvom funkcií. Len s jedným navyše je novoročné bohatstvo samou definíciou priameho hrania. Je to celkom kontrast k skutočným oslavám Nového roka, kde návštevníci večierkov preslávili rozpočet v snahe vytiahnuť všetky zastávky a zažiť masívnu noc. Hráči budú buď po celej nekomplikovanej základnej hre, alebo sa budú nudiť k slzám pri čakaní na zatočenie zadarmo. Keď to urobia, je to ako konečne prasknúť korok, aby sa noc rozbehla.

Nepotrebujete nikoho, aby vám povedal, že Novoročné bohatstvo je o bonusovej hre. Podobne ako Win Spins, ktoré sa nachádzajú v automatoch ako Pimped, Blinged a That’s Rich, je zaručený progresívny multiplikátor skutočne lákavou vyhliadkou. Vedieť, že v poslednom točení získate x20, nehovoriac o pevných multiplikátoroch v predchádzajúcich točeniach, je vzrušujúci pocit. Samozrejme, to neznamená, že s týmito multiplikátormi sú zaručené obrovské výhry, ale nikdy neviete, čo sa stane. Teoreticky by potenciál mohol byť vyšší, ale Play’n GO narazil na 5 000-násobný výherný limit, aby zabránil New Year Riches skutočne duševne.

Pre vydanie Play’n GO nie je New Year Riches ich najlepšie vyzerajúci, ani najzaujímavejší slot. Ak však chcete vidieť štyri kúty zemegule (so zdravou dávkou predstavivosti) a zároveň točíte niečo, čo by v Novom roku zazvonilo, čo nie je príliš volatilné, Novoročné bohatstvo môže byť dobrou voľbou.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil