Ozzy Osbourne logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Ozzy Osbourne

 • Dátum vydania
  21.11.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.3%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x2500
 • Podporovaný OS
Ozzy Osbourne image
Hrajte Ozzy Osbourne zadarmo
Ozzy Osbourne zadarmo

Zamerajte sa na Slot Ozzyho Osbourna

Ozzy Osbourne Slot™ má klasický nádych s moderným nádychom. Hra pozostáva z 20 pevných výherných línií uzamknutých do nadčasového 5-valcového, 3-riadkového usporiadania. Je to slot so strednou variáciou naplnený vzrušujúcimi funkciami a pútavou grafikou.

Tento nový značkový titul z rodiny NetEnt Rocks ponúka opätovné zatočenia a zatočenia zadarmo s akčným symbolom Charge Up. Pred opätovnými zatočeniami a každým zatočením zadarmo sa aktivuje nabíjanie symbolov a udeľuje jednu alebo niekoľko funkcií: výhra v minciach, symboly Wild, multiplikátory alebo vylepšenie symbolov. Rovnako ako v prípade Ozzyho, nikdy neviete, čo dostanete.

Ďalšou veľkou vecou v automate Ozzy Osbourne™ je bonusová stávka. Aktivácia bonusovej stávky zvýši vaše šance na výhru a tiež pridá jedno zatočenie zadarmo a zvýšené multiplikátory.

Ako hrať automat Ozzy Osbourne

Môžete hrať 10 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. MAX BET hrá hru na najvyššej úrovni stávky a aktuálnej hodnote mince. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl (prípadne kliknite na tlačidlo AUTO).

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Ozzy Osbourne Slot™ je hra strednej variácie, vzrušujúca a akčná, príťažlivá pre každý typ hráča. Dodáva sa s 1 -5 predvolenými úrovňami stávky a 6 predvolenými nastaveniami hodnoty mincí: (€) 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5. Predvolená minimálna / maximálna stávka je (€) 0,2 / 100. To vám dáva veľkú kontrolu nad vašou stávkou, najmä ak do mixu pridáte funkciu bonusovej stávky.

Návrat do prehrávača je 96,30 % – 96,67 % a frekvencia zásahov je 24,2 % – 25,5 %. Frekvencia roztočení zadarmo bez bonusovej stávky je 1/259 zatočení. Frekvencia zatočení zdarma s aktivovanou bonusovou stávkou je 1/140. To všetko zaručuje vysoko zábavný herný zážitok!

Bonusová stávka

V automate Ozzy Osbourne™ stojí aktivácia bonusovej stávky hráča 100 % jeho vkladu. Takže pri minimálnej stávke 20 centov to pôjde na 40 centov so zapnutou bonusovou stávkou. Ale za to, za čo platíte, dostanete veľa!

Bonusová stávka prináša:

 • Viac bezplatných zatočení
 • Väčšie multiplikátory
 • Väčšia šanca na zasiahnutie funkcií
 • Väčšie RTP

Chcete časté zásahy s dobrými výhrami… Bonusová stávka vám to dáva. Naháňať veľké víťazstvo? Bonusová stávka pomáha aj v tomto ohľade. Výmenou za viac stávok získajú hráči vyššiu frekvenciu zásahov do funkcií, vyššie maximálne výhry a vyššie RTP!

Vďaka bonusovým stávkam v bezplatných zatočeniach hráči dosiahnu maximálne napätie v hre a uvedomia si, že vyššie RTP – to osloví hráčov s vysokými a ťažkými údermi!

Zatočenia zadarmo a bonusy

3 symboly Scatter, ktoré sa objavia na valcoch 1, 3 a 5 v hlavnej hre, alebo symbol Scatter, ktorý sa objaví vo Feature Spinner v ReSpins, aktivuje roztočenia zadarmo. Pri hraní so základnou stávkou sa aktivujú 4 zatočenia zadarmo. Pri hraní s bonusovou stávkou sa aktivuje 5 bezplatných zatočení.

Záver

Ozzy Osbourne má konečne svoj vlastný automat – a buďme úprimní: žiadny iný poskytovateľ nezodpovedá značke Ozzy lepšie ako NetEnt. S mnohými ikonickými automatmi, ktoré sme vydali v minulosti a ktoré otriasli odvetvím, automatmi ako Guns N’ Roses Video Slots™, online automatom Jimi Hendrix™ a video automatom Motorhead™, je Prince of Darkness v dobrej spoločnosti.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil