Nyjah Huston Skate for Gold logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Nyjah Huston: Skate for Gold

 • Dátum vydania
  02.07.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Nyjah Huston Skate for Gold image
Hrajte Nyjah Huston Skate for Gold zadarmo
Nyjah Huston Skate for Gold zadarmo

Nyjah Huston: Skate for Gold: Prehľad

Vaša prvá reakcia na Nyjah Huston – Skate for Gold môže byť ‘Nyjah kto?’. Ak nesledujete skateboarding, je ľahké nevedieť, že Nyjah Huston vyhral viac prize money ako takmer každý iný profesionálny skater na planéte. Akoby všetky tie peniaze nestačili, teraz uzavrel dohodu so švédskymi workoholikmi Play’n GO na značkový automat využívajúci jeho meno a obrázky. Nyjah Huston – Skate for Gold nepoužíva len svoje meno, ale animovaný Nyjah’s sa objavuje všade a spája sa s celým radom funkcií.

Nyjah pochádza z južnej Kalifornie, kde sa hra odohráva. 5-valcový herný priestor s 10 výhernými líniami je ohraničený slnečnými obrázkami možného skateparku Venice Beach alebo niekde podobného na konci horúceho letného dňa. Zasnený západ slnka v LA rozžiari pravú stranu obrazovky, zatiaľ čo z vašich reproduktorov bude hrať pop-punková skate melódia. V niektorých smeroch jednoduché, aj keď stále príjemné prostredie, v ktorom sa dá korčuľovať alebo roztáčať kotúče.

Z matematického hľadiska nie je Nyjah ani zďaleka najstrašnejším momentom Play’n GO. Volatilita bola ohodnotená 4 z 10, vďaka čomu je podľa štandardov Play’n GO skôr krotká. Ďalšie štatistiky sú známejšie, napríklad predvolená RTP 96,2% a solídny potenciál. Ako vždy, RTP môže byť nastavené nižšie, ak sa tak operátor rozhodne, takže si pred spustením skontrolujte dokumentáciu hry. Hráči sa prihlásia nastavením stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie.

Ak ste boli ‘core späť v deň, možno ste žili podľa ‘Skate or Die’ krédo. Názov Skate for Gold nie je úplne rovnaký, ale hra má nádych starej školy fluorescencie prostredníctvom symbolov v štýle graffiti. Na prvý pohľad môžu vyzerať ako kráľovské karty, ale nie, písmená S, K, A, T, E tvoria nízke platy. Ďalej nasledujú výšky, ktoré pozostávajú z piatich symbolov Nyjah – štyroch trikových symbolov a výstrelu tváre. Úder do tváre je najcennejší, keďže 5 na rade je spolu 25-násobné víťazstvo.

Nyjah Huston: Skate for Gold: Vlastnosti

Prinútiť Nyjaha, aby urobil svoju vec, je kľúčom k mnohým herným funkciám, ako sú Combo Meter Tricks, Wildboard Respins a roztočenia zadarmo SKATE. Pri akomkoľvek roztočení základnej hry sa Combo Meter môže stať aktívnym. Tento meter sa zobrazuje nad valcami a zobrazuje trik. Ak sa príslušný trikový symbol objaví kdekoľvek na valcoch, spustí sa Wildboard Respin.

Počas Wildboard Respin sa pridajú dve divočiny plus jedna rozšírená divočina (ktorá pokrýva celý kotúč), aby pomohla zasiahnuť jedného alebo dvoch víťazov. Je možné, aby sa rozšírená divočina zmenila na špeciálny Golden Wildboard, ktorý prináša do hry multiplikátor x2, x3, x5 alebo x10. Divoké symboly môžu nahradiť akékoľvek iné symboly okrem zlatých symbolov SKATE. Tiež rad 5 divokých má hodnotu 40-násobku vášho vkladu.

Nakoniec je kolo točenia zadarmo. Rovnako ako štandardné symboly S, K, A, T, E sú zlaté verzie. Ak zlaté verzie vykúzlia S-K-A-T-E na všetkých piatich valcoch, udelí sa 12 bezplatných zatočení. Vo voľných točeniach je kombinovaný meter aktívny pri každom jednom točení a zobrazuje tri triky. Cieľom je umiestniť príslušné trikové symboly v poradí zľava doprava na ľubovoľnom valci a na ľubovoľnej pozícii. Keď sa tak stane, spustí sa Wildboard Respin a udelia sa 2 točenia zdarma navyše. Aktuálna sada trikov sa potom resetuje novou dávkou.

Je možné spustiť zatočenia zadarmo SKATE a opätovné zatočenie s divokou tabuľou pri rovnakom zatočení. V tomto prípade hrá Wildboard Respin ako prvé pred prechodom na voľné točenie

Nyjah Huston: Skate for Gold: Verdikt

Vždy existuje nebezpečenstvo, keď spoločnosti používajú predmet, ako je skateboarding. Možno nie až tak v dnešnej dobe, keď sa zdá, že všetko bolo korporatizované a nič nie je sväté – ale v minulosti ešte viac. Rizikom je robiť niečo, čo zaváňa speňažením zábavy, ktorá by pre mnohých mala zostať čistá. Samozrejme, „čistý“ je mimoriadne subjektívne slovo.

Je teda Nyjah Huston – Skate for Gold cynickým zhrabnutím peňazí v zasadacej miestnosti v oblekoch, ktoré sa príliš snažia byť trendy, alebo je to všetko len neškodná zábava? Nuž, necháme rozhodnúť vás. Zatiaľ sa držme posudzovania Nyjah podľa jeho zásluh na automate a toho, či je to dobrá hra alebo nie.

Isté momenty sú, no Nyjah zo seba korporátnu špinu úplne nestrasie. Hra tiež trpí Play’n GO-itis. To je miesto, kde by kompetentný, nadpriemerný slot mohol byť vynikajúci, ak by sa do neho nalialo viac času, vášne alebo lásky. Možno, že Nyjah Huston-Skate for Gold dostal úplné spracovanie, ale je ťažké si to predstaviť, vzhľadom na to, ako často Play’n GO vydáva sloty.

Samozrejme, vysoká frekvencia sa automaticky nerovná nízkej kvalite a nejakým spôsobom sa čarodejníkom z Play’n GO darí neustále produkovať solídne hry. Ale projekt ako Nyjah Huston mohol byť celý čas v rukách skate fanatika. V prípade automatu s tematikou akčného športu je však Nyjah Huston na vrchole v priamom porovnaní s automatom Nitro Circus od Yggdrasil Gaming, aj keď nie tak odvážny v jeho prevedení.

Ako sa veci majú, Play’n GO vytlačilo ďalší hrateľný automat so slušnými funkciami a potenciálom. Je nepravdepodobné, že by Nyjah Huston oslovil „základných hráčov“, pretože je oveľa menej volatilný, ako zvyknú byť ich sloty. Vďaka tomu je to jeden pre fanatikov skate/Nyjah, alebo tých, ktorí možno hrajú v metaforických chráničoch kolien.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil