Ocean’s Treasure logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Ocean’s Treasure

 • Dátum vydania
  24.02.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  95.99%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
Ocean’s Treasure image
Hrajte Ocean’s Treasure zadarmo
Ocean’s Treasure zadarmo

Sústreďte sa na Hru

NetEnt vás pozýva, aby ste sa ponorili do nového dobrodružstva a mali šancu nájsť skrytý poklad oceánu. Tento nový 5-valcový a 3-riadkový prírastok do našej zbierky video automatov sa môže pochváliť množstvom úžasných funkcií Stacked Wilds, Free Spins so zvyšujúcim sa násobiteľom úrovní a nádhernou grafikou inšpirovanou Atlantídou. The Ocean’s Treasure je pochovaný hlboko pod vodou a stráži ho zlovestný Kraken. Aby ste sa k nemu dostali, musíte nazbierať 3 symboly Scatter a zadať 5-úrovňové Free Spins. S každým divokým, ktorý sa objaví na valcoch, ste odmenení ďalšími zatočeniami a postupujete hlbšie do oceánu, odomykáte nové úrovne a zvyšujete násobiteľ úrovní až na x12. Veľkorysá odmena od Krakena čaká na dobrodruhov, ktorým sa podarí dosiahnuť úroveň 5, keď získajú bonusovú výhru 1 500 mincí. S maximálnym počtom možných dodatočných zatočení zadarmo, ktoré dosahujú neuveriteľných 102, je Ocean’s Treasure dynamickou hrou, ktorá určite pritiahne hráčov s chuťou riskovať a automaty s vysokou volatilitou!

Pravidlá hry

Operátori hráčov a kasín môžu nastaviť nasledujúce herné limity: Stávky a prehry na reláciu, deň, týždeň alebo mesiac. Zablokujte všetky hry na určený čas. Obmedzte dĺžku prehrávania relácie v minútach. Hranie naostro je obmedzené prostriedkami na hráčskom účte (t. j. nemožno hrať o kredit).

Môžete hrať 15 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl (prípadne kliknite na tlačidlo AUTO).

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Výhry zo stávkových línií sa vyplácajú postupne od valca úplne vľavo k valcu vpravo. Vypláca sa len najvyššia výhra na aktívnu stávkovú líniu z oboch spôsobov.

Stávkové limity

Ocean’s Treasure je dynamická hra, ktorá určite pritiahne hráčov s chuťou riskovať a automaty s vysokou volatilitou! Predvolená minimálna a maximálna stávka je 0,15 €/300. Minimálna hodnota bezplatného kola je 0,01 €. Existuje široká škála stávkových limitov, ktoré vyhovujú všetkým typom hráčov. Priemerná návratnosť hráčovi je 95,99%. Priemerná frekvencia zásahov je 26,62 %.

Vlastnosti

Wild & Stacked Wild

Bežný symbol Wild sa objavuje v hlavnej hre a vo Free Spins, zatiaľ čo symbol Stacked Wild sa objavuje iba v hlavnej hre.

Zatočenia zadarmo

3 symboly Scatter, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch 1, 3 a 5 v hlavnej hre, aktivujú 10 bezplatných zatočení. Vo Free Spins je 5 úrovní, každá má svoj vlastný násobiteľ úrovní a všetky výhry stávkových línií sa násobia násobiteľom úrovne. Zatočenia zadarmo začínajú úrovňou 1 a násobiteľom úrovne x3. Zakaždým, keď sa kdekoľvek na valcoch počas Free Spins objaví jeden alebo viacero Wild symbolov, udelia sa 2 ďalšie Free Spins a Level Meter sa naplní z polovice. Keď sa Merač úrovní zaplní, odomkne sa ďalšia úroveň, kým hráč nedosiahne úroveň 5. Postup na úroveň 5 je odmenený bonusovou výhrou 1 500 mincí. Maximálny počet zatočení zadarmo je 102.

Grafika

Po hraní tohto automatu sa budete chcieť venovať potápaniu! Je to magické podmorské dobrodružstvo doplnené o desivé morské monštrum… Kraken! Kraken sa objaví v poslednej úrovni zatočení zadarmo a udeľuje výhru v minciach… takže nie je vôbec zlý. Naši digitálni umelci sa pri vytváraní fascinujúceho vodného sveta, do ktorého sa táto hra odohráva, skutočne prekonali. Začínate v meste inšpirovanom Atlantídou, ale ako postupujete do bezplatných zatočení, posúvate sa po vode a skúmate priestor okolo seba. Byť pod vodou je vždy pohlcujúci zážitok… ale nikdy to nie je také zábavné ako toto!

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil