Octopus Treasure logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Octopus Treasure

 • Dátum vydania
  10.09.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.25%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Octopus Treasure image
Hrajte Octopus Treasure zadarmo
Octopus Treasure zadarmo

Octopus Treasure: Prehľad

Už je to nejaký čas, čo sa Play’n GO ponoril pod vlny, posledný bol možno Sea Hunter, relatívne jednoduchá záležitosť 3×3, ktorá voľne zdieľa niektoré z rovnakých funkcií ako Octopus Treasure. Namiesto kanónov hráči pomocou kľúčov odomykajú truhlice s pokladmi a dostávajú pomoc od obrovského hlavonožca.

Počas hry máte stále na mysli veľké zviera. Sedí, pohupuje sa preč, za priehľadnou 5-valcovou mriežkou s 20 výhernými líniami a občas si obtočí chápadlo alebo dve, aby sa mohol vmiešať do hry. Na obrazovke je veľa vecí, ktoré sa dajú zaujať. Octopus Treasure spočiatku vyzerá ako výnimočne preplnená časť koralového útesu plná podivnej flóry a morského života – alebo ako Great Pacific Garbage Patch. Vyberte si; v oboch smeroch je to dosť neprehľadné. Zavŕšenie odysey je rovnako tajomná sprievodná skladba. Celkovo je vzhľad v poriadku, robí svoju prácu, ale nie je úplne najlepší od Play’n GO.

Pokiaľ ide o matematický model, hráči by mali očakávať rovnaké spoľahlivé štatistiky, ktoré zvyčajne sprevádzajú sloty Play’n GO. Na prvom mieste je RTP, meria 96,25 % pri predvolenom nastavení. Uvedomte si, že údaj môže byť znížený v závislosti od nastavení jednotlivých operátorov, takže je na čo si dávať pozor. Volatilita je stredná, zatiaľ čo potenciál je štandardná hodnota Play’n GO. Počas testovania nebola k dispozícii žiadna oficiálna miera úspešnosti (ako to u tohto poskytovateľa nikdy nie je), ale výhry sa objavovali na rozumnom základe, poprekladané štyrmi modifikátormi v hre, ktoré veľa času nepriniesli.

Octopus Treasure možno klasifikovať ako celkom priame hry, ktoré ponúkajú stávky od 20 p/c do 100 £/€. Výplatnú tabuľku tvorí osem bežných symbolov rozdelených do skupín s nízkou a vysokou mzdou. Nízke platy pozostávajú z farieb kariet (piky, diamanty, palice, srdce), zatiaľ čo vysoké platy sú hrnce, mince, džbán a symbol koruny. Hodnoty nie sú úžasné, napríklad rad piatich prémií má hodnotu od 2 do 3,5 násobku vkladu. Dostanete o niečo lepšie výnosy 5-násobku stávky, keď sa zoradí päť divokých. Divočina pokrytá koralmi tiež nahrádza všetky symboly okrem scatter.

Octopus Treasure: Vlastnosti

Na dne oceánu sa na jednom mieste nachádzajú bohaté veci – truhlice s pokladmi. Rovnaká myšlienka platí aj pre Octopus Treasure, kde sa funkcie točia okolo zbierania kľúčov na odomknutie truhlíc vo všetkých fázach hry.

Pri akomkoľvek roztočení sa na treťom valci môže objaviť symbol kľúča. Keď sa tak stane, chobotnica sa natiahne, chytí ju a odomkne truhlicu, ktorá sedí na valcoch. Keď sa truhlica otvorí, udelí jeden zo 4 modifikátorov kotúča:

 • Divoké mince – hromada mincí pláva na spodok obrazovky, kde si hráči vyberú tri. Každá minca odhaľuje symbol a všetky výskyty týchto symbolov na valcoch sú divoké.
 • Hromada zlata – Chobotnica vylepšuje náhodné symboly, aby vám pomohla vyhrať viac.
 • Chytanie pokladu – Symboly zbiera chobotnica, ktorá za ne okamžite platí ceny.
 • Divoké kotúče – hráči si vyberú bank, aby premenili celý kotúč na naskladaný divoký. S touto funkciou môže byť možné získať viac ako jeden výber.
 • Ako extra sladidlo, po ktorejkoľvek funkcii existuje šanca, že sa na akúkoľvek výhru použije multiplikátor. Môže to byť hodnota x2, x3, x5 alebo x10.

Hra dosiahne najvyšší stupeň, keď na valcoch 1, 3 a 5 pristanú 3 rozptýlené perly, čím sa aktivujú opätovné otočenia kľúčov. Počas tejto funkcie sa na valcoch zobrazujú iba kľúčové symboly. Nestoja za nič, ale namiesto toho sa zbierajú. Počet vyzbieraných kľúčov sa premieta do počtu ocenených roztočení pokladu, od minimálne 5 po maximálne 10.

Počas zatočení pokladov každé zatočenie hrá jednu zo štyroch bonusových funkcií uvedených vyššie. Vždy, keď pristane symbol kľúča, pridá sa k zostávajúcej sume navyše rotácia. Pozitívne je, že počet zatočení pokladov nie je obmedzený.

Octopus Treasure: Verdikt

Je to tak trochu, ako keby Play’n GO zavolalo práve toto. Octopus Treasure je skutočne štandardný materiál, z ktorého by ste sa mali len tak nadchnúť. Rovnako ako rybárčenie, aj dobrá hra potrebuje háčik, ktorý vás navinie, a Play’n GO ho buď zabudlo použiť, alebo sa mu nepodarilo navnadiť. Hra sa krúti okolo, robí svoje, ale nie je toho veľa, čo by vás prinútilo držať sa počas jazdy. Vieme, že Play’n GO má nabitý plán vydaní, ktoré môžu byť dobré alebo zlé. Dobre, v tom, že keď sa dosť blata vyvesí, nakoniec sa niečo prilepí. Zlé, pretože nevyhnutne skončíte vytvorením niekoľkých slotov.

Okrem všeobecného nedostatku vzrušenia je tu niekoľko drobností, ktoré ešte viac zhoršujú zážitok. Animácie základných hier vám môžu zabrať trochu času a keď povedú k nepatrnému víťazstvu, môžu byť frustrujúce. Nehovoriac o tom, že trvá dlhšie, kým sa roztočenia zadarmo objavia, ako sa zdá. Akonáhle spustíte zatočenia pokladov, musíte sa s nimi vysporiadať pri každom roztočení. Samozrejme, mohlo by to vyjsť, možno vám hra príde veľkorysá a rozdelí náhodný x10 multiplikátor pre vaše problémy. Majte na pamäti, že sa tu hrá o 5 000-násobok vášho vkladu, rovnako ako v mnohých iných tituloch Play’n GO.

Nechápte predstavu, že Octopus Treasure je hrozná hra. Nie je to jeden z najlepších momentov Play’n GO. A kto vie? Octo-fili alebo fanatici do Krakena, ktorí hľadajú chápadlový hit, by sa mohli dobre roztočiť s ďalšou morskou vodou.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil