Odin Protector of the Realms logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Odin: Protector of the Realms

 • Dátum vydania
  29.07.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 7x4-5-6-7-6-5-4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Odin Protector of the Realms image
Hrajte Odin: Protector of the Realms zadarmo
Odin Protector of the Realms zadarmo

Odin: Protector of Realms: Prehľad slotov

V čase písania tohto článku bola jednou z najpopulárnejších neanglicky hovoriacich sérií na Netflixe nórska šou Ragnarok, napriek tomu, že vo svojej domovine nebola tak vrúcne prijatá. Dokonca aj teraz, v dnešnej dobe, je ťažké sledovať takéto relácie a necítiť hlboké vzrušenie v súvislosti so severskou mytológiou. Kto by nechcel ukovať Mjolnir ako Magne a privolať blesky, aby poslali obrov? Každopádne, na vrchole nórskeho panteónu bol Odin, jeden z najvýznamnejších bohov v severnej Európe a kotúče mu nie sú cudzie.

No, veľký muž je späť v Odin: Protector of Realms, ale nezdobí kotúče ako také. Namiesto toho vývojár Play’n GO oprášil veľa funkcií a mechaník z predchádzajúceho mriežkového slotu s názvom Honey Rush a potom mu dal germánske pretvorenie. Odin: Protector of Realms však v žiadnom prípade nie je úplným klonom, Play’n GO si pohral s matematickým modelom a pridal niekoľko nových modifikátorov na okorenenie hry.

Play’n GO určite nie sú prváci v mytológii, dokonca ani prváci od Odina. Tím ako taký skutočne vie, ako využiť predmet a podať ho veľmi atraktívnym spôsobom. Odin: Protector of Realms je jednou z takýchto hier, kde nezvyčajne tvarovaná mriežka vyzerá, ako keby sa nachádzala vo Valhalle, zatiaľ čo v pozadí sa mihota galaxia a na oboch stranách obrazovky stoja na stráži svalnaté kamenné sochy. Nechýba ani Odin; stojí vpravo a čaká, kým ho nevyzvú, aby sa ponoril do akcie.

Ak sa teraz sústredíme na mriežku, je usporiadaná v konfigurácii 4-5-6-7-6-5-4, pričom pri každom novom roztočení sa objaví 37 symbolov. Cieľom je spojiť 5 alebo viac zodpovedajúcich symbolov a vytvoriť tak výherný zhluk a výplatu mincí. Na tento účel je vhodné akékoľvek zariadenie a je možné nastaviť stávky od 20 p/c do 100 £/€. Matematicky sú medzi Odin: Protector of Realms a Honey Rush jasné odchýlky. Jednou je volatilita, ktorá bola znížená na stredné nastavenie 6 z 10, takže už nie je taká výbušná ako predtým. Potenciál tiež klesol, hoci nie príliš znepokojujúcim spôsobom, zatiaľ čo predvolená RTP je tiež mierne nižšia na 96,2%.

Prejdite na výplatnú tabuľku, kde bolo použitých 8 štandardných ikon žánru, počnúc 4 runami ako dlaždicami nižšej hodnoty. Ďalej sú to prémiové symboly, kde sa objavujú rohy, štíty, meče a kladivá, ktoré produkujú hodnoty monštier 250 až 5 000-násobok stávky, ak zasiahne celý zhluk 37 symbolov. Zlatá čepeľ zaberá miesto divočiny a pristáva kdekoľvek, aby nahradila všetky platiace symboly.

Odin: Protector of Realms: Funkcie slotu

Play’n GO sa držal svojho úspešného vzorca zasiahnutia po sebe idúcich výhier prostredníctvom kaskádovej funkcie na naplnenie merača prsteňa, aby sa spustili funkcie Forged Ring. Okrem toho existujú tri náhodné modifikátory Odinovej schopnosti.

Keď je 5 alebo viac zodpovedajúcich symbolov spojených vedľa seba, tvoria výherný zhluk, ktorý je odstránený z mriežky. Nové symboly padajú do medzier a môžu vytvárať ďalšie zhluky v procese, ktorý sa opakuje, kým sa neobjavia žiadne nové výhry.

Všetky výhry sa pripočítajú do merača prsteňov, ktorý aktivuje funkcie Forged Ring v určitých fázach zbierky. Úroveň 1, 2 alebo 3 je zasiahnutá, keď sa nazbiera 30, 70 alebo 120 symbolov, čím sa aktivujú vlastnosti bronzu, striebra alebo zlata. Keď sa kované prvky aktivujú, vytvoria vzor v strede mriežky. Veľkosť vzoru sa skladá zo 7, 12-19 alebo 20-37 symbolov pre funkciu bronzu, striebra alebo zlata.

Odin sa nezaoberá len tým, že vyzerá epicky; tiež náhodne spúšťa modifikátory, z ktorých sú tri:

 • Múdrosť – upgraduje stredový symbol na akýkoľvek vysoko platený symbol alebo divočinu predtým, ako sa spustí funkcia Kovaného prsteňa. Ak je stredný symbol už vysoko platiacim symbolom, bude vylepšený alebo divoký.
 • Sila – zničí 2 náhodné typy symbolov na mriežke. To sa môže stať, keď ste do 5 symbolov od spustenia funkcie ďalšieho nabíjania a ak už na štartovom poli nie sú žiadne ďalšie výhry.
 • Glory – udeľuje 2 až 8 náhodných divokých na mriežke. Toto sa môže stať iba v nevýhernom kole hry.

Odin: Protector of Realms: Slot Verdikt

Meno Odin pochádza z teonyma Wodanaz, čo znamená „pán šialenstva“ a hráči okúsia šialenstvo počas hry Odin: Protector of Realms. Možno nie tak veľmi ako Honey Rush, pretože volatilita a maximálna výhra boli znížené – čo sa môže zdať v rozpore s hrou založenou na jednom z najtvrdších božstiev minulosti. Funkcie Forged, predtým známe ako funkcia Colony, však fungujú rovnako dobre ako kedykoľvek predtým a navyše Odinove modifikátory prinášajú do siete niečo nové. Prirodzene, nejde o úplne nový zážitok, ale známosť slotu je skôr pozitívnou ako negatívnou charakteristikou.

Matematický model nemusí byť taký náročný ako Honey Rush, no profesionálne spracovanie témy Play’n GO to pomáha vyvážiť a Odin: Protector of Realms ponúka veľa úderov. Kolekcie symbolov, ktoré vedú k Forged Ringu, ponúkajú škádlenie a odmeňovanie tak, ako by ste očakávali, plus tri Odinove schopnosti dodávajú ďalšiu hĺbku. Zníženie volatility bolo spojené s poklesom potenciálu, ako už bolo spomenuté, kde Odin: Protector of Realms teraz prináša výhry až 5000-násobok stávky. Nie je to však len stále suma, ale má aj pravdepodobnosť zásahu približne jedna ku 4,8 miliónom. Veľká šanca, hoci hráči sú zvyknutí vidieť oveľa dlhšie.

Pre každého, kto hľadá náročnú mriežku s nórskou tematikou, by bolo dobré vyskúšať Odin: Protector of Realms. Funguje bezchybne, vyzerá skvele a má niekoľko vynikajúcich funkcií na boku. Nie, nie je to najtvrdšia hra tohto typu, ale je veľmi ťažké nájsť chyby, čo je dôkazom schopnosti Play’n GO neustále vytvárať vysoko hrateľné mriežkové sloty.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil